IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuu Orienteering Week, Kuntosuunnistus / Open courses Day 1 7.7.2013

PERHE RR

Sträcktider

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-Mål Resultat  
1   Antti-Jussi Karjalainen
1:12 (1)
2:40 (1)
1:28 (11)
4:37 (1)
1:57 (17)
6:29 (1)
1:52 (5)
8:22 (1)
1:53 (4)
9:08 (1)
46 (2)
10:59 (1)
1:51 (26)
10:59 (1)
-
10:59  Antti-Jussi Karjalainen
2   Alpo Nurmi
SiiRa
1:21 (3)
4:53 (10)
3:32 (144)
6:25 (5)
1:32 (2)
8:16 (2)
1:51 (4)
10:27 (3)
2:11 (9)
11:17 (2)
50 (7)
12:42 (2)
1:25 (1)
12:42 (2)
-
12:42  Alpo Nurmi
3   Lotta Karppinen
VaKa
3:10 (11)
4:35 (7)
1:25 (6)
6:37 (7)
2:02 (22)
8:32 (5)
1:55 (7)
10:31 (4)
1:59 (5)
11:26 (4)
55 (16)
12:59 (3)
1:33 (5)
12:59 (3)
-
12:59  Lotta Karppinen
3   Anna Karppinen
VaKa
3:03 (10)
4:20 (5)
1:17 (3)
6:24 (4)
2:04 (26)
8:23 (4)
1:59 (10)
10:23 (2)
2:00 (8)
11:18 (3)
55 (16)
12:59 (3)
1:41 (11)
12:59 (3)
-
12:59  Anna Karppinen
5   Noora Shnoro
SonPa
3:51 (23)
5:20 (15)
1:29 (13)
7:10 (12)
1:50 (12)
9:16 (9)
2:06 (13)
11:04 (6)
1:48 (2)
11:46 (5)
42 (1)
13:25 (5)
1:39 (9)
13:25 (5)
-
13:25  Noora Shnoro
6   Samiir Musse
KauKa
2:17 (6)
3:34 (3)
1:17 (3)
5:33 (3)
1:59 (20)
8:17 (3)
2:44 (41)
10:53 (5)
2:36 (26)
12:00 (6)
1:07 (40)
13:52 (6)
1:52 (29)
13:52 (6)
-
13:52  Samiir Musse
7   Akseli Partanen
KangSK
3:57 (25)
5:28 (19)
1:31 (15)
7:08 (11)
1:40 (4)
9:08 (8)
2:00 (11)
11:28 (8)
2:20 (13)
12:28 (7)
1:00 (27)
14:06 (7)
1:38 (7)
14:06 (7)
-
14:06  Akseli Partanen
8   Sanni Inkilä
KeuKi
4:47 (45)
5:52 (23)
1:05 (1)
7:38 (16)
1:46 (9)
9:27 (10)
1:49 (2)
11:50 (10)
2:23 (16)
12:45 (11)
55 (16)
14:16 (8)
1:31 (4)
14:16 (8)
-
14:16  Sanni Inkilä
9   Jose Pernu
3:18 (12)
4:44 (9)
1:26 (7)
6:28 (6)
1:44 (5)
10:00 (13)
3:32 (83)
11:52 (11)
1:52 (3)
12:51 (12)
59 (24)
14:17 (9)
1:26 (2)
14:17 (9)
-
14:17  Jose Pernu
10   Kati Schroderus
Kiwis
3:33 (14)
5:10 (11)
1:37 (21)
6:55 (10)
1:45 (7)
8:52 (6)
1:57 (9)
11:25 (7)
2:33 (22)
12:28 (7)
1:03 (32)
14:25 (10)
1:57 (42)
14:25 (10)
-
14:25  Kati Schroderus
11   Konsta Peltola
KeuKi
5:32 (79)
6:48 (41)
1:16 (2)
8:33 (28)
1:45 (7)
10:10 (15)
1:37 (1)
11:57 (13)
1:47 (1)
12:44 (10)
47 (3)
14:29 (11)
1:45 (13)
14:29 (11)
-
14:29  Konsta Peltola
12   Joel Lohela
