IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H35AL 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,7 km
 
1.   Miko Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  16:08:00   49:33  
2.   Mika Häkkinen Hiiltomiehet  FIN  15:45:00   53:37  
3.   Tapio Karppi Laihian Luja  FIN  15:57:00   58:36  
4.   Petteri Väänänen Siilin Rasti  FIN  15:39:00   59:02  
5.   Janne Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  15:49:00   59:20  
6.   Janne Järnstedt Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:09:00   1:00:09  
7.   Janne Konttila Koovee  FIN  15:34:00   1:01:03  
8.   Mikko Pohjola Lynx  FIN  16:06:00   1:01:49  
9.   Simo Laine Hollolan Urheilijat -46  FIN  16:04:00   1:02:34  
10.   Veijo Marjala SK Pohjantähti  FIN  15:54:00   1:03:07  
11.   Harri Mäki Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  15:40:00   1:03:22  
12.   Arto Ikäkoivu Rasti-Pielinen  FIN  15:59:00   1:04:09  
13.   Tuomas Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  15:44:00   1:05:02  
14.   Jyri Huurre Turun Suunnistajat  FIN  15:46:00   1:05:04  
15.   Sami Sillman IF Sibbo-Vargarna  FIN  15:51:00   1:06:37  
16.   Jukka Tanhua Tampereen Pyrintö  FIN  16:00:00   1:07:20  
17.   Juhani Lehtinen Kauhajoen Karhu  FIN  15:56:00   1:07:36  
18.   Teemu Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  16:01:00   1:08:32  
19.   Toni Rinta Koskelankylän Riento  FIN  15:58:00   1:08:46  
20.   Tero Halonen Koskelankylän Riento  FIN  16:10:00   1:08:47  
21.   Andreas Öhman Malax IF  FIN  15:21:00   1:09:11  
22.   Aki Lindroos Kalevan Rasti  FIN  15:42:00   1:10:09  
23.   Miikka Wigelius Maarian Mahti  FIN  15:22:00   1:10:24  
24.   Tomi Suominen Espoon Suunta  FIN  15:43:00   1:15:51  
25.   Tommi Isomäki Pietarsaaren Hiihtäjät  FIN  15:32:00   1:17:11  
26.   Arto Voutilainen Muuramen Rasti  FIN  15:27:00   1:19:00  
27.   Riku Kopra Oriveden Ponnistus  FIN  16:07:00   1:21:56  
28.   Mikael Mattila Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  15:28:00   1:23:10  
29.   Arttu Laine Kokkolan Suunnistajat  FIN  16:13:00   1:24:15  
30.   Tommi Koskinen Tampereen Pyrintö  FIN  15:30:00   1:24:29  
31.   Eero Knuutila Kauvatsan Ponteva  FIN  16:02:00   1:26:44  
32.   Mika Latva-Kokko USA  FIN  16:16:00   1:27:20  
33.   Juha Uitto Rasti-Kurikka  FIN  15:55:00   1:28:27  
33.   Hannu Turpeinen Tampereen Pyrintö  FIN  16:12:00   1:28:27  
35.   Vesa Isoniemi Akilles OK  FIN  15:24:00   1:30:56  
36.   Tony Hellstedt Rastihaukat  FIN  15:31:00   1:32:10  
37.   Tuomo Männistö Navi  FIN  15:29:00   1:38:41  
38.   Kalle Ruotsala Alahärmän Kisa  FIN  16:17:00   1:42:11  
39.   Tomi-Pekka Olkkonen Kangasala SK  FIN  16:11:00   1:55:06  
40.   Yuiy Marshagin Russia  RUS  16:18:00   1:58:19  
41.   Juuso Syväluoma Turun Suunnistajat  FIN  15:48:00   2:03:43  
   Timo Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  15:23:00   ei läht.  
   Marko Suuronen MS Parma  FIN  15:25:00   ei läht.  
   Markku Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  15:33:00   ei läht.  
   Mika Lyytikäinen Paimion Rasti  FIN  15:35:00   hylätty  
   Lasse Palola Nivalan Urheilijat  FIN  15:36:00   keskeytti  
   Mika Venho Maarian Mahti  FIN  15:37:00   hylätty  
   Simo-Pekka Vanninen Rasti-Vihti  FIN  15:41:00   hylätty  
   Petri Koivula Laihian Luja  FIN  15:47:00   hylätty  
   Marko Bonden Rasti-Nokia  FIN  15:50:00   hylätty  
   Matti Vaaja Espoon Akilles  FIN  15:53:00   hylätty  
   Samuli Lampinen Riihimäen Suunnistajat  FIN  16:03:00   hylätty  
   Mikhail Malyshev Russia  RUS  16:05:00   hylätty  
   Aleksei Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  16:15:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English