IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H21E

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
 Vesa AaltonenIF BraheFIN15:51:0011:46:0015:48:0010:59:00   409730
 David AnderssonSwedenSWE16:51:0011:51:0014:41:0010:15:00   74152
 Josh BlatchfordAustraliaAUS16:48:0011:32:0015:05:0011:10:00   92240
 Simon BrändliTampereen PyrintöSUI16:35:0011:41:0015:56:0010:34:43   194034
5Mats DahlenNorwayFIN17:04:0011:52:00     158614
 Vadym DiachenkoUkraineUKR16:44:0012:14:0014:48:0011:11:00   145044
 Kim FageruddPaimion RastiFIN16:28:0011:49:0014:38:0011:13:00   485709
 Franz GlanerAustriaAUT17:01:0011:39:0015:28:0011:05:00   158163
 Marvin GoerickeGermanyGER15:48:0012:29:0015:04:0011:07:00   158137
 Nelson GraçaPortugalPOR16:30:0012:24:0014:56:0011:14:00   158131
 Mats HaldinNorwayFIN16:03:0011:34:0015:40:0010:15:02   145730
 Andreas HallIF FemmanFIN15:59:0012:20:0015:50:0011:19:00   188607
 Johan HameliusSwedenSWE16:20:0011:59:0015:57:0010:51:00   157277
 Steffen HartmannGermanyGER17:02:0011:15:0015:32:0011:09:00   161765
 Einari HeinaroHelsingin SuunnistajatFIN17:00:0012:07:0014:45:0010:25:27   179277
 Mikko HeinonenKalevan RastiFIN16:05:0011:21:0016:04:0010:58:00   408008
 Tobias HenrikssonPargas IFFIN15:50:0012:01:0015:16:0010:33:12   152452
 Joni HirvikallioKooveeFIN15:41:0012:12:0016:00:0011:15:00   152119
 Petteri HuikkoVaajakosken TeräFIN16:54:0012:16:0014:50:0010:37:03   159168
 Sami HämäläinenMS ParmaFIN16:53:0011:17:0015:15:0010:28:59   183046
 Pasi IkonenVaajakosken TeräFIN16:26:0011:56:0016:03:0011:20:00   410999
 Markku IsokoskiPellon PonsiFIN16:33:0011:53:0015:47:0010:30:18   188564
 Tuomo IstolahtiYlistaron Kilpa-VeljetFIN15:38:0012:25:0015:20:0010:43:24   188554
 Pekka ItävuoKooveeFIN16:11:0012:17:0014:52:0011:21:00   410721
 Timo JoensuuVaajakosken TeräFIN16:47:0012:04:0014:57:0010:34:56   41621
 Magnus JohanssonNorwaySWE15:52:0012:26:0015:13:0011:02:00   157246
 Jouni KahelinVaajakosken TeräFIN16:32:0011:42:0014:55:0010:35:43   412537
 Tuomas KariAngelniemen AnkkuriFIN15:55:0012:31:0015:03:0010:33:50   402831
 Matti KarvonenKalevan RastiFIN16:15:0012:35:0015:25:0011:22:00   123411
76Lasse KauttoVaajakosken TeräFIN   11:23:00   488045
 Severi KymäläinenTampereen PyrintöFIN16:59:0011:31:0015:30:0010:43:32   174616
 Jonne LakanenVaajakosken TeräFIN16:22:0011:19:0015:21:0010:19:01   188584
 Ari-Pekka LassilaKooveeFIN16:57:0011:25:0014:58:0011:03:00   185194
 Jesse LaukkarinenRajamäen RykmenttiFIN16:00:0011:18:0016:05:0010:55:00   157527
 Aapo LeskinenLynxFIN16:41:0011:55:0015:26:0010:25:48   161864
 Aleksi LeskinenLynxFIN16:13:0012:23:0015:35:0010:32:50   402119
 Antti-Pekka LeskinenLynxFIN15:42:0011:38:0015:45:0010:47:00   145638
38Jarkko LiuhaVehkalahden VeikotFIN16:52:0011:48:0014:46:0010:45:00   107254
 Matti LiukkonenRajamäen RykmenttiFIN16:58:0011:45:0015:34:0010:42:35   175474
 Tomi MattilaAngelniemen AnkkuriFIN15:57:0011:37:0015:53:0010:52:00   408345
41Juuso MetsäläKalevan RastiFIN16:38:0011:27:00     483244
 Asgeir MjösundMS ParmaNOR16:46:0012:11:0014:54:0010:36:32   408049