YlikNM
2:50 (8)
4:29 (6)
1:39 (23)
6:45 (9)
2:16 (41)
8:54 (7)
2:09 (15)
11:46 (9)
2:52 (41)
12:43 (9)
57 (21)
14:39 (12)
1:56 (38)
14:39 (12)
-
14:39  Joel Lohela
13   Kouta Heiskanen
VieKo
1:16 (2)
3:15 (2)
1:59 (45)
5:18 (2)
2:03 (24)
9:29 (12)
4:11 (119)
11:52 (11)
2:23 (16)
12:57 (13)
1:05 (36)
14:46 (13)
1:49 (20)
14:46 (13)
-
14:46  Kouta Heiskanen
14   Tommi Sivill
S-JKL
4:40 (40)
6:15 (30)
1:35 (19)
8:05 (24)
1:50 (12)
10:00 (13)
1:55 (7)
12:14 (14)
2:14 (10)
13:03 (14)
49 (5)
14:52 (14)
1:49 (20)
14:52 (14)
-
14:52  Tommi Sivill
15   Aapo Keronen
Kangasala
3:47 (18)
5:23 (17)
1:36 (20)
7:20 (14)
1:57 (17)
9:28 (11)
2:08 (14)
12:24 (15)
2:56 (43)
13:37 (15)
1:13 (57)
15:16 (15)
1:39 (9)
15:16 (15)
-
15:16  Aapo Keronen
16   Peetu Kärnä
KuPe
3:47 (18)
5:14 (13)
1:27 (9)
7:55 (21)
2:41 (81)
10:13 (16)
2:18 (23)
12:38 (16)
2:25 (18)
13:45 (16)
1:07 (40)
15:39 (16)
1:54 (35)
15:39 (16)
-
15:39  Peetu Kärnä
17   Erkka Petrelius
OH
1:40 (5)
3:50 (4)
2:10 (62)
6:37 (7)
2:47 (86)
10:16 (18)
3:39 (89)
13:04 (17)
2:48 (32)
14:16 (18)
1:12 (54)
16:10 (17)
1:54 (35)
16:10 (17)
-
16:10  Erkka Petrelius
18   Atte Kirvesmies
KuoSu
3:28 (13)
5:32 (21)
2:04 (52)
8:16 (26)
2:44 (82)
10:52 (24)
2:36 (36)
13:13 (19)
2:21 (15)
14:26 (20)
1:13 (57)
16:16 (18)
1:50 (23)
16:16 (18)
-
16:16  Atte Kirvesmies
19   Sini Peltonen
LapVi
3:49 (21)
5:22 (16)
1:33 (17)
7:41 (18)
2:19 (45)
11:35 (29)
3:54 (101)
13:51 (25)
2:16 (11)
14:39 (21)
48 (4)
16:38 (19)
1:59 (47)
16:38 (19)
-
16:38  Sini Peltonen
20   Alvan Laavainen
MS Parma
4:36 (39)
6:44 (39)
2:08 (58)
8:48 (29)
2:04 (26)
10:58 (25)
2:10 (16)
13:39 (22)
2:41 (28)
15:06 (24)
1:27 (90)
16:43 (20)
1:37 (6)
16:43 (20)
-
16:43  Alvan Laavainen
21   Salli Siivonen
RasTiimi
4:10 (29)
6:05 (29)
1:55 (41)
8:23 (27)
2:18 (43)
10:44 (23)
2:21 (25)
13:09 (18)
2:25 (18)
14:16 (18)
1:07 (40)
16:47 (21)
2:31 (102)
16:47 (21)
-
16:47  Salli Siivonen
22   Siiri Siivonen
RasTiimi
4:03 (27)
6:04 (27)
2:01 (50)
8:13 (25)
2:09 (36)
10:41 (22)
2:28 (29)
13:13 (19)
2:32 (21)
14:15 (17)
1:02 (29)
16:50 (22)
2:35 (109)
16:50 (22)
-
16:50  Siiri Siivonen
23   Venla ja Paavo Tilvis
KAJU
3:49 (21)
6:04 (27)
2:15 (71)
7:59 (23)
1:55 (15)
10:13 (16)
2:14 (18)
13:26 (21)
3:13 (56)
14:54 (23)
