IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D60A

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
5802Eeva-Kaarina AaltonenIF BraheFIN15:20:0013:02:0013:54:0010:39:00   140300
5803Tarja AndelinLahden TaimiFIN15:11:0013:14:0013:36:0010:56:00   190014
5804Anneli BergströmEspoon SuuntaFIN14:59:0013:31:0013:52:0010:37:00   123380
5805Liz BourneAustraliaAUS15:47:0012:58:0014:11:0010:08:00   178886
5806Margaret DalgleishGreat BritainGBR15:34:0013:00:0014:27:00    179224
5807Catherine DawsonGreat BritainGBR14:43:0013:43:0013:57:0010:49:00   178988
5808Ritva ErkinheimoKortesjärven Järvi-VeikotFIN15:07:0013:09:0013:37:0010:57:00   166053
5809Katariina FinniläVetelin UrheilijatFIN15:28:0012:45:0014:00:0010:53:00   181402
5810Mona ForsbergSwedenSWE15:37:0012:46:0014:19:0010:17:00   178897
5811Anne ForsströmOK RaseborgFIN14:37:0013:26:0014:33:0010:30:00   175065
5812Inara GipsleGreat BritainGBR14:47:0013:18:0014:40:0010:21:00   412342
5813Ritva HalmeKiimingin UrheilijatFIN15:00:0013:37:0013:47:0010:34:00   483888
5814Tuula HautalaOulun NMKY:n UrheilijatFIN15:27:0013:03:0014:39:009:56:00   411129
5815Arja HeimonenNaviFIN14:49:0012:55:0014:26:0010:43:00   189996
5816Kristiina HuttunenSäyneisen SalpaFIN14:52:0013:32:0013:53:0010:42:00   130370
5817Vappu HyvärinenSaarijärven PullistusFIN14:58:0013:52:0014:12:0010:00:00   148455
5818Eija HyvönenRasti-PielinenFIN14:42:0013:13:0014:21:0010:40:00   177289
5819Sinikka IkonenSaarijärven PullistusFIN14:46:0013:12:0014:36:0010:28:00   42687
5820Marja JuvonenRaja-Karjalan SuunnistajatFIN14:40:0013:04:0014:23:0010:51:00   77590
5821Kerttu JänttiSuunta JyväskyläFIN15:42:0013:39:0013:44:0010:09:00   189968
5822Helena KansteOK RaseborgFIN15:48:0013:22:0013:43:0010:20:00   113385
5823Unni Strand KarlsenNorwayNOR15:24:0013:20:0014:35:009:48:00   84465
5824Helena KattelusKouvolan SuunnistajatFIN15:44:0012:56:0014:06:0010:22:00   173362
5825Kyllikki KauppinenKalevan RastiFIN15:35:0013:46:0013:55:009:58:00   145518
5826Sirkka KetolaSaarijärven PullistusFIN14:48:0013:34:0014:44:0010:02:00   42684
5827Marja-Leena KlemeläLounais-Hämeen RastiFIN14:57:0013:30:0014:46:009:55:00   46227
5828Marja KukkonenRaja-Karjalan SuunnistajatFIN15:25:0013:16:0013:35:0010:46:00   77571
5829Ulla KurvinenHiidenkiertäjätFIN15:18:0012:44:0014:45:0010:13:00   413144
5830Marjatta LahdenniemiSahalahden KuntoFIN15:32:0013:06:00     46456
5831Hellevi LaitinenEspoon AkillesFIN14:34:0013:58:0013:58:0010:29:00   153205
5832Sirpa LakanenMuuramen RastiFIN15:14:0013:07:0014:28:0010:01:00   43983
5833Tuula LeppänenRauman Työväen UrheilijatFIN14:35:0013:27:0014:10:0010:55:00   45411
5834Ulla LindqvistRaja-Karjalan SuunnistajatFIN14:53:0013:36:0013:33:0010:58:00   124155
5835Evamarie LundahlSwedenSWE14:36:0013:40:0014:37:0010:15:00   178848
5836Kaija LähdekorpiIF FemmanFIN15:23:0012:43:0014:48:0010:07:00   50063
