IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D55A

No Name Club   1. day 2. day 3. day 4. day Emit
4648Marianne BandixenSwitzerlandSUI14:46:0012:50:0014:08:0011:09:00   48777
4649Outi BorgenströmIkaalisten Nouseva-VoimaFIN14:32:0014:25:0013:04:0010:51:00   58577
4650Jenny BourneAustraliaAUS15:40:0013:59:0013:28:0011:13:00   48788
4651Tetyana BozhkoUkraineUKR15:37:0013:38:0013:54:009:49:00   48809
4652Ruth BrodmannSwitzerlandSUI14:37:0012:56:0014:31:0010:54:00   48808
4653Monica Eriksson-KronbergIF FemmanFIN14:55:0014:21:0013:15:0010:17:00   127815
4654Nermin FenmenTurkeyTUR14:40:0014:10:0013:53:0010:19:00   170601
4655Maria-Leena HakkarainenItä-Hämeen RastiFIN15:13:0014:02:0013:00:0010:38:00   57120
4656Kirsi HakomäkiHelsingin SuunnistajatFIN15:28:0013:42:0013:40:009:51:00   55108
4657Päivi HautalaRasti-JussitFIN14:34:0013:52:0014:26:0010:09:00   41694
4658Helena HeinolaJoutsenon KullervoFIN15:25:0013:05:0014:02:0010:28:00   129955
4659Odile Herve-JousseFranceFRA14:44:0014:15:0014:00:0010:00:00   48835
4660Anne HicklingGreat BritainGBR15:31:0013:49:0013:22:0010:12:00   182356
4661Margrith HoferSwitzerlandSUI15:38:0013:25:0013:49:009:59:00   48806
4662Marjo HovirintaTurun MetsänkävijätFIN14:58:0014:17:0013:17:0010:18:00   180405
4663Marja HumalamäkiÄhtärin UrheilijatFIN14:26:0013:00:0014:07:0011:24:00   152934
4664Näf Ruth HumbelSwitzerlandSUI15:11:0013:41:0013:44:009:56:00   133953
4665Sinikka IllaruPeräkylän PonnistusFIN14:59:0014:08:0013:27:0010:15:00   170007
4666Taina ItkonenLapin VeikotFIN15:03:0014:06:0013:10:0010:31:00   159202
4667Riitta JokelaYlikiimingin NuijamiehetFIN14:27:0014:09:0013:12:0010:58:00   55786
4668Seija JussinniemiSinkki-SepotFIN14:12:0013:21:0014:01:0011:18:00   107196
4669Maarit JuuraKankaanpään SuunnistajatFIN14:24:0013:19:0013:56:0011:14:00   155951
4670Seija KarjalainenLaitasaaren VetoFIN15:05:0014:16:0013:11:0010:20:00   133997
4671Maija KerkolaTampereen PyrintöFIN14:35:0013:04:0014:20:0010:57:00   48947
4672Gunnevi KiiskinenTampereen PyrintöFIN14:10:0013:16:0014:18:0011:03:00   42414
4673Elena KirichenkoRussiaRUS14:16:0014:11:0013:59:0010:36:00   156245
4674Taina KoivistoTampereen PyrintöFIN14:56:0014:18:0013:03:0010:37:00   192075
4675Aulikki KorpioValkeakosken HakaFIN14:43:0013:08:0013:46:0011:25:00   142412
4676Elisabeth KoskialhoRasti-LukkoFIN14:00:0014:22:0013:18:0011:04:00   128808
4677Daniel EditHungaryHUN15:08:0013:07:0013:01:0010:05:00   48776
4678Vappu KuuselaVaalan KarhuFIN14:03:0014:24:0013:25:0010:59:00   81698
4679Silvia KyburzSwitzerlandSUI15:09:0014:12:0013:02:0010:33:00   48821
4680Anneli LaineRastivarsatFIN15:33:0013:45:0013:29:0010:06:00   141763
4681Pirjo LavikainenKangasala SKFIN14:20:0013:40:0014:17:0010:44:00   47812
4682Ulla LehtoKymin SuunnistajatFIN15:19:0012:55:0013:32:0011:02:00   180444
4683Gertraud LeonhardtAustriaAUT15:36:0012:48:0014:14:0010:23:00   180415
4684Tiina LeskinenLynxFIN14:38:0012:57:0014:33:0010:52:00   131966
4685Nadezda LevichevaRussiaRUS15:02:0013:28:0014:28:009:58:00   145968
4686Hennariikka LonkaKalevan RastiFIN14:15:0013:30:0013:55:0011:21:00   47001
4687Hilkka LukanderRastiPiikkiöFIN14:41:0014:14:0014:05:009:54:00   485499
4688Ruth LynamIrlandIRL15:29:0013:57:0013:08:0010:22:00   48764
4689Susanna LönnbergPargas IFFIN14:04:0013:17:0014:39:0010:56:00   42073
4690Maire MeriheinäIF Sibbo-VargarnaFIN15:35:0013:36:0013:52:0010:04:00   183432
4691Anneli MiettinenHyvinkään RastiFIN15:16:0013:23:0014:11:0010:13:00   42040
4692Kirsti MoilanenMaarian MahtiFIN14:50:0013:11:0013:39:0011:06:00   158744
4693Nina MolotkovaRussiaRUS14:48:0013:09:0014:37:0010:27:00   18008
