IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuu Orienteering Week, Kuntosuunnistus / Open courses Day 1 7.7.2013

PERHE RR

Smart Follow

        Starttid Mål
1,6 km
 
1.   Antti-Jussi Karjalainen     12:00:00   10:59  
2.   Alpo Nurmi SiiRa    12:00:00   12:42  
3.   Lotta Karppinen VaKa    14:52:11   12:59  
3.   Anna Karppinen VaKa    14:52:16   12:59  
5.   Noora Shnoro SonPa    14:44:36   13:25  
6.   Samiir Musse KauKa    12:00:00   13:52  
7.   Akseli Partanen KangSK    14:46:52   14:06  
8.   Sanni Inkilä KeuKi    14:12:33   14:16  
9.   Jose Pernu     15:33:27   14:17  
10.   Kati Schroderus Kiwis    14:28:37   14:25  
11.   Konsta Peltola KeuKi    16:09:38   14:29  
12.   Joel Lohela YlikNM    14:08:10   14:39  
13.   Kouta Heiskanen VieKo    12:00:00   14:46  
14.   Tommi Sivill S-JKL    16:59:47   14:52  
15.   Aapo Keronen Kangasala    16:05:18   15:16  
16.   Peetu Kärnä KuPe    14:33:09   15:39  
17.   Erkka Petrelius OH    12:00:00   16:10  
18.   Atte Kirvesmies KuoSu    17:16:31   16:16  
19.   Sini Peltonen LapVi    16:31:16   16:38  
20.   Alvan Laavainen MS Parma    14:09:30   16:43  
21.   Salli Siivonen RasTiimi    14:53:25   16:47  
22.   Siiri Siivonen RasTiimi    14:53:14   16:50  
23.   Venla ja Paavo Tilvis KAJU    14:35:11   16:56  
24.   Otso Talvioja RaHa    14:41:53   16:57  
25.   Veikko Honkanen KR    14:53:42   17:08  
26.   Kaisla Häkkinen KooVee    14:57:44   17:21  
27.   Valtteri Saarinen HLT    14:13:00   17:24  
28.   Viljami Kojola     15:15:34   17:28  
29.   Markus Lindeman SoJy    16:05:57   17:36  
30.   Matias Reitti OK Orient    12:00:00   17:43  
31.   Ville Kotilehto LapVe    14:36:09   17:58  
32.   Juuna Seppänen EuVe    16:26:51   18:03  
33.   Essi Lindroos     15:23:00   18:07  
34.   Frida Fagerlund OK Raseborg    15:22:39   18:15  
35.   Siru Lindroth Kara    15:30:10   18:22  
36.   Iisakki Jussinmäki Halto    15:44:45   18:36  
37.   Inka Mäenpää SoJy    15:07:30   18:48  
38.   Rasmus Hautala Femman    16:39:58   18:59  
39.   Emma Vaherlehto TVV    15:01:59   19:02  
40.   Hanni Koski KooVee    12:00:00   19:14  
41.   Nia Kytäjä HiKi    15:44:31   19:24  
42.   Rasmus Pääkkönen OH    14:47:18   19:42  
43.   Selja Haase OH    14:24:00   19:44  
44.   Roope Määttä KemiJu    16:50:15   19:49  
45.   Akseli Oravainen Siira    16:57:25   19:50  
45.   Ella Ryynänen Pihkan    17:05:37   19:50  
47.   Netta Piispanen LuuRa    14:32:53   20:01  
47.   Saara Vanninen     15:50:49   20:01  
49.   Katja Potemkina     17:12:20   20:02  
50.   Outi Teemu Elli Teppo To Numminen UrjU    16:32:17   20:05  
51.   Iiro Juhola RaVa    17:13:40   20:10  
52.   Sebastian Saleem     16:13:08   20:14  
53.   Aleksi Pirkonen     16:09:09   20:15  
54.   Kerttu Mutka     16:55:33   20:30  
55.   Milla Kostamo SK Vuoksi    16:13:02   20:34  
56.   Kaisla Heinonen HS    16:05:17   20:35  
57.   Topi Turunen RR    15:12:42   20:38  
