IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H75

No Name Club   1. day 2. day 3. day 4. day Emit
5070Mauri AhoHelsingin Poliisi-VoimailijatFIN16:23:0011:52:0014:48:008:21:00   159073
5071Erkki AlakuijalaSuunta 2000FIN16:27:0011:36:0015:15:008:09:00   58171
5072Alf BarkarIK FalkenFIN16:36:0011:07:0015:16:008:32:00   190151
5073Asko BraxTampereen PyrintöFIN15:51:0011:03:0015:21:009:11:00   142297
5074Christian FiechterSwitzerlandSUI16:41:0011:23:0015:22:008:07:00   128581
5075Valto HalonenKuopion SuunnistajatFIN16:06:0011:13:0014:55:009:09:00   50574
5076Teuvo HannukainenMS ParmaFIN16:29:0011:24:0014:25:008:55:00   191851
5077Mauno HartikainenLiperin TaimiFIN 11:17:0015:39:00    41853
5078Martti HaverinenRasti-PielinenFIN15:42:0012:07:0014:43:008:48:00   83300
5079Heikki HeikkiläPudasjärven UrheilijatFIN16:39:0011:41:0014:45:008:28:00   49458
5080Rolf HeinemannGermanyGER16:07:0011:29:0015:36:008:13:00   128687
5081Olavi HeinonenKarkki-RastiFIN15:50:0011:42:0015:41:008:03:00   43010
5082Raimo HirvikorpiHiidenkiertäjätFIN15:27:0011:31:0015:26:008:58:00   174635
5083Lars HjerpeIF FemmanFIN16:05:0011:19:0014:47:009:05:00   158745
5084Lars-Gunnar HolmOK BotniaFIN15:33:0011:45:0015:05:009:00:00   113073
5085Bror HolmbergKimito SFFIN15:57:0011:47:0015:31:008:08:00   167244
5086Olavi HuhtalaHiisirastiFIN15:54:0011:10:0015:20:009:03:00   158775
5088Jorma HuuhtanenRasti-VihtiFIN15:30:0012:10:0015:19:008:29:00   52136
5089Tapani HäkkinenItä-Päijänteen RastiFIN15:59:0011:01:0015:29:008:51:00   159153
5090Johannes IjasKeravan UrheilijatFIN15:47:0012:04:0015:17:008:11:00   485492
5091Pentti IngerttiläVaalan KarhuFIN15:28:0011:50:0014:53:009:10:00   101296
5092Jorma IngetVaalan KarhuFIN15:26:0011:39:0015:03:009:16:00   51718
5093Tapani IsokoskiYlivieskan KuulaFIN15:29:0011:33:0015:28:008:54:00   40461
5094Eino JokinenHyvinkään RastiFIN15:36:0011:38:0015:38:008:25:00   154224
5095Heino JurvakainenKiimingin UrheilijatFIN16:26:0011:11:0015:06:008:44:00   124330
5096Rauno JuvonenLaihian LujaFIN 11:21:0014:33:009:04:00   74252
5097Raimo JääskeläinenKuopion SuunnistajatFIN16:04:0012:14:0014:36:008:35:00   191613
5098Lauri KänninenKuopion SuunnistajatFIN16:17:0011:58:0014:42:008:33:00   145929
5099Olavi KittiläSaloisten ReipasFIN16:31:0011:46:0015:04:008:15:00   407157
5100Helge KnuuttilaVaasan SuunnistajatFIN15:32:0012:11:0015:23:008:23:00   41802
5101Erkki KoipijärviMäntän Seudun EräpirkatFIN16:28:0011:53:0014:56:008:14:00   191086
5102Veikko KoluKeski-Karjalan RastiFIN16:12:0012:06:0014:50:008:16:00   117767
5103Valto KopraOriveden PonnistusFIN16:22:0011:20:0014:27:009:06:00   177179
5104Matti LaavainenMS ParmaFIN15:49:0012:05:0015:18:008:10:00   170588
5105Tapani LaineKuopion SuunnistajatFIN16:15:0012:08:0014:57:008:01:00   183004