1:28 (93)
16:56 (23)
2:02 (54)
16:56 (23)
-
16:56  Venla ja Paavo Tilvis
24   Otso Talvioja
RaHa
3:39 (16)
5:49 (22)
2:10 (62)
7:44 (19)
1:55 (15)
10:25 (19)
2:41 (40)
13:43 (24)
3:18 (60)
14:53 (22)
1:10 (50)
16:57 (24)
2:04 (59)
16:57 (24)
-
16:57  Otso Talvioja
25   Veikko Honkanen
KR
4:00 (26)
5:26 (18)
1:26 (7)
10:13 (57)
4:47 (156)
12:27 (39)
2:14 (18)
14:26 (28)
1:59 (5)
15:30 (29)
1:04 (33)
17:08 (25)
1:38 (7)
17:08 (25)
-
17:08  Veikko Honkanen
26   Kaisla Häkkinen
KooVee
4:32 (37)
6:44 (39)
2:12 (66)
8:48 (29)
2:04 (26)
11:20 (27)
2:32 (31)
14:23 (27)
3:03 (47)
15:14 (26)
51 (8)
17:21 (26)
2:07 (62)
17:21 (26)
-
17:21  Kaisla Häkkinen
27   Valtteri Saarinen
HLT
5:28 (76)
7:22 (53)
1:54 (37)
9:06 (36)
1:44 (5)
11:24 (28)
2:18 (23)
14:29 (29)
3:05 (48)
15:26 (28)
57 (21)
17:24 (27)
1:58 (44)
17:24 (27)
-
17:24  Valtteri Saarinen
28   Viljami Kojola
5:15 (70)
7:28 (58)
2:13 (69)
9:36 (41)
2:08 (35)
11:51 (31)
2:15 (22)
14:42 (31)
2:51 (39)
15:44 (30)
1:02 (29)
17:28 (28)
1:44 (12)
17:28 (28)
-
17:28  Viljami Kojola
29   Markus Lindeman
SoJy
5:24 (73)
7:23 (54)
1:59 (45)
9:30 (40)
2:07 (33)
12:09 (34)
2:39 (38)
14:29 (29)
2:20 (13)
15:50 (31)
1:21 (81)
17:36 (29)
1:46 (17)
17:36 (29)
-
17:36  Markus Lindeman
30   Matias Reitti
OK Orient
2:15:53 (168)
2:18:39 (168)
2:46 (106)
2:21:14 (169)
2:35 (72)
2:24:15 (169)
3:01 (56)
2:27:46 (169)
3:31 (75)
2:29:05 (169)
1:19 (72)
2:31:22 (169)
2:17 (81)
17:43 (30)
-
17:43  Matias Reitti
31   Ville Kotilehto
LapVe
3:48 (20)
5:15 (14)
1:27 (9)
7:29 (15)
2:14 (39)
10:30 (21)
3:01 (56)
14:44 (32)
4:14 (111)
15:58 (32)
1:14 (60)
17:58 (30)
2:00 (49)
17:58 (31)
-
17:58  Ville Kotilehto
32   Juuna Seppänen
EuVe
4:10 (29)
5:52 (23)
1:42 (28)
7:58 (22)
2:06 (31)
10:29 (20)
2:31 (30)
13:39 (22)
3:10 (54)
15:13 (25)
1:34 (104)
18:03 (31)
2:50 (120)
18:03 (32)
-
18:03  Juuna Seppänen
33   Essi Lindroos
3:56 (24)
5:28 (19)
1:32 (16)
7:44 (19)
2:16 (41)
11:45 (30)
4:01 (108)
15:08 (34)
3:23 (67)
16:13 (33)
1:05 (36)
18:07 (32)
1:54 (35)
18:07 (33)
-
18:07  Essi Lindroos
34   Frida Fagerlund
OK Raseborg
4:11 (31)
6:18 (31)
2:07 (56)
8:51 (32)
2:33 (71)
11:16 (26)
2:25 (26)
13:57 (26)
2:41 (28)
15:23 (27)
1:26 (88)
18:15 (33)
2:52 (123)
18:15 (34)
-
18:15  Frida Fagerlund
