IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D45A

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
4293Tove AasheimNorwayNOR15:35:0013:59:0013:30:009:57:00   192587
4294Gaby AebersoldSwitzerlandSUI14:31:0014:22:0014:08:0010:13:00   70564
4295Outi Ala-KasariRasti-KurikkaFIN15:25:0014:32:0013:01:0010:14:00   161837
4296Anu AlasaariNivalan UrheilijatFIN15:29:0013:12:0013:14:0011:12:00   107223
4297Ingrid AlexanderssonSwedenSWE15:30:0012:45:0014:44:0010:28:00   71161
4298Christine AntoineFranceFRA 14:26:0013:21:0010:36:00   70582
4299Marja-Liisa AuttiEspoon SuuntaFIN15:51:0013:19:0013:12:0010:47:00   169841
4300Karen BlatchfordAustraliaAUS 14:25:0014:29:0010:17:00   70573
4301Sibylle Boos-BraunSwitzerlandSUI15:22:0014:03:0013:15:0010:22:00   70525
4302Kirsi BoströmLynxFIN14:03:0014:33:0013:53:0010:34:00   47009
4303Alexandra CoelhoPortugalPOR16:02:0012:37:0014:30:0010:09:00   70635
4304Michela ContiSwitzerlandSUI15:15:0012:34:0015:05:0010:25:00   70928
4305Marja ErkkiläRasti-JussitFIN14:46:0013:33:0013:22:0011:27:00   177664
4306Natalia GoncharenkoRussiaRUS14:55:0012:52:0014:38:0011:03:00   70607
4307Brigitte GrobSwitzerlandSUI14:21:0013:24:0014:47:0010:45:00   48758
4308Elena GroshevaRussiaRUS14:28:0013:47:0014:56:0010:01:00   156147
4309Ulrika GustafssonSwedenSWE16:03:0013:28:0014:03:009:40:00   48822
4310Heli HaakanaEspoon SuuntaFIN14:51:0012:42:0014:22:0011:21:00   407112
4311Katri HaatajaBelgiumFIN15:56:0012:39:0013:51:0010:42:00   119827
4312Lotta HaavistoTurun SuunnistajatFIN15:21:0013:04:0014:48:0010:03:00   59532
4313Helena Havia-KinnalaAngelniemen AnkkuriFIN14:13:0014:02:0014:34:0010:26:00   124357
4314Pia HietanenKouvolan SuunnistajatFIN16:01:0013:36:0013:45:009:33:00   129229
4315Leena HirvonenAsikkalan RaikasFIN 13:35:0014:49:00    185169
4316Riikka HolmSiilin RastiFIN14:29:0013:57:0013:48:0010:52:00   156774
4317Ulrica HolmgrenIF Sibbo-VargarnaFIN16:05:0013:16:0014:11:009:41:00   51071
4318Meri HuhtanenTampereen PyrintöFIN14:50:0014:21:0014:14:009:48:00   188558
4319Tarja HuostilaLammin SäkiäFIN14:42:0014:31:0013:19:0010:33:00   191975
4320Virpi HyyrynenKouvolan SuunnistajatFIN15:11:0012:44:0015:03:0010:24:00   183454
4321Eeva-Kaisa IkonenEspoon SuuntaFIN14:38:0013:53:0014:46:009:51:00   131762
4322Marjo IlonenTampereen YritysFIN15:12:0014:28:0013:52:009:38:00   69930
4323Minna Iso-KoivistoKauhavan WisaFIN15:47:0013:44:0013:40:009:53:00   177369
4324Kirsi ItkonenSuunta JyväskyläFIN14:22:0013:25:0014:55:0010:37:00   192066
4325Silvia JordiSwitzerlandSUI14:56:0012:46:0013:58:0011:33:00   165926
4326Riitta KaasalainenLynxFIN14:25:0014:10:0014:04:0010:29:00   155089