5837Soili LämsäYlikiimingin NuijamiehetFIN15:39:0012:52:0014:02:0010:27:00   99369
5838Margaret MactaggartCanadaCAN14:41:0013:47:0014:34:0010:03:00   179016
5839Eeva MatilainenRastivarsatFIN15:17:0013:50:0013:49:0010:11:00   181902
5840Ritva MononenHämeenlinnan SuunnistajatFIN15:06:0012:50:0014:08:0010:52:00   156788
5841Oivi MäkeläSuunta-SepotFIN14:45:0013:38:0013:59:0010:50:00   45494
5842Mary NixonGreat BritainGBR15:46:0013:08:0014:18:009:50:00   483076
5843Arja NurminenValkeakosken HakaFIN15:45:0013:42:0013:56:009:54:00   172844
5844Marlene NylundIK FalkenFIN14:38:0013:49:00     413127
5845Brigit OswaldSwitzerlandSUI15:12:0012:59:0014:29:0010:04:00   179009
5846Lea PatronenEspoon AkillesFIN14:54:0013:41:0014:50:009:43:00   138244
5847Maija PelkonenOulunsalon VasamaFIN14:39:0013:10:0014:14:0010:54:00   54756
5848Liisa PeltolaMS ParmaFIN15:30:0012:54:0014:32:0010:12:00   155890
5849Arja PulkkinenJoutsenon KullervoFIN15:09:0013:24:0013:50:0010:35:00   405363
5850Kaija PurhonenLahden Työväen HiihtäjätFIN15:02:0013:53:0014:16:009:46:00   50578
5851Lea PutkonenSK PohjantähtiFIN15:08:0013:25:0013:51:0010:33:00   70264
5852Tuula PöntinenNaviFIN15:19:0012:49:0014:49:0010:06:00   190066
5854Arja RantalainenNastolan TeräFIN14:51:0013:45:0014:30:009:59:00   184839
5855Margit RiikonenPerttelin PeikotFIN15:01:0012:51:0014:17:0010:45:00   114382
5856Pirkko Rinne-TamminenTurun VisatFIN14:50:0013:57:0013:39:0010:26:00   158735
5857Maaria RitasaloVakka-RastiFIN15:50:0012:42:0014:01:0010:24:00   44710
5858Miriam RosenGreat BritainGBR15:05:0013:56:0014:13:009:41:00   179061
5859Irmeli SaariHirvensalon HeittoFIN15:21:0012:53:0014:04:0010:41:00   45728
5860Hely SalmenojaHirvensalon HeittoFIN14:44:0013:23:0014:20:0010:32:00   183869
5861Marja-Liisa SalonenHauhon SisuFIN15:04:0013:28:0013:46:0010:44:00   150511
5862Leena SavonenHämeenlinnan SuunnistajatFIN15:43:0013:11:0014:22:009:52:00   407202
5863Pirjo SchroderusSuunta JyväskyläFIN15:13:0013:51:0014:07:009:53:00   47618
5864Airi SipponenPaimion RastiFIN14:56:0013:54:0014:15:009:51:00   117280
5865Irina StepanovaRussiaRUS15:15:0013:55:0013:38:0010:10:00   179085
5866Tuula SuniKärkölän Kisa-VeikotFIN15:41:0013:29:0013:40:0010:19:00   142605
5867Eija TikkaRaja-Karjalan SuunnistajatFIN15:31:0012:48:0014:41:0010:05:00   157971
5868Aila NurminenHiisirastiFIN15:29:0012:47:0014:05:0010:36:00   45670
5869Irmeli LaineKarkki-RastiFIN15:38:0013:21:0014:24:009:49:00   408158
5870Paula KorpinenRasti-LukkoFIN 12:57:0014:09:00    483289
5875Margrit WassmerSwitzerlandSUI14:33:0013:33:0014:47:0010:16:00   179054
5876Renate WazerSwitzerlandSUI14:55:0013:44:0014:31:009:57:00   178901
5877Rita WyderSwitzerlandSUI15:10:0013:17:0013:41:0010:48:00   178940
5878Pia VähänenHyvinkään RastiFIN15:03:0012:41:0014:42:0010:31:00   401971
5879Kaisa YliniemiNivalan UrheilijatFIN15:33:0013:01:0013:34:0010:38:00   48296
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English