35   Siru Lindroth
Kara
4:40 (40)
6:38 (34)
1:58 (43)
9:10 (37)
2:32 (68)
12:24 (38)
3:14 (66)
15:14 (35)
2:50 (36)
16:30 (35)
1:16 (63)
18:22 (34)
1:52 (29)
18:22 (35)
-
18:22  Siru Lindroth
36   Iisakki Jussinmäki
Halto
7:02 (116)
8:22 (83)
1:20 (5)
10:31 (63)
2:09 (36)
12:23 (37)
1:52 (5)
15:03 (33)
2:40 (27)
16:21 (34)
1:18 (69)
18:36 (35)
2:15 (79)
18:36 (36)
-
18:36  Iisakki Jussinmäki
37   Inka Mäenpää
SoJy
5:00 (56)
7:05 (43)
2:05 (54)
9:41 (44)
2:36 (73)
13:05 (48)
3:24 (77)
15:53 (42)
2:48 (32)
16:59 (40)
1:06 (38)
18:48 (36)
1:49 (20)
18:48 (37)
-
18:48  Inka Mäenpää
38   Rasmus Hautala
Femman
8:27 (136)
10:06 (120)
1:39 (23)
11:29 (87)
1:23 (1)
13:34 (55)
2:05 (12)
16:19 (45)
2:45 (30)
17:11 (41)
52 (12)
18:59 (37)
1:48 (19)
18:59 (38)
-
18:59  Rasmus Hautala
39   Emma Vaherlehto
TVV
5:09 (62)
7:07 (45)
1:58 (43)
10:01 (50)
2:54 (93)
12:45 (41)
2:44 (41)
15:34 (37)
2:49 (35)
16:54 (38)
1:20 (78)
19:02 (38)
2:08 (64)
19:02 (39)
-
19:02  Emma Vaherlehto
40   Hanni Koski
KooVee
2:43:49 (169)
2:46:04 (169)
2:15 (71)
2:49:14 (170)
3:10 (113)
2:53:19 (171)
4:05 (112)
2:57:06 (171)
3:47 (89)
2:58:48 (171)
1:42 (113)
3:00:53 (171)
2:05 (60)
19:14 (40)
-
19:14  Hanni Koski
41   Nia Kytäjä
HiKi
6:00 (91)
8:12 (77)
2:12 (66)
10:17 (59)
2:05 (29)
12:51 (43)
2:34 (33)
15:48 (40)
2:57 (45)
16:47 (37)
59 (24)
19:24 (39)
2:37 (111)
19:24 (41)
-
19:24  Nia Kytäjä
42   Rasmus Pääkkönen
OH
4:41 (42)
7:20 (52)
2:39 (100)
9:45 (46)
2:25 (54)
13:48 (59)
4:03 (110)
16:39 (48)
2:51 (39)
17:46 (46)
1:07 (40)
19:42 (40)
1:56 (38)
19:42 (42)
-
19:42  Rasmus Pääkkönen
43   Selja Haase
OH
4:57 (52)
7:14 (48)
2:17 (77)
10:09 (54)
2:55 (96)
12:57 (44)
2:48 (47)
15:47 (39)
2:50 (36)
16:38 (36)
51 (8)
19:44 (41)
3:06 (129)
19:44 (43)
-
19:44  Selja Haase
44   Roope Määttä
KemiJu
6:39 (106)
8:23 (85)
1:44 (29)
10:49 (70)
2:26 (57)
13:03 (46)
2:14 (18)
15:56 (43)
2:53 (42)
17:36 (45)
1:40 (112)
19:49 (42)
2:13 (76)
19:49 (44)
-
19:49  Roope Määttä
45   Ella Ryynänen
Pihkan
4:56 (51)
7:17 (50)
2:21 (80)
9:18 (38)
2:01 (21)
11:55 (32)
2:37 (37)
15:40 (38)
3:45 (87)
17:30 (42)
1:50 (125)
19:50 (43)
2:20 (88)
19:50 (45)
-
19:50  Ella Ryynänen
45   Akseli Oravainen
Siira
6:28 (103)
8:27 (87)
1:59 (45)
10:57 (75)
