IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H12TR

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
5500Oliver AlaheinoHelsingin SuunnistajatFIN14:30:0012:42:0013:58:0010:09:00   193903
5501Konsta AlasaariNivalan UrheilijatFIN14:48:0012:58:00     146827
5502Kirill BakustinRussiaRUS14:42:0013:13:0013:17:0010:05:00   158157
5503Danila DjakonovRussiaRUS14:38:0013:06:0013:07:0010:35:00   158152
5504Kirill FedorovRussiaRUS14:34:0013:33:0013:09:0010:11:00   158256
5505Casper FingerroosPaimion RastiFIN14:23:0013:23:0013:44:009:47:00   159151
5506Teemu HaakanaTarpian SuuntaFIN14:16:0012:57:0013:57:0010:12:00   50254
5507Benjamin HeikkaSK PohjantähtiFIN15:01:0012:40:0013:22:0010:23:00   166681
5508Juho HiltunenOulun NMKY:n UrheilijatFIN14:53:0013:22:0013:25:009:43:00   89329
5509Henri HirvikallioLuumäen RastiFIN14:09:0013:03:0013:46:0010:17:00   166111
5510Ilpo HolopainenSuunta 2000FIN14:14:0013:29:0013:11:0010:34:00   128957
5511Aapo HyyrynenKouvolan SuunnistajatFIN14:27:0013:39:0013:29:009:46:00   144546
5512Hannes HäkkiläKalajoen JunkkaritFIN14:45:0012:54:0013:28:0010:21:00   159709
5513Vili HämäläinenOlavin RastiFIN14:39:0013:04:0013:13:0010:30:00   189820
5514Ivan IshinRussiaRUS14:44:0013:11:0013:12:0010:16:00   178973
5515Oskari JacobssonTuusulan Voima-VeikotFIN14:33:0012:45:0013:51:00    183653
5516Akseli JunnilainenHiidenkiertäjätFIN14:17:0013:32:0013:16:0010:19:00   179320
5517Mikael JärvinenKeuruun KisailijatFIN14:28:0012:39:0014:02:0010:03:00   178015
5518Taavi KelosuoSK VuoksiFIN14:15:0013:18:0013:50:009:52:00   138381
5519Lauri KlingaLahden Suunnistajat-37FIN14:19:0012:47:0013:53:0010:18:00   186791
5520Aleksi KoirikiviRasTiimiFIN14:10:00 13:54:00    179570
5521Tommi KoirikiviRasTiimiFIN15:00:00 13:02:00    170235
5522Lenni VäisänenHelsingin SuunnistajatFIN14:56:0013:26:0013:01:0010:02:00   179468
5523Semen KorkinRussiaRUS14:29:0013:37:0013:15:009:57:00   178964
5524Olli KoskinenHiidenkiertäjätFIN14:41:0012:49:0013:43:009:59:00   159804
5525Paavo KoskinenHämeenlinnan SuunnistajatFIN14:25:0013:15:0013:48:009:49:00   154197
5526Henri KukkonenVehkalahden VeikotFIN14:47:0013:10:0013:32:009:50:00   135121
5527Eemeli KumaraLaihian LujaFIN14:05:0013:09:0013:39:0010:39:00   187667
5528Jaakko KuosmanenKajaanin SuunnistajatFIN14:31:0012:51:0013:30:0010:33:00   180635
5529Artem KupriyanovRussiaRUS14:52:0013:25:0013:03:0010:07:00   179247
5530Eetu LaineHiidenkiertäjätFIN14:54:0012:46:0013:40:009:55:00   45915
5531Juho LähteenmäkiKankaanpään SuunnistajatFIN14:08:0013:00:0013:35:0010:41:00   111214
5532Joakim HalinenYlistaron Kilpa-Veljet14:55:0013:07:0013:41:009:39:00   191588
5533Arttu PaalanenItä-Päijänteen RastiFIN14:51:0012:52:0013:34:0010:06:00   157120
5534Lauri PartanenHyvinkään RastiFIN14:22:0012:41:0013:38:0010:40:00   158509
5535Oula PelkonenMäntsälän UrheilijatFIN14:59:0013:02:0013:37:009:42:00   189231
5536Antti PietiläKajaanin SuunnistajatFIN14:37:0013:36:0013:19:009:41:00   155131
5537Oskari PirinenKeski-Karjalan RastiFIN14:50:0013:24:0013:27:009:40:00   150758
5538Riku PyhtinenPosion PyrintöFIN14:03:0013:14:0013:31:0010:38:00   177229
5539Aapo RoininenHelsingin SuunnistajatFIN15:02:0013:19:0013:06:009:56:00   192018
5540Sergey RydenkoRussiaRUS14:24:0012:55:0013:36:0010:32:00   158263
5541Danil RyzhovRussiaRUS14:40:0013:35:0013:00:0010:01:00   158150
5542Arttu SakkiKouvolan SuunnistajatFIN14:32:0013:34:0013:14:0010:00:00   125835
5543Vova SavinovRussiaRUS14:00:0013:30:0014:01:009:53:00   158937
5544Sakari SeppäläTuusulan Voima-VeikotFIN14:12:0012:53:0013:42:0010:36:00   148680
5545Matias SippoKangasniemen KalskeFIN14:07:0013:40:0013:18:0010:29:00   151456
5546Rodion SkrebovRussiaRUS14:18:0013:20:0013:47:009:51:00   158166
5547Ossi SyrjälahtiRasti-VihtiFIN14:49:0012:50:0013:24:0010:26:00   145652
5548Matias TalviojaRastihaukatFIN14:26:0013:31:0013:10:0010:20:00   177456
5549Taneli TeiniRasti-LukkoFIN14:11:0012:56:0013:55:0010:24:00   159729
5550Elias TikkanenEspoon SuuntaFIN14:02:0013:16:0013:52:0010:10:00   160307
5551Miska TähtinenPäijät-RastiFIN14:21:0013:21:0013:49:009:44:00   177892
5552Veeti VesterinenHyvinkään RastiFIN14:35:0012:44:0013:45:0010:08:00   153748
5558Sakari VanninenRasti-VihtiFIN14:06:0013:01:0013:56:0010:27:00   51644
5559Kuisma VesisenahoSuunta JyväskyläFIN 12:43:0013:20:00    43149
5560Isaev VyacheslavRussiaRUS14:36:0013:08:0013:05:0010:37:00   158329
5561Heikki VäkeväinenLynxFIN14:20:0013:38:0013:33:009:48:00   167541
5562Juho Yli-SipiläLauttakylän LujaFIN14:01:0013:28:0013:59:009:54:00   140474
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English