4694Outi MontonenItä-Hämeen RastiFIN14:21:0014:05:0013:21:0011:01:00   170221
4696Elina Mäki-SimolaEspoon SuuntaFIN14:11:0013:29:0013:58:0011:22:00   147316
4697Liisa MäkitaloKauhajoen KarhuFIN14:39:0013:47:0013:14:0011:08:00   158790
4698Anne MäättäKuusamon Erä-VeikotFIN14:52:0013:12:0013:34:0011:12:00   190841
4699Päivi NiemiRajamäen RykmenttiFIN15:30:0012:49:0013:41:0010:47:00   123311
4700Tuire NiemiTampereen PyrintöFIN14:28:0013:01:0014:34:0010:55:00   58453
4701Liisa NordbergHelsingin SuunnistajatFIN14:42:0013:53:0014:30:009:53:00   480679
4702Bernie OBoyleIrlandIRL15:04:0013:27:0014:25:0010:01:00   48797
4703Anneli OjapaloRajamäen RykmenttiFIN14:49:0014:26:0013:36:009:57:00   412508
4704Eija OrkolaLahden Suunnistajat-37FIN14:19:0013:48:0013:26:0011:17:00   126172
4705Arja PajunenOriveden PonnistusFIN15:01:0013:34:0014:22:0010:10:00   149156
4706Sirpa PapinsaariKangasala SKFIN14:33:0013:06:0014:29:0010:48:00   83333
4707Marja-Liisa ParjanneEspoon SuuntaFIN14:30:0014:07:0014:03:0010:14:00   43520
4708Anne Pelto-HuikkoHiisirastiFIN15:06:0012:54:0014:19:0010:39:00   87878
4709Riikka PenttinenLahden Suunnistajat-37FIN14:06:0013:51:0014:35:0010:32:00   90586
4710Siiri PoopuuEstoniaEST15:34:0013:46:0013:16:0010:16:00   48807
4711Judy PrendergastAustraliaAUS15:10:0013:10:0013:20:0011:11:00   48840
4712Miluse ProchazkovaCzech RepublicCZE15:14:0013:13:0013:48:0010:40:00   48796
4713Raija PuhakkaKuopion SuunnistajatFIN14:45:0013:58:0014:27:009:48:00   43069
4714Päivi PuolakkaSäyneisen SalpaFIN15:18:0012:59:0013:42:0010:43:00   128234
4715Merja PuromiesEspoon SuuntaFIN15:00:0013:31:0014:24:0010:08:00   124304
4716Päivi RaatikainenLohimaan RastiFIN15:23:0013:37:0013:05:0010:53:00   159555
4717Tuija RantalainenNastolan TeräFIN14:07:0014:20:0013:30:0010:50:00   183341
4718Annaleena RitaSK VuoksiFIN14:02:0014:01:0013:23:0011:27:00   146041
4719Marita SaariSuunta-SepotFIN14:13:0013:50:0013:19:0011:26:00   312810
4720Helena SaarimäkiAngelniemen AnkkuriFIN14:54:0013:20:0014:36:0010:11:00   43789
4721Leena Salmenkylä-MattilaHelsingin SuunnistajatFIN15:20:0013:56:0013:35:0010:02:00   54974
4722Barbara ScheckCanadaCAN14:53:0013:02:0013:31:0011:15:00   48798
4723Hannele SivénÄhtärin UrheilijatFIN15:22:0014:00:0013:33:009:55:00   117893
4724Tuija SoanjärviLynxFIN14:08:0013:44:0013:37:0011:19:00   413222
4725Sinikka TaimistoMS ParmaFIN15:39:0012:58:0013:24:0010:45:00   83579
4726Tuula ToivanenRasti-NokiaFIN15:26:0013:18:0014:12:009:52:00   144313
4727Päivi-Kaarina TurunenSuunta-SepotFIN15:12:0013:03:0013:43:0010:42:00   55992
4728Marja TöyryläKymin SuunnistajatFIN15:21:0013:54:0013:07:0010:34:00   179855
4729Terhi UotilaOriveden PonnistusFIN14:29:0014:27:0014:06:009:50:00   88501
4730Robin UppillAustraliaAUS15:07:0013:15:0013:09:0011:20:00   48795
4731Marjatta VaaraKankaanpään SuunnistajatFIN14:14:0014:04:0014:10:0010:30:00   42346
4732Hannele BäckOK RaseborgFIN14:01:0013:26:0014:16:0011:10:00   402766
4733Netta TammisaloKangasala SKFIN14:18:0013:43:0014:38:0010:25:00   93638
4741Laas Ann WarmaSwedenSWE14:22:0014:03:0014:13:0010:24:00   133957
4742Rita WickholmIF Sibbo-VargarnaFIN14:17:0013:33:0013:57:0011:16:00   42127
4743Marjo VirtanenHiisirastiFIN14:05:0014:19:0014:09:0010:26:00   111946
4744Ursula WolfSwitzerlandSUI15:27:0013:14:0013:47:0010:29:00   48794
4745Hilary WoodAustraliaAUS15:24:0012:52:0013:50:0010:41:00   48837
4746Marja-Leena Väli-KlemeläKarkki-RastiFIN14:36:0012:53:0014:15:0011:07:00   135772
4747Mona ÅkermanSwedenFIN15:15:0012:51:0013:45:0010:49:00   144332
Form of the results:
Suomi  Svenska  English