2:30 (64)
13:53 (60)
2:56 (53)
16:41 (49)
2:48 (32)
18:00 (49)
1:19 (72)
19:50 (43)
1:50 (23)
19:50 (45)
-
19:50  Akseli Oravainen
47   Netta Piispanen
LuuRa
3:38 (15)
6:57 (42)
3:19 (137)
10:02 (51)
3:05 (107)
13:41 (57)
3:39 (89)
16:57 (50)
3:16 (59)
18:15 (54)
1:18 (69)
20:01 (45)
1:46 (17)
20:01 (47)
-
20:01  Netta Piispanen
47   Saara Vanninen
7:33 (123)
9:12 (100)
1:39 (23)
11:18 (82)
2:06 (31)
14:43 (79)
3:25 (78)
17:16 (58)
2:33 (22)
18:10 (53)
54 (14)
20:01 (45)
1:51 (26)
20:01 (47)
-
20:01  Saara Vanninen
49   Katja Potemkina
4:08 (28)
6:43 (38)
2:35 (93)
9:45 (46)
3:02 (102)
12:20 (35)
2:35 (34)
15:51 (41)
3:31 (75)
17:48 (47)
1:57 (136)
20:02 (47)
2:14 (77)
20:02 (49)
-
20:02  Katja Potemkina
50   Outi Teemu Elli Teppo To Numminen
UrjU
6:15 (97)
8:24 (86)
2:09 (59)
10:02 (51)
1:38 (3)
12:47 (42)
2:45 (43)
16:17 (44)
3:30 (73)
17:32 (44)
1:15 (62)
20:05 (48)
2:33 (106)
20:05 (50)
-
20:05  Outi Teemu Elli Teppo To Numminen
51   Iiro Juhola
RaVa
3:42 (17)
5:10 (11)
1:28 (11)
7:39 (17)
2:29 (63)
12:58 (45)
5:19 (146)
15:31 (36)
2:33 (22)
16:56 (39)
1:25 (85)
20:10 (49)
3:14 (134)
20:10 (51)
-
20:10  Iiro Juhola
52   Sebastian Saleem
5:39 (82)
7:33 (60)
1:54 (37)
10:12 (56)
2:39 (76)
14:09 (66)
3:57 (104)
17:06 (52)
2:57 (45)
17:55 (48)
49 (5)
20:14 (50)
2:19 (86)
20:14 (52)
-
20:14  Sebastian Saleem
53   Aleksi Pirkonen
5:44 (83)
7:25 (55)
1:41 (26)
10:27 (61)
3:02 (102)
13:40 (56)
3:13 (65)
17:08 (53)
3:28 (70)
18:04 (51)
56 (19)
20:15 (51)
2:11 (71)
20:15 (53)
-
20:15  Aleksi Pirkonen
54   Kerttu Mutka
4:50 (47)
7:27 (56)
2:37 (97)
9:53 (49)
2:26 (57)
13:11 (52)
3:18 (71)
16:23 (46)
3:12 (55)
17:31 (43)
1:08 (45)
20:30 (52)
2:59 (126)
20:30 (54)
-
20:30  Kerttu Mutka
55   Milla Kostamo
SK Vuoksi
5:49 (85)
8:45 (92)
2:56 (116)
10:43 (68)
1:58 (19)
14:41 (78)
3:58 (105)
17:15 (57)
2:34 (25)
18:08 (52)
53 (13)
20:34 (53)
2:26 (98)
20:34 (55)
-
20:34  Milla Kostamo
56   Kaisla Heinonen
HS
5:09 (62)
7:10 (46)
2:01 (50)
10:43 (68)
3:33 (124)
13:57 (61)
3:14 (66)
17:11 (56)
3:14 (57)
18:29 (56)
1:18 (69)
20:35 (54)
2:06 (61)
20:35 (56)
-
20:35  Kaisla Heinonen
57   Topi Turunen
RR
4:55 (50)
7:27 (56)
2:32 (90)
9:42 (45)
2:15 (40)
12:36 (40)
2:54 (51)
16:32 (47)
3:56 (98)
18:02 (50)
1:30 (96)
