IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D9RR

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
6500Annika AarrejokiSuunta JyväskyläFIN16:49:0012:13:0015:25:008:12:00   192411
6501Viktoria AzarovRussiaRUS16:32:0011:21:0016:02:008:37:00   143887
6502Lotte-Line EkströmMS ParmaFIN16:29:0012:01:0015:36:008:20:00   175677
6503Katya GusevaRussiaRUS16:18:0011:49:0015:08:009:15:00   143241
6504Inka HaikamaHämeenlinnan SuunnistajatFIN17:02:0011:36:0015:01:009:03:00   169640
6505Maijukka HanhijärviEspoon AkillesFIN16:30:0012:19:0015:13:008:15:00   186640
6506Tiia HelminenMäntän Seudun EräpirkatFIN16:33:0011:27:0015:49:008:46:00   58260
6507Iris HosioKarjaan UraFIN17:00:0011:51:0014:59:008:45:00   180493
6508Lisa HubmannSwitzerlandSUI16:48:0011:14:0015:14:009:18:00   143190
6509Venla HuotariKajaanin SuunnistajatFIN16:31:0012:06:0015:09:008:39:00   143159
6510Liina HyyppäKokkolan SuunnistajatFIN16:47:0011:25:0015:11:009:13:00   188440
6511Heidi HäkliLynxFIN17:03:0011:30:0015:42:008:23:00   191498
6512Salla IsoherranenLynxFIN16:20:0012:14:0015:32:008:31:00   155747
6513Ilona JaatinenHaukiputaan HeittoFIN16:58:0011:40:0015:40:008:17:00   181903
6514Anette Jauhojärvi MarkussenNorwayNOR16:11:0012:17:0015:12:008:52:00   193622
6515Siiri JulkunenLounais-Hämeen RastiFIN16:52:0012:02:0014:58:008:48:00   159891
6516Saara KaarioSuunta JyväskyläFIN16:39:0012:11:0015:03:008:40:00   166115
6517Anastasia KarchevskayaRussiaRUS16:16:0012:04:0015:43:008:22:00   143839
6518Iiris KarppiLaihian LujaFIN17:07:0011:35:0015:39:008:11:00   182308
6519Ida KattilakoskiKokkolan SuunnistajatFIN   8:47:00   89242
6520Laura KemppainenAngelniemen AnkkuriFIN 11:42:0015:54:00    191333
6521Meeri KokkonenKajaanin SuunnistajatFIN16:44:0011:41:0015:48:008:29:00   57532
6522Ilona KukkonenVehkalahden VeikotFIN16:03:0011:56:0015:45:008:49:00   134006
6523Nora KytäjäHiidenkiertäjätFIN16:22:0011:43:0016:07:008:16:00   45068
6524Elmiina LaaksoKalvolan KeihäsFIN17:04:0011:47:0015:19:008:26:00   182695
6525Elina LauriOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:14:0011:22:0015:58:008:59:00   168338
6526Enna LehmusvuoriLahden Suunnistajat-37FIN16:12:0011:59:0015:20:008:54:00   190994
6527Noora LeinonenSavon RastiFIN16:21:0011:52:0016:06:008:13:00   182277
6528Veera LepoSuunta JyväskyläFIN16:00:0011:34:0015:55:009:06:00   158820
6529Liisa LiljaSuunta JyväskyläFIN16:15:0011:48:0016:03:008:27:00   175408
6530Senni LimingojaOulunsalon VasamaFIN 11:57:0015:15:00    191863
6531Siiri LindrothKarkki-RastiFIN16:01:0011:58:0015:24:009:07:00   175612
6532Outi LukkariRajamäen RykmenttiFIN16:36:0011:19:0015:26:009:12:00   159468
6533Elli LuomaUlvilan UraFIN16:41:0011:11:0016:05:008:41:00   179887
6534Melissa LönnströmOK OrientFIN16:25:0011:13:0015:37:009:17:00   126030
6535Liisa MatinheikkiTampereen PyrintöFIN17:01:0011:32:0015:44:008:14:00   137548
6536Maria Mäki-PetäysEspoon AkillesFIN16:34:0012:10:0015:10:008:33:00   153092
6537Fanni MäättäläEspoon SuuntaFIN16:42:0011:17:0015:18:009:16:00   186524
6538Saana NieminenTampereen PyrintöFIN16:45:0011:16:0015:28:009:10:00   146879
6539Valeria NosovaRussiaRUS16:40:0012:09:0015:30:008:10:00   158172
6540Siru NumminenEspoon AkillesFIN16:19:0012:08:0015:05:009:01:00   153088
6541Irina OjalaRasti-KurikkaFIN16:08:0011:44:0015:52:008:51:00   145925
6542Metsämaria OjalaOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:37:0012:18:0015:06:008:34:00   154649
6543Veera OlkkonenKangasala SKFIN16:10:0011:31:0015:51:009:05:00   159794
6544Laura ParkkinenYlikiimingin NuijamiehetFIN15:58:0011:38:0016:00:009:04:00   190962
6545Iiris PernuEspoon SuuntaFIN 11:54:0015:53:008:42:00   136211
6546Enni PetreliusOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:50:0012:12:0015:16:008:18:00   154575
6547Merianna RantakokkoHelsingin SuunnistajatFIN16:56:0011:18:0015:41:008:36:00   180956
6548Ella RantalaHelsingin SuunnistajatFIN16:05:0011:53:0015:22:009:08:00   168200
6549Katarina SallilaHelsingin SuunnistajatFIN16:17:0011:24:0015:59:008:57:00   182997
6550Sini SalmiTurun SuunnistajatFIN16:59:0011:39:0015:02:009:00:00   44369
6551Sara SnickarsSolf IKFIN 11:33:0016:04:008:21:00   169026
6552Venla SyrjäläinenHelsingin SuunnistajatFIN16:51:0012:16:0015:00:008:38:00   192652
6553Oona TonderSK VuoksiFIN16:24:0011:46:0015:57:008:30:00   183553
6554Veera TurakainenHelsingin SuunnistajatFIN16:54:0011:28:0015:31:008:50:00   188483
6555Tatiana TyulenevaRussiaRUS17:06:0011:45:0015:17:008:28:00   134022
6556Netta KorhonenMäntsälän UrheilijatFIN16:28:0011:10:0015:35:009:19:00   175090
6557Marika RantojaRastiketutFIN15:59:0011:55:0015:27:009:14:00   154110
6558Kerttu TuomistoMS ParmaFIN16:26:0012:05:0015:33:008:25:00   191688
6559Sini PeltonenLapuan VirkiäFIN16:46:0011:37:0015:07:009:11:00   182986
6563Maija VarmavuoRajamäen RykmenttiFIN16:13:0011:23:0016:01:008:58:00   190816
6564Monique WesterbergVihtavuoren PamausFIN16:38:0011:15:0015:56:008:43:00   191034
6565Siiri ViskariHiidenkiertäjätFIN16:55:0012:03:0015:04:008:32:00   191455
6566Lotta VoutilainenJämsän Retki-VeikotFIN16:53:0011:20:0015:46:008:35:00   179993
6567Doris VäisänenHelsingin SuunnistajatFIN16:35:0011:26:0015:50:008:44:00   179537
6568Iida-Maria VäisänenKalevan RastiFIN16:27:0011:29:0015:47:008:55:00   143739
6569Nea ÅbergHyvinkään RastiFIN16:23:0012:07:0015:38:008:24:00   44477
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English