58.   Hanna Rantala OH    15:56:19   20:39  
59.   Evgenia Dovgalenko CFK ABC    17:11:20   20:43  
60.   Sofia Fingerroos PR    14:04:32   20:45  
61.   Emmi Vehkaoja YlikNm    17:35:10   20:48  
62.   Jenna Keränen RasHy    16:10:49   20:50  
63.   Sinja Nojonen JRV    14:55:43   20:57  
64.   Veeti Viippola OuTa    14:55:20   21:02  
65.   Johannes Kiri     16:36:40   21:05  
66.   Lumi Heiskanen VieKo    12:00:00   21:08  
67.   Anni-Marikki/Silja Haarala/Ruutiainen Salve    15:43:14   21:28  
68.   Miika Tuomala Suunta SKL    16:42:43   21:29  
69.   Iida ja Pieta Pöppönen YlläksenRa    16:51:33   21:32  
70.   Max Nyman MS Parma    16:32:00   21:34  
71.   Alisa-Orvokki Timonen KiimU    15:46:45   21:38  
72.   Samuel Halonen Kiwis    14:28:47   21:48  
72.   Aida Autio KuoSu    15:20:19   21:48  
72.   Arttu Härkönen KajKu    15:37:34   21:48  
75.   Venla Saari Pora    16:37:21   21:49  
76.   Maija Näpänkangas SK Pohjantähti    15:04:05   21:51  
77.   Kerttu Alamäki KeuKi    16:00:42   21:52  
78.   Venla Portimojärvi OH    12:00:00   21:56  
79.   Taru Kokko HS    16:52:45   21:57  
80.   Inka Heinonen     15:47:13   22:02  
81.   Antti Isoherranen Lynx    16:58:53   22:07  
82.   Pekka Hukkanen     14:12:01   22:11  
83.   Kalle ja Anni Peltoniemi     15:47:05   22:16  
83.   Mikko Juhola RaVa    17:13:47   22:16  
85.   Topias ja Tony Halla-Aho HimU    15:47:15   22:17  
86.   Rasmus Ruusu Espoon Suunta    16:35:05   22:27  
86.   Theudor af Hällström OK77    17:04:03   22:27  
88.   Kimmo-Ilari ja Marjaana Juntunen ja Pul KalevanRasti    16:06:28   22:33  
89.   Jonne Nurminen JRV    16:20:28   22:38  
90.   Rasmus Töyrylä KyS    15:47:41   22:52  
91.   Konsta Sulantaus HiKi    14:16:01   22:56  
92.   Miko Härkönen KuPe    15:27:35   23:04  
93.   Ella Vaara LapVe    14:06:00   23:09  
94.   Jarkko Valta JRV    14:56:53   23:17  
95.   Siiri Leinonen     12:00:00   23:19  
96.   Saara-Sofia Sallila HS    16:14:21   23:23  
97.   Liza Bolotova Oriento Moscow    15:24:39   23:27  
98.   Elli Taini Koovee    16:03:57   23:32  
99.   Aada Forsman HiKi    17:21:18   23:36  
100.   Helmiina Similä SK Pohjantähti    16:33:54   23:45  
101.   Voitto Backman KSK    15:42:46   24:11  
102.   Elina Syväluoma TuS    16:18:16   24:16  
103.   Jenny Hilo Lynx    16:39:42   24:38  
104.   Emilia Immonen JKU    15:54:05   24:42  
105.   Matteus Hanhijärvi ESAK    15:14:16   24:44  
106.   Ellen Immonen JKU    15:53:56   24:47  
107.   Olli Niinimäki SK Pohjantähti    15:34:10   24:52  
108.   Eemeli Venho MaMa    17:02:42   24:55  
109.   Miisa Rauhala SU-JU    14:05:27   25:04  
110.   Mikaela Laaksola     16:51:45   25:05  
111.   Amanda Toivonen RaTU    16:00:29   25:07  
112.   Anton Lemberg TP    14:20:20   25:15  
113.   Ada Westerberg ViPa    16:35:12   25:27  
114.   Elmeri Jurvakainen KiimU    16:39:21   25:34  
115.   Eemil Röytiö PR    17:32:26   25:39  
116.   Svetlana/Artim Savrilyk Novgorod    14:34:01   26:03  