4327Riitta KarppinenRajamäen RykmenttiFIN 13:43:0013:07:0011:22:00   191844
4328Päivi KattelusLapuan VirkiäFIN15:40:0012:30:0014:41:0010:30:00   93124
4329Kaija KekäläinenHelsingin SuunnistajatFIN14:10:0014:18:0014:02:0010:31:00   177744
4330Satu Kielinen-MyllymäkiKortesjärven Järvi-VeikotFIN14:48:0014:19:0014:19:009:46:00   40350
4331Catherine KingIrlandIRL14:39:0013:00:0015:02:0010:39:00   148445
4332Päivi KlemeläLounais-Hämeen RastiFIN15:49:0013:31:0014:05:009:35:00   46225
4333Aija KoistinenKalevan RastiFIN15:14:0014:30:0013:43:009:43:00   47064
4334Heidi Korpela-KamilaSuunta JurvaFIN14:16:0014:24:0013:31:0010:51:00   154487
4335Sari KoskelaRasti-JussitFIN15:38:0013:45:0013:20:0010:18:00   177649
4336Sari KoskinenHiisirastiFIN14:20:0013:18:0014:09:0011:24:00   42082
4337Eija KoskivaaraMS ParmaFIN15:33:0013:27:0013:06:0011:05:00   42095
4338Soili KuittinenTampereen PyrintöFIN14:36:0014:09:0014:39:009:50:00   137641
4339Sinikka KukkolaKuopion SuunnistajatFIN14:54:0012:31:0014:31:0011:28:00   52769
4340Marja KukonlehtoKangasala SKFIN15:03:0013:38:0013:04:0011:13:00   127806
4341Leena KurriNaviFIN15:37:0013:23:0013:16:0010:55:00   191124
4342Merja KuusistoLaihian LujaFIN15:58:0013:46:0013:32:009:45:00   56226
4343Pauliina LankinenHelsingin SuunnistajatFIN14:12:0013:26:0014:06:0011:29:00   74855
4344Päivi LassilaRasTiimiFIN15:39:0013:14:0013:23:0010:54:00   48365
4345Annukka LatvalaRasti-JussitFIN15:04:0012:58:0014:00:0011:14:00   91714
4346Heli Lehmussaari-RehnLynxFIN15:13:0013:07:0014:45:0010:07:00   135523
4347Riitta LehvonenLapin VeikotFIN14:04:0014:35:0014:15:0010:04:00   123695
4348Tarja LepoSuunta JyväskyläFIN14:34:0012:59:0014:32:0011:20:00   52159
4349Päivi LeppävuoriKuopion SuunnistajatFIN14:18:0014:27:0013:35:0010:41:00   159731
4350Arja LotvonenLaitasaaren VetoFIN15:42:0012:36:0013:49:0010:59:00   57502
4351Charlotte MacNaughtonCanadaCAN14:02:0013:49:0013:28:0011:35:00   48780
4352Nadezhda MakeevaRussiaRUS14:30:0013:41:0014:52:0010:12:00   48793
4353Lea MartikainenIF Sibbo-VargarnaFIN14:43:0012:40:0014:35:0011:19:00   75315
4354Mirja MatilainenHelsingin SuunnistajatFIN14:33:0012:41:0014:42:0011:15:00   175553
4355Riitta MattilaRasTiimiFIN14:35:0013:50:0015:01:009:42:00   49757
4356Ulla MellinSuomusjärven SisuFIN15:24:0012:43:0013:37:0011:23:00   56975
4357Marja MolinKangasala SKFIN14:17:0014:08:0014:36:0010:11:00   54163
4358Sirpa LiukkonenHämeenlinnan SuunnistajatFIN15:53:0012:49:0014:33:0010:06:00   175500
4359Leena MyllysHelsingin SuunnistajatFIN14:47:0013:40:0013:25:0011:04:00   182682
4360Tiina MäkeläRauman Työväen UrheilijatFIN15:36:0013:05:0014:07:0010:27:00   183494
4361Eeva Mäki-PetäysEspoon AkillesFIN15:05:0012:57:0014:23:0011:01:00   193798