 Jussi SunaTurun MetsänkävijätFIN16:08:0011:16:0015:44:0010:27:38   124373
 Jani MyllärinenKooveeFIN16:16:0011:29:0015:29:0011:16:00   182262
 Timo MähönenKalevan RastiFIN17:05:0011:58:0014:59:0010:38:26   100779
 Janne MänkärläLynxFIN17:03:0012:08:0015:10:0011:01:00   170048
 Lauri OikarinenPellon PonsiFIN16:55:0011:43:0014:47:0010:31:38   411946
 Antti ParjanneLynxFIN16:37:0012:39:0015:02:0011:12:00   188499
 Jarno ParkkinenRajamäen RykmenttiFIN16:49:0011:22:0015:37:0011:24:00   159109
 Juha PeltolaMS ParmaFIN16:42:0011:35:0015:38:0010:41:35   170593
 Topi PenttinenOK OrientFIN16:25:0012:40:0014:40:0010:35:44   180702
 Fredric PortinPaimion RastiFIN16:40:0012:05:0015:07:0010:21:34   183491
 Hannu-Pekka PukemaRajamäen RykmenttiFIN16:34:0011:47:0016:01:0010:25:12   182725
 Kalle RantalaKalevan RastiFIN16:24:0012:33:0015:11:0010:54:00   409498
55Ville RepoVehkalahden VeikotFIN 11:33:0015:17:00    168246
 de la Herran Javier RuizSpainESP16:50:0011:26:0015:08:0011:04:00   145259
 Petri SaariVaajakosken TeräFIN16:45:0011:23:0015:18:0010:22:43   169466
 Toni SaariVaajakosken TeräFIN16:01:0011:36:0015:23:0011:25:00   189971
 Samuli SalmenojaMS ParmaFIN 11:20:0015:54:0011:26:00   79386
 Maxim SimakovRussiaRUS15:46:0012:30:0015:00:0011:17:00   191632
 Otto SimosasOK OrientFIN16:12:0012:09:0014:43:0010:38:07   125940
 Mikko SirénAngelniemen AnkkuriFIN16:27:0011:50:0015:55:0010:37:58   169960
 Juha SorvistoVaajakosken TeräFIN15:43:0012:18:0015:14:0010:34:23   409732
 Daniel StenlundPaimion RastiFIN16:17:0012:21:0015:31:0010:34:25   159983
66Aapo SummanenNorwayFIN16:29:00 15:06:00    189337
 Miika SuominenRajamäen RykmenttiFIN16:56:0012:10:0014:39:0010:57:00   157623
 Lasse SuonpääMS ParmaFIN16:21:0011:57:0015:49:0010:50:00   99806
 Vesa TaanilaIkaalisten Nouseva-VoimaFIN16:06:0012:42:0014:44:0010:25:02   412830
 Janis TamuzsLatviaLAT16:09:0011:28:0015:27:0010:53:00   157327
 Jukka TaniKouvolan SuunnistajatFIN15:47:0011:40:0015:58:0010:49:00   182952
 Karl TiseliusSwitzerlandSUI16:07:0012:13:0014:42:0010:56:00   157326
 Tommi TölkköMS ParmaFIN15:56:0012:03:0015:52:0010:35:36   408039
 Vesa MäkinenAngelniemen AnkkuriFIN16:36:0011:24:0015:59:0011:18:00   43806
 Juha HyyryläinenAnttolan UrheilijatFIN16:10:0012:15:0014:51:0011:00:00   177184
 Ruslan GlebovUkraineUKR16:23:0012:41:0015:22:0010:26:10   159921
 Jarkko HuovilaKalevan RastiFIN16:02:0012:28:0015:41:0010:37:56   155093
 Vili NiemiRajamäen RykmenttiFIN16:14:0012:22:0015:43:0010:26:40   180367
 Sami ValkamaPaimion RastiFIN15:58:0012:19:0014:49:0011:27:00   170092
 Janne WeckmanVehkalahden VeikotFIN15:49:0012:06:0015:09:0010:48:00   44020
 Hans WeltiSwitzerlandSUI15:45:0012:27:0015:42:0011:06:00   158151
 Kimmo VilskaRajamäen RykmenttiFIN15:44:0011:54:0015:39:0010:46:00   409766
 Dieter WolfSwitzerlandSUI15:39:0012:37:0015:19:0011:08:00   158142
 Henrik VäisänenHiisirastiFIN16:18:0012:32:0015:24:0010:32:56   157580
 Teemu VärePaimion RastiFIN16:19:0011:30:0015:46:0010:35:39   102901
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English