IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H35AL 3. päivä

Yhteisajat

11695Miko SaarilaaksoLappeen RientoFIN2:02:12
21665Mika HäkkinenHiiltomiehetFIN2:07:25+5:13
31715Janne ÅbergHyvinkään RastiFIN2:18:03+15:51
41669Janne JärnstedtLahden Suunnistajat-37FIN2:20:24+18:12
51664Tuomas HyyppäKokkolan SuunnistajatFIN2:20:27+18:15
61691Mikko PohjolaLynxFIN2:24:24+22:12
71714Petteri VäänänenSiilin RastiFIN2:24:46+22:34
81684Veijo MarjalaSK PohjantähtiFIN2:24:50+22:38
91673Janne KonttilaKooveeFIN2:24:58+22:46
101692Toni RintaKoskelankylän RientoFIN2:26:32+24:20
1663Jyri HuurreTurun SuunnistajatFIN2:26:32+24:20
121666Arto IkäkoivuRasti-PielinenFIN2:27:51+25:39
131677Simo LaineHollolan Urheilijat -46FIN2:30:28+28:16
141696Sami SillmanIF Sibbo-VargarnaFIN2:35:35+33:23
151680Juhani LehtinenKauhajoen KarhuFIN2:38:11+35:59
161713Arto VoutilainenMuuramen RastiFIN2:40:30+38:18
171700Jukka TanhuaTampereen PyrintöFIN2:41:35+39:23
181697Tomi SuominenEspoon SuuntaFIN2:42:19+40:07
191660Tero HalonenKoskelankylän RientoFIN2:42:37+40:25
201693Teemu RonkainenJämsän Retki-VeikotFIN2:42:57+40:45
211716Andreas ÖhmanMalax IFFIN2:46:07+43:55
221702Juha UittoRasti-KurikkaFIN2:47:42+45:30
231676Arttu LaineKokkolan SuunnistajatFIN2:53:53+51:41
241686Mikael MattilaVirtain-Ruoveden SuunnistajatFIN2:55:11+52:59
251671Eero KnuutilaKauvatsan PontevaFIN3:05:19+1:03:07
261701Hannu TurpeinenTampereen PyrintöFIN3:08:55+1:06:43
271668Vesa IsoniemiAkilles OKFIN3:11:48+1:09:36
281679Mika Latva-KokkoUSAFIN3:13:35+1:11:23
291675Tommi KoskinenTampereen PyrintöFIN3:15:32+1:13:20
301662Tony HellstedtRastihaukatFIN3:30:12+1:28:00
311689Tomi-Pekka OlkkonenKangasala SKFIN4:05:37+2:03:25
321699Juuso SyväluomaTurun SuunnistajatFIN4:34:38+2:32:26
1690Lasse PalolaNivalan UrheilijatFINkeskeytti
1711Mika VenhoMaarian MahtiFINhylätty
1678Samuli LampinenRiihimäen SuunnistajatFINhylätty
1683Mikhail MalyshevRussiaRUShylätty
1682Mika LyytikäinenPaimion RastiFINhylätty
1710Simo-Pekka VanninenRasti-VihtiFINhylätty
1703Matti VaajaEspoon AkillesFINhylätty
1672Petri KoivulaLaihian LujaFINhylätty
1658Marko BondenRasti-NokiaFINhylätty
1704Markku LehtimäkiReilut Miehet HavumetsienFINei läht.
1661Aleksei HamppuHelsingin SuunnistajatFINei läht.
1698Marko SuuronenMS ParmaFINei läht.
1659Timo GröhnHollolan Urheilijat -46FINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English