117.   Olli Näpänkangas Suunta Jkl    15:04:55   26:12  
118.   Veikka ja Nuutti Parkkisenniemi VetU    14:09:25   26:21  
118.   Siru Koskela HalTo    14:13:55   26:21  
120.   Vilma Liuha KSK    14:13:11   26:24  
121.   Elias Lahtinen KeuKi    14:25:08   26:38  
122.   Valtteri Kotaniemi KoskRi    15:28:21   26:40  
123.   Juha-Pekka Toikkanen     16:21:44   26:56  
124.   Topias Lautamäki HLS  FIN  14:44:54   27:10  
125.   Leevi Kantelinen TVV    15:17:59   27:11  
126.   Perhe Viitajoki LaTa    16:31:33   27:13  
127.   Niilo Kukkonen IiisVi    16:42:10   27:33  
128.   Henrik Juntunen KR    15:51:57   27:52  
129.   Lillqvist KSK    14:13:23   27:57  
130.   Katri Yijälä     16:18:59   28:19  
131.   Matti Korteniemi PelPo    16:16:04   28:39  
132.   Annukka Ojala KEV    17:22:43   28:49  
133.   Riina Kuusisto Raiku    15:41:06   28:51  
134.   Iiro Jääskeläinen VeVe    16:12:54   28:53  
135.   Otso Ylä-Ojala KeU    16:32:06   29:02  
136.   Joona Puurunen OuTa    15:43:53   29:53  
137.   Lisa Rosenblad KarjUra    14:11:24   29:56  
138.   Eveliina Mutikainen RAJU    14:12:49   29:59  
139.   Eemil Kiintola KS    16:44:22   30:01  
140.   Vilho Hietala LapVi    17:27:28   30:28  
141.   Rosmariini Ojala OH    16:34:41   30:44  
142.   Fiia ja Susanna Iloviita YKV    15:49:51   30:46  
143.   Sara Kukkola KEIHÄS    16:41:53   31:00  
144.   Kasper Ekonoja     16:29:39   31:03  
145.   Roope Kontkanen PIRHI    15:26:58   31:18  
146.   Iisa Pekkinen Pihkaniskat    14:16:25   31:32  
147.   Iiro Pohjola Lynx    15:02:47   31:42  
148.   Vili ja Mona Kantelinen TVV    15:18:22   33:22  
149.   Rasmus Ruusuvuori VaRa    15:49:45   33:29  
150.   Ville ja Anni Hannula Rastiimi    14:10:50   33:51  
151.   Niklas Hirvilahti VeVe    14:46:24   34:22  
152.   Leena Koulu RaPi    16:02:26   34:36  
153.   Jesse Marjoniemi     17:16:43   34:38  
154.   Hanna Viljaranta     14:45:19   34:41  
154.   Vieno Kantola     17:32:45   34:41  
156.   Nooa-Rasmus Salo PR    15:01:33   35:05  
157.   Silja ja Oskari Hakala     16:33:34   36:01  
158.   Aleksi ja Severi Juote Somesa    16:33:24   36:14  
159.   Selma Kuoppala Tarpsu    15:01:03   36:15  
160.   Aapo ja Visa Korjamo Essu    14:31:49   38:10  
161.   Senni Määttälä EsSu    16:43:40   38:23  
162.   Eerika Latva-Käyrä HyRa    14:15:17   39:45  
163.   Venla Pentikäinen     12:00:00   40:22  
164.   Leena Vaismaa     15:14:53   41:15  
165.   Leena Laasanen     15:38:35   41:45  
166.   Vilma Vesterinen HyRa    16:57:23   41:51  
167.   Terhi Koponen RASPI    14:08:01   46:50  
168.   Tuukka Koponen RasPi    14:07:49   48:32  
169.   Elmo Kiiskinen KS    16:56:25   49:30  
170.   Ulf Vestergård IF Femman    15:55:08   55:29  
171.   Niklas Urpalainen SonPa    16:18:46   1:01:56  
172.   Mikko Nieminen     14:12:18   1:32:39  
   Moriyo Ckidanova Lytkarino K-2    16:03:20      
Form av resultaten:
Suomi  Svenska  English