20:38 (55)
2:36 (110)
20:38 (57)
-
20:38  Topi Turunen
58   Hanna Rantala
OH
6:26 (102)
8:22 (83)
1:56 (42)
10:54 (72)
2:32 (68)
14:00 (62)
3:06 (61)
17:18 (59)
3:18 (60)
18:42 (61)
1:24 (83)
20:39 (56)
1:57 (42)
20:39 (58)
-
20:39  Hanna Rantala
59   Evgenia Dovgalenko
CFK ABC
5:00 (56)
7:36 (62)
2:36 (95)
10:30 (62)
2:54 (93)
14:06 (64)
3:36 (86)
17:25 (62)
3:19 (64)
18:42 (61)
1:17 (66)
20:43 (57)
2:01 (51)
20:43 (59)
-
20:43  Evgenia Dovgalenko
60   Sofia Fingerroos
PR
4:53 (49)
6:42 (37)
1:49 (34)
9:29 (39)
2:47 (86)
13:03 (46)
3:34 (85)
17:21 (60)
4:18 (113)
18:34 (60)
1:13 (57)
20:45 (58)
2:11 (71)
20:45 (60)
-
20:45  Sofia Fingerroos
61   Emmi Vehkaoja
YlikNm
4:29 (36)
6:41 (35)
2:12 (66)
11:33 (89)
4:52 (157)
14:27 (75)
2:54 (51)
17:23 (61)
2:56 (43)
18:31 (59)
1:08 (45)
20:48 (59)
2:17 (81)
20:48 (61)
-
20:48  Emmi Vehkaoja
62   Jenna Keränen
RasHy
5:55 (89)
7:41 (64)
1:46 (30)
10:13 (57)
2:32 (68)
14:05 (63)
3:52 (100)
17:10 (55)
3:05 (48)
18:29 (56)
1:19 (72)
20:50 (60)
2:21 (92)
20:50 (62)
-
20:50  Jenna Keränen
63   Sinja Nojonen
JRV
4:44 (44)
7:49 (69)
3:05 (124)
10:35 (65)
2:46 (85)
14:06 (64)
3:31 (80)
17:51 (64)
3:45 (87)
18:49 (63)
58 (23)
20:57 (61)
2:08 (64)
20:57 (63)
-
20:57  Sinja Nojonen
64   Veeti Viippola
OuTa
7:44 (126)
9:44 (115)
2:00 (49)
11:47 (93)
2:03 (24)
14:19 (69)
2:32 (31)
17:09 (54)
2:50 (36)
18:17 (55)
1:08 (45)
21:02 (62)
2:45 (117)
21:02 (64)
-
21:02  Veeti Viippola
65   Johannes Kiri
9:19 (147)
11:00 (133)
1:41 (26)
12:49 (110)
1:49 (11)
15:54 (97)
3:05 (59)
17:53 (65)
1:59 (5)
19:12 (66)
1:19 (72)
21:05 (63)
1:53 (32)
21:05 (65)
-
21:05  Johannes Kiri
66   Lumi Heiskanen
VieKo
1:33 (4)
4:37 (8)
3:04 (123)
7:14 (13)
2:37 (74)
13:07 (50)
5:53 (156)
17:00 (51)
3:53 (93)
18:30 (58)
1:30 (96)
21:08 (64)
2:38 (112)
21:08 (66)
-
21:08  Lumi Heiskanen
67   Anni-Marikki/Silja Haarala/Ruutiainen
Salve
4:51 (48)
7:16 (49)
2:25 (85)
11:25 (85)
4:09 (143)
14:45 (80)
3:20 (72)
18:15 (73)
3:30 (73)
19:19 (68)
1:04 (33)
21:28 (65)
2:09 (68)
21:28 (67)
-
21:28  Anni-Marikki/Silja Haarala/Ruutiainen
68   Miika Tuomala
Suunta SKL
10:05 (154)
11:35 (143)
1:30 (14)
13:54 (128)
2:19 (45)
16:20 (106)
2:26 (28)
18:46 (84)
2:26 (20)
20:00 (81)
1:14 (60)
21:29 (66)
1:29 (3)
21:29 (68)
