IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D10RR

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
6398Maija AaltoMS ParmaFIN15:00:0013:53:0014:18:009:35:00   156371
6399Laura AirilaKeravan UrheilijatFIN15:36:0013:13:0014:16:009:54:00   44491
6400Zlata EvropeytsevaRussiaRUS14:26:0013:25:0013:52:0010:58:00   194860
6401Elin FlakbergSwedenSWE15:55:0013:03:0014:32:0010:19:00   194496
6402Anastasia FominaRussiaRUS14:20:0013:21:0014:06:0011:04:00   194495
6403Maija GomanVesaisen PojatFIN14:42:0012:45:0014:17:0011:00:00   182808
6404Liisa GretschelKajaanin SuunnistajatFIN14:23:0012:57:0014:55:0010:20:00   180558
6405Heidi HaapasaloSK PohjantähtiFIN14:45:0013:23:0014:53:009:42:00   154548
6406Emma HaglundSolf IKFIN14:38:0013:51:0014:33:009:28:00   142420
6407Olivia HahnSolf IKFIN15:52:0012:29:0013:57:0010:27:00   145748
6408Sanni HartmanSuunta JyväskyläFIN15:46:0013:12:0014:24:009:29:00   166679
6409Ida HeikkinenVehkalahden VeikotFIN15:03:0013:38:0014:15:009:36:00   40620
6410Kia HemmiSK PohjantähtiFIN15:51:0012:58:0014:19:009:34:00   183025
6411Pihla HietanenKouvolan SuunnistajatFIN15:24:0013:06:0013:27:0010:48:00   151007
6412Oili HolopainenSuunta 2000FIN14:16:0013:32:0013:58:0011:08:00   146055
6413Nina HubmannSwitzerlandSUI14:50:0013:26:0013:18:0011:06:00   194517
6414Anni HyvärinenRastivarsatFIN15:32:0013:39:0013:30:0010:03:00   176946
6415Pihla HäkkinenKooveeFIN14:53:0013:24:0013:24:0010:55:00   182905
6416af Fredrika HällströmOK77FIN15:20:0013:04:0013:32:0010:50:00   128170
6417Elsa IkolaHelsingin SuunnistajatFIN15:08:0014:05:0013:36:0010:09:00   169047
6418Maija InkiläKeuruun KisailijatFIN14:49:0012:43:0014:41:0010:30:00   172926
6419Marikki JuntunenKalevan RastiFIN15:30:0014:00:0013:47:009:37:00   182261
6420Maria JärvinenKeuruun KisailijatFIN15:26:0012:56:0013:21:0010:53:00   178042
6421Anna KaitolaRastiketutFIN15:09:0014:07:0013:25:0010:12:00   147440
6422Aada KerkkonenJämsän Retki-VeikotFIN14:46:0012:40:0014:51:0010:26:00   142146
6423Anna KestiläSuunta JyväskyläFIN15:31:0014:08:0013:45:009:33:00   177907
6424Eveliina KetolaKooveeFIN14:36:0013:36:0014:37:009:40:00   170397
6425Veera KieroLappeen RientoFIN15:41:0012:47:0013:48:0010:39:00   54061
6426Pinja KilpeläinenSuunta JyväskyläFIN14:56:0013:18:0013:35:0010:52:00   409127
6427Katri KontioKangasala SKFIN15:15:0013:40:0014:05:009:53:00   189654
6428Ida KontkanenKangasala SKFIN15:18:0012:48:0013:46:0010:56:00   166031
6429Anna KorpiLänsi-Rajan RastiFIN14:39:0014:04:0014:28:009:44:00   144754
6430Veera KorpiPohjankyrön RastiFIN14:47:0012:46:0014:48:0010:24:00   50287
6431Iina KoskelaHalsuan ToivoFIN14:25:0013:17:0014:04:0010:57:00   131527
6432Fanny KukonlehtoKangasala SKFIN15:33:0012:54:0014:38:009:43:00   152171
6433Saana KuusinenHämeenlinnan SuunnistajatFIN15:37:0013:08:0013:42:0010:21:00   152279
6436Elli LatvalaAlajärven AnkkuritFIN15:16:0013:45:0013:40:0010:04:00   168046
6437Silja LauriOunasvaaran HiihtoseuraFIN15:02:0013:15:0013:33:0010:43:00   180442
6438Noora LehtinenKauhajoen KarhuFIN15:10:0012:50:0014:03:0010:47:00   161458
6439Helmi LiinamaaSK PohjantähtiFIN14:28:0013:43:0014:02:0010:32:00   160295
6440Saima LoukkalahtiHiidenkiertäjätFIN15:19:0013:00:0014:44:009:47:00   189883
6441Anni LoukusaIisuFIN15:11:0012:55:0013:38:0011:02:00   113579
6442Kristiina MartikainenIF Sibbo-VargarnaFIN14:29:0013:02:0014:30:0010:46:00   136091
6443Aino MoisioSaarijärven PullistusFIN14:21:0013:57:0014:25:0010:07:00   100875
6444Aino MutkaSK PohjantähtiFIN15:43:0013:20:0013:23:0010:15:00   189659
6445Loviisa MyllymäkiKortesjärven Järvi-VeikotFIN14:17:0013:14:0014:35:0010:28:00   120224
6446Rosa MyrskogIK KronanFIN14:52:0013:55:0013:28:0010:31:00   177309