4362Hanna NiinimäkiKyrös-RastiFIN14:09:0013:30:0014:50:0010:43:00   181772
4363Maarit OikarinenOunasvaaran HiihtoseuraFIN14:19:0013:42:0013:33:0011:18:00   183444
4364Mirka OikkonenOunasvaaran HiihtoseuraFIN15:00:0013:37:0013:03:0011:26:00   189955
4365Kristiina OksanenIkaalisten Nouseva-VoimaFIN15:46:0013:20:0013:18:0010:44:00   158503
4366Päivi OravaRastivarsatFIN15:52:0013:56:0013:29:00    182838
4367Riikka OtsamoHelsingin SuunnistajatFIN15:10:0012:54:0015:04:0010:16:00   128039
4368Anne PaalanenRajamäen RykmenttiFIN14:57:0014:13:0013:13:0010:46:00   185195
4369Virva PaasikiviKangasala SKFIN15:23:0013:09:0013:17:0011:25:00   54723
4370Iryna PavliuchenkoUkraineUKR15:26:0012:32:0013:55:0011:09:00   145050
4371Johanna PerkkalainenEpilän EsaFIN15:19:0013:08:0013:24:0011:16:00   189987
4372Jaana Pietilä-AnnalaKangasala SKFIN15:09:0013:01:0014:01:0011:02:00   161618
4373Galina PigarevaRussiaRUS15:28:0012:50:0013:47:0011:08:00   128829
4374Lea PirttiläOunasvaaran HiihtoseuraFIN14:37:0014:17:0014:10:009:58:00   49247
4375Irma PitkänenTampereen PyrintöFIN15:20:0014:29:0013:11:0010:05:00   57003
4376Tarja PääkkönenKarjaan UraFIN14:11:0013:17:0014:18:0011:30:00   133500
4377Pirjo RantanenMS ParmaFIN14:26:0014:11:0014:37:0010:02:00   47730
4378Carola RayOK77FIN 14:23:0014:13:009:54:00   184926
4379Anu ReimanAngelniemen AnkkuriFIN15:17:0012:56:0014:51:0010:23:00   43793
4380Louise ReinikkaVaasan SuunnistajatFIN15:34:0014:05:0013:34:009:49:00   58789
4381Virpi RemahlLahden Suunnistajat-37FIN14:27:0014:12:0014:28:0010:08:00   43915
4382Sirpa RiikolaYlikiimingin NuijamiehetFIN14:23:0014:06:0013:38:0010:53:00   135949
4383Anna RobertsonNew ZealandNZL 13:58:0013:27:0010:58:00   48751
4384Marjut RoligHauhon SisuFIN14:52:0014:14:0014:20:009:47:00   483892
4386Eva SchlatterSwitzerlandSUI14:14:0014:07:0014:40:0010:15:00   131655
4387Nina SimosasOK OrientFIN15:08:0014:00:0014:25:009:36:00   51524
4388Virpi SnickarsSolf IKFIN14:44:0012:47:0013:59:0011:34:00   181840
4389Arja StevanderKuortaneen KuntoFIN15:01:0013:54:0013:00:0011:07:00   180579
4390Annika StrandbergIF FemmanFIN15:31:0013:22:0014:58:009:31:00   92961
4391Sirpa SuhonenKuopion SuunnistajatFIN14:01:0013:11:0014:43:0011:11:00   43053
4392Tiina SundvallKuopion SuunnistajatFIN15:41:0013:03:0013:54:0010:35:00   83298
4393Tarja TaulavuoriAlatornion PirkatFIN  13:39:0011:32:00   51633
4394Riitta TernolaKangasala SKFIN14:15:0013:48:0013:50:0011:06:00   117020
4395Virpi TilliLynxFIN15:50:0013:55:0013:09:009:59:00   140049
4396Aija TilvisRasTiimiFIN15:44:0012:33:00     191530
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English