IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D13-14B

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
6057Marika AhoKangasniemen KalskeFIN15:03:0012:31:0014:18:008:59:00   124127
6058Laura AuteroRasti-NokiaFIN15:20:0012:10:0013:58:009:28:00   182754
6059Sarah BrynhildsenNorwayNOR15:37:0011:46:0014:07:009:20:00   160996
6060Pia CalderaraLynxFIN14:58:0012:16:0014:38:009:12:00   153079
6061Siiri ErvastiKuusamon Erä-VeikotFIN15:12:0011:51:0014:22:009:26:00   142258
6062Natasha GusarovaRussiaRUS15:24:0011:54:0014:40:008:58:00   194805
6063Iida HaaranenIlomantsin UrheilijatFIN15:36:0012:11:0014:16:008:54:00   53772
6064Jonna HakalaIF FemmanFIN15:22:0012:28:0014:06:008:52:00   177170
6065Tiia HalonenKoskelankylän RientoFIN15:31:0011:58:0014:08:009:16:00   153443
6066Elina HeinonenMS ParmaFIN15:08:0011:49:0014:35:009:21:00   190394
6067Suvi-Tuulia HolappaYlikiimingin NuijamiehetFIN15:11:0012:17:0014:03:009:25:00   146033
6068Minerva KamilaSuunta JurvaFIN15:35:0012:23:0014:01:008:56:00   169340
6069Janna KemppainenYlikiimingin NuijamiehetFIN14:56:0012:27:0014:27:009:09:00   179770
6070Maria KemppainenAngelniemen AnkkuriFIN 12:08:0014:36:00    191334
6071Elisa KiljunenRastivarsatFIN15:10:0012:20:0014:30:008:48:00   46840
6072Anastasia KishkoRussiaRUS15:00:0012:06:0014:31:009:18:00   194701
6073Emma KivilaaksoLynxFIN15:01:0012:03:0014:28:009:30:00   47970
6074Sasha KondakovaRussiaRUS15:26:0012:24:0014:09:008:50:00   194592
6075Essi KorhonenSK VuoksiFIN15:41:0012:07:0013:54:009:10:00   130265
6076Inka KoskinenHiidenkiertäjätFIN15:34:0012:18:0014:14:008:49:00   159805
6077Tuulia KukkonenVehkalahden VeikotFIN15:18:0011:55:0014:34:009:06:00   135124
6078Alina KumaraLaihian LujaFIN15:30:0012:01:0014:10:009:15:00   187750
6079Petra LehtinenKauhajoen KarhuFIN15:28:0012:09:0014:02:009:13:00   161463
6080Venla LiinamaaSK PohjantähtiFIN14:54:0012:33:0014:17:009:07:00   145851
6081Enni MakkonenKalevan RastiFIN15:06:0012:05:0014:20:009:23:00   483307
6082Emma MetsäläHämeenlinnan SuunnistajatFIN15:25:0012:13:0014:32:008:46:00   191770
6083Viktoria MikhaylovaRussiaRUS15:02:0012:12:0014:33:009:11:00   194752
6084Hilma MyöhänenItä-Päijänteen RastiFIN14:55:0012:21:0014:11:009:31:00   159177
6085Minna MäkinenKeuruun KisailijatFIN15:16:0011:59:0014:12:009:29:00   152999
6086Aino NäpänkangasSuunta JyväskyläFIN15:13:0012:14:0014:37:008:51:00   130097
6087Anna OjalaKouvolan SuunnistajatFIN14:59:0012:30:0014:23:009:02:00   177105
6088Jemina RissanenKemijärven UrheilijatFIN15:27:0012:19:0013:59:009:05:00   181339
6089Jasmine RosenbladKarjaan UraFIN15:39:0011:47:0014:29:009:00:00   175527
6090Jenni RuokolainenRasti-PielinenFIN15:29:0012:15:0014:25:008:47:00   167511
6091Vilma RytkyHaapaveden UrheilijatFIN15:40:0011:56:00     121265
6092Mari SillansuoHollolan Urheilijat -46FIN15:17:0012:02:0013:57:009:32:00   178119
6093Fia SnickarsSolf IKFIN 12:26:0014:24:009:01:00   59304
6094Eveliina TalviojaRastihaukatFIN14:57:0012:29:0014:21:009:08:00   182797
6095Saara HolopainenSuunta-VeikotFIN15:19:0012:00:0014:13:009:27:00   136066
6096Helena MiettunenIisuFIN15:38:0011:50:0014:04:009:22:00   114314
6101Sonja VaskivuoriKauhajoen KarhuFIN15:32:0011:53:0014:26:009:04:00   190859
6102Ida VepsäLahden Suunnistajat-37FIN15:33:0011:52:0014:15:009:14:00   152883
6103Daria YatsenkoRussiaRUS15:04:0012:22:0014:05:009:24:00   194596
6104Hilda YliluikkiSuomusjärven SisuFIN15:14:0012:04:0013:56:009:33:00   45866
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English