6447Kiia MäättäOunasvaaran HiihtoseuraFIN15:44:0013:10:0014:13:009:46:00   54400
6448Ronja NevalaTeuvan RivakkaFIN14:40:0013:30:0014:40:009:52:00   154157
6449Alina NiggliFranceFRA14:51:0013:49:0013:17:0010:40:00   133903
6450Saana NiskaLapuan VirkiäFIN14:48:0013:31:0014:36:009:49:00   146258
6451Salla NorrbackaHyvinkään RastiFIN15:17:0012:49:0013:49:0010:51:00   152295
6452Ansa-Lotta OjanahoOunasvaaran HiihtoseuraFIN15:21:0012:51:0013:50:0010:45:00   74824
6453Eeva PeltolaLapuan VirkiäFIN15:07:0012:44:0014:50:0010:13:00   146153
6454Lilja PesolaHelsingin SuunnistajatFIN15:23:0012:52:0013:29:0011:05:00   180575
6455Hilla PirinenKeravan UrheilijatFIN15:53:0012:36:0013:53:0010:23:00   166716
6456Helmi PitkänenJämsän Retki-VeikotFIN14:41:0013:16:0014:43:009:55:00   159878
6457Emma-Leena PortimojärviOunasvaaran HiihtoseuraFIN15:35:0012:53:0014:32:009:51:00   135937
6458Maija Ranta-PuskaEspoon AkillesFIN14:43:0012:32:0014:42:0010:41:00   179869
6459Siiri RasimusSuunta JyväskyläFIN14:35:0012:31:0014:45:0010:42:00   47614
6460Venla RomuSomeron EsaFIN14:57:0013:34:0014:46:009:32:00   161633
6461Ilona RuoholaMS ParmaFIN15:39:0013:27:0013:22:0010:16:00   167229
6462Emilia RuuskaOunasvaaran HiihtoseuraFIN14:44:0013:28:0013:31:0010:54:00   177219
6463Essi SaarelaRastiPiikkiöFIN15:34:0012:30:0014:47:009:57:00   179263
6464Elli SalonenHelsingin SuunnistajatFIN14:32:0013:41:0014:31:0010:00:00   412831
6465Ellen SillmanIF Sibbo-VargarnaFIN15:38:0013:09:0013:37:0010:25:00   123756
6466Neea SivillSuunta JyväskyläFIN15:29:0013:56:0013:56:009:31:00   177999
6467Mette SoiniKymin SuunnistajatFIN15:50:0012:33:0013:55:0010:33:00   191829
6468Sara SorriSuunta JyväskyläFIN15:05:0012:42:0014:54:0010:14:00   133915
6469Juulia SundströmHelsingin SuunnistajatFIN15:13:0013:07:0013:26:0010:59:00   153459
6470Tinka SundströmHelsingin SuunnistajatFIN15:27:0012:37:0013:51:0011:01:00   153461
6471Aino SyväluomaTurun SuunnistajatFIN14:58:0013:46:0014:23:009:39:00   180652
6472Emilia TalaHelsingin SuunnistajatFIN15:25:0012:41:0014:08:0010:44:00   411119
6473Juulia TalaHelsingin SuunnistajatFIN14:15:0013:48:0014:10:0010:34:00   180630
6474Anni TaulavuoriAlatornion PirkatFIN  14:01:009:41:00   161539
6475Mia-Emilia TikkanenKajaanin SuunnistajatFIN14:30:0014:01:0014:22:0010:02:00   181824
6476Anna TitovaRussiaRUS15:04:0013:47:0014:11:009:48:00   133898
6477Henna TorrkullaIF FemmanFIN14:27:0013:59:0014:12:0010:08:00   181713
6478Anna TrempoltsevaRussiaRUS15:42:0012:59:0014:21:009:50:00   143611
6479Vanni TriipponenKuhmon PeuratFIN14:19:0013:58:0014:29:0010:05:00   146184
6480Josefiina TurunenKauhajoen KarhuFIN15:06:0013:05:0013:34:0011:07:00   177815
6486Emmi HietalaLapuan VirkiäFIN 13:33:0014:49:00    404507
6487Tuuli-Maria TolkkinenSotkamon JymyFIN14:24:0013:54:0014:09:0010:22:00   53934
6488Vasilisa BaranovaRussianRUS14:37:0013:42:0013:39:0010:36:00   134677
6489Helmi RuutiainenSaloisten ReipasFIN15:48:0013:35:0013:19:009:56:00   133925
6490Aada VataaRastiPiikkiöFIN15:14:0014:03:0013:20:0010:11:00   7
6491Vilja ViinikainenEspoon SuuntaFIN14:22:0014:06:0014:27:009:59:00   155583
6492Venla ViippolaOulun TarmoFIN14:59:0012:34:0014:52:0010:18:00   191327
6493Liina ViitasaariKokkolan SuunnistajatFIN15:49:0013:01:0013:15:0010:37:00   177658
6494Reeta VirtanenHämeenlinnan SuunnistajatFIN14:54:0012:38:0014:39:0010:35:00   189974
6495Kaisa VuopioPellon PonsiFIN15:54:0013:19:0013:44:009:45:00   181918
6496Silja Yli-HietanenTampereen PyrintöFIN15:22:0012:39:0013:54:0011:03:00   193924
6497Veera YlipulliVaasan SuunnistajatFIN14:31:0013:11:0014:34:0010:29:00   190489
6498Maria YurchukRussiaRUS14:33:0013:50:0014:14:0010:06:00   129053
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English