-
21:29  Miika Tuomala
69   Iida ja Pieta Pöppönen
YlläksenRa
7:42 (124)
10:05 (119)
2:23 (83)
12:35 (108)
2:30 (64)
15:10 (87)
2:35 (34)
17:57 (67)
2:47 (31)
19:01 (64)
1:04 (33)
21:32 (67)
2:31 (102)
21:32 (69)
-
21:32  Iida ja Pieta Pöppönen
70   Max Nyman
MS Parma
5:31 (78)
7:42 (65)
2:11 (64)
10:56 (74)
3:14 (114)
13:47 (58)
2:51 (49)
17:53 (65)
4:06 (107)
19:09 (65)
1:16 (63)
21:34 (68)
2:25 (94)
21:34 (70)
-
21:34  Max Nyman
71   Alisa-Orvokki Timonen
KiimU
5:13 (67)
7:18 (51)
2:05 (54)
9:40 (43)
2:22 (51)
13:06 (49)
3:26 (79)
18:44 (83)
5:38 (145)
19:35 (74)
51 (8)
21:38 (69)
2:03 (56)
21:38 (71)
-
21:38  Alisa-Orvokki Timonen
72   Arttu Härkönen
KajKu
4:47 (45)
7:34 (61)
2:47 (107)
10:11 (55)
2:37 (74)
14:22 (71)
4:11 (119)
18:24 (77)
4:02 (101)
19:34 (73)
1:10 (50)
21:48 (70)
2:14 (77)
21:48 (72)
-
21:48  Arttu Härkönen
72   Aida Autio
KuoSu
5:47 (84)
7:56 (72)
2:09 (59)
11:15 (81)
3:19 (117)
14:21 (70)
3:06 (61)
18:11 (70)
3:50 (91)
19:56 (79)
1:45 (118)
21:48 (70)
1:52 (29)
21:48 (72)
-
21:48  Aida Autio
72   Samuel Halonen
Kiwis
5:54 (88)
7:42 (65)
1:48 (32)
9:49 (48)
2:07 (33)
12:01 (33)
2:12 (17)
18:35 (81)
6:34 (159)
19:31 (70)
56 (19)
21:48 (70)
2:17 (81)
21:48 (72)
-
21:48  Samuel Halonen
75   Venla Saari
Pora
8:46 (141)
10:40 (128)
1:54 (37)
12:59 (117)
2:19 (45)
15:56 (98)
2:57 (55)
19:02 (90)
3:06 (51)
20:04 (82)
1:02 (29)
21:49 (73)
1:45 (13)
21:49 (75)
-
21:49  Venla Saari
76   Maija Näpänkangas
SK Pohjantähti
4:32 (37)
6:20 (32)
1:48 (32)
8:48 (29)
2:28 (62)
15:13 (89)
6:25 (160)
18:22 (76)
3:09 (53)
19:31 (70)
1:09 (49)
21:51 (74)
2:20 (88)
21:51 (76)
-
21:51  Maija Näpänkangas
77   Kerttu Alamäki
KeuKi
5:08 (61)
6:41 (35)
1:33 (17)
8:59 (34)
2:18 (43)
14:25 (72)
5:26 (148)
18:06 (68)
3:41 (82)
19:32 (72)
1:26 (88)
21:52 (75)
2:20 (88)
21:52 (77)
-
21:52  Kerttu Alamäki
78   Venla Portimojärvi
OH
2:42 (7)
5:56 (26)
3:14 (133)
8:58 (33)
3:02 (102)
12:21 (36)
3:23 (76)
18:27 (78)
6:06 (153)
19:56 (79)
1:29 (95)
21:56 (76)
2:00 (49)
21:56 (78)
-
21:56  Venla Portimojärvi
79   Taru Kokko
HS
6:36 (105)
8:43 (91)
2:07 (56)
10:55 (73)
2:12 (38)
14:36 (77)
3:41 (92)
18:40 (82)
4:04 (106)
19:48 (76)
1:08 (45)
21:57 (77)
2:09 (68)
21:57 (79)
-
21:57  Taru Kokko
80   Inka Heinonen