5106Heikki LarioRastivarsatFIN16:18:0011:25:0014:29:009:13:00   148336
5107Mauno LavikainenLiperin TaimiFIN16:16:0012:12:0015:02:008:00:00   408028
5108Reijo LehkonenMaarian MahtiFIN15:34:0011:35:0015:14:009:02:00   43657
5109Heikki LepistöHelsingin SuunnistajatFIN16:38:0011:08:0015:25:008:22:00   52418
5110Kalle LeppänenRasti E4FIN16:01:0011:00:0014:59:009:17:00   156782
5111Leo LösönenEnon Kisa-PojatFIN15:58:0011:59:0014:44:008:40:00   57626
5112Martti MatikainenKeski-Karjalan RastiFIN15:25:0011:54:0015:33:008:36:00   152616
5113Paavo MoisioSaarijärven PullistusFIN15:52:0012:00:0014:37:008:50:00   183374
5114Antti MyllymäkiVaasan SuunnistajatFIN16:08:0011:15:0015:01:009:01:00   58810
5115Kimmo NumminenMellunkylän KontioFIN16:32:0011:32:0015:13:008:19:00   169939
5116Reino PajuojaEspoon SuuntaFIN16:02:0011:06:0015:08:008:57:00   152406
5117Armo PasonenOK77FIN15:37:0011:44:0015:34:008:30:00   55010
5118Tapio PatanaVetelin UrheilijatFIN15:35:0012:17:0015:12:008:26:00   114565
5119Viljo PatronenKuopion SuunnistajatFIN16:40:0011:22:0014:32:008:53:00   50587
5120Heimo PelkonenKiimingin UrheilijatFIN15:31:0011:30:0015:32:008:46:00   70121
5121Pauli PiiroinenRasti-PielinenFIN16:19:0012:01:0014:38:008:27:00   70286
5122Kalevi PuusaariKalajoen JunkkaritFIN16:03:0012:16:0014:28:008:37:00   48149
5123Valto PuustinenIisalmen VisaFIN15:44:0012:15:0014:35:008:45:00   157088
5124Esko PykyKiimingin UrheilijatFIN16:00:0011:14:0014:58:009:08:00   76696
5125Vilho PärnänenSonkajärven PahkaFIN16:10:0011:34:0014:34:009:07:00   52112
5126Esko RantaLahden Suunnistajat-37FIN15:46:0011:40:0015:42:008:04:00   161071
5127Pertti RautasaloLiperin TaimiFIN16:37:0011:37:0015:10:008:02:00   41845
5128Yrjö RavaskaIisuFIN16:14:0011:57:0015:07:008:12:00   170077
5129Väinö RiikonenVarpaisjärven VireFIN16:25:0011:18:0014:52:008:42:00   42426
5130Kalevi RikkinenSaarijärven PullistusFIN  15:40:008:43:00   53921
5131Onni RosenqvistSuosmeren SalpaFIN16:11:0011:02:0015:00:009:14:00   45254
5132Tarmo SalmiJoutsenon KullervoFIN15:55:0012:09:0014:26:008:49:00   161100
5133Pertti SalminenHämeenlinnan SuunnistajatFIN16:09:0012:03:0014:41:008:34:00   181880
5134Pertti SalminenUuraisten UrheilijatFIN16:20:0011:09:0014:49:008:59:00   55171
5135Toivo SetäläJärvenpään PaloFIN15:45:0011:55:0015:35:008:06:00   151091
5136Veikko SuutariJoutsenon KullervoFIN15:53:0011:43:0015:30:008:20:00   487829
5137Heinz TschudinSwitzerlandSUI  15:27:008:31:00   128688
5138Keijo RuokonenHelsingin SuunnistajatFIN16:24:0011:56:0014:46:008:24:00   159161
5145Pekka ValtonenHämeenlinnan TarmoFIN15:43:0012:13:0014:39:008:47:00   312808
5146Jyrki ViiriHirvensalon HeittoFIN15:38:0011:51:0014:51:008:56:00   45739
5147Kalevi Yli-TeevahainenVaasan SuunnistajatFIN16:30:0011:48:0014:54:008:17:00   41798
Form of the results:
Suomi  Svenska  English