7:04 (118)
9:20 (104)
2:16 (74)
12:10 (99)
2:50 (90)
14:56 (84)
2:46 (44)
18:10 (69)
3:14 (57)
19:30 (69)
1:20 (78)
22:02 (78)
2:32 (105)
22:02 (80)
-
22:02  Inka Heinonen
81   Antti Isoherranen
Lynx
5:29 (77)
7:57 (73)
2:28 (87)
10:42 (67)
2:45 (84)
14:13 (67)
3:31 (80)
18:16 (74)
4:03 (104)
19:55 (77)
1:39 (110)
22:07 (79)
2:12 (73)
22:07 (81)
-
22:07  Antti Isoherranen
82   Pekka Hukkanen
8:18 (134)
10:09 (121)
1:51 (36)
12:11 (101)
2:02 (22)
14:25 (72)
2:14 (18)
18:33 (79)
4:08 (109)
20:08 (83)
1:35 (106)
22:11 (80)
2:03 (56)
22:11 (82)
-
22:11  Pekka Hukkanen
83   Kalle ja Anni Peltoniemi
7:16 (121)
9:44 (115)
2:28 (87)
12:03 (98)
2:19 (45)
15:24 (90)
3:21 (74)
18:58 (89)
3:34 (77)
20:17 (85)
1:19 (72)
22:16 (81)
1:59 (47)
22:16 (83)
-
22:16  Kalle ja Anni Peltoniemi
83   Mikko Juhola
RaVa
5:56 (90)
8:09 (75)
2:13 (69)
10:36 (66)
2:27 (59)
14:45 (80)
4:09 (117)
18:11 (70)
3:26 (69)
19:43 (75)
1:32 (101)
22:16 (81)
2:33 (106)
22:16 (83)
-
22:16  Mikko Juhola
85   Topias ja Tony Halla-Aho
HimU
7:16 (121)
9:38 (113)
2:22 (81)
12:28 (107)
2:50 (90)
15:29 (91)
3:01 (56)
19:10 (92)
3:41 (82)
20:21 (87)
1:11 (53)
22:17 (83)
1:56 (38)
22:17 (85)
-
22:17  Topias ja Tony Halla-Aho
86   Rasmus Ruusu
Espoon Suunta
9:25 (149)
11:11 (136)
1:46 (30)
13:31 (121)
2:20 (49)
15:56 (98)
2:25 (26)
19:35 (96)
3:39 (78)
20:26 (89)
51 (8)
22:27 (84)
2:01 (51)
22:27 (86)
-
22:27  Rasmus Ruusu
86   Theudor af Hällström
OK77
4:12 (32)
7:10 (46)
2:58 (117)
9:37 (42)
2:27 (59)
14:27 (75)
4:50 (134)
19:13 (93)
4:46 (124)
20:34 (92)
1:21 (81)
22:27 (84)
1:53 (32)
22:27 (86)
-
22:27  Theudor af Hällström
88   Kimmo-Ilari ja Marjaana  Juntunen ja Pul
KalevanRasti
8:45 (138)
11:16 (137)
2:31 (89)
13:21 (119)
2:05 (29)
16:12 (101)
2:51 (49)
19:30 (95)
3:18 (60)
20:30 (90)
1:00 (27)
22:33 (86)
2:03 (56)
22:33 (88)
-
22:33  Kimmo-Ilari ja Marjaana  Juntunen ja Pul
89   Jonne Nurminen
JRV
6:55 (113)
9:19 (102)
2:24 (84)
11:59 (96)
2:40 (79)
15:40 (94)
3:41 (92)
18:47 (85)
3:07 (52)
20:15 (84)
1:28 (93)
22:38 (87)
2:23 (93)
22:38 (89)
-
22:38  Jonne Nurminen
90   Rasmus Töyrylä
KyS
8:02 (131)
10:13 (122)
2:11 (64)
12:44 (109)
2:31 (67)
16:38 (108)
3:54 (101)
19:43 (97)
3:05 (48)
21:07 (96)
1:24 (83)
22:52 (88)
1:45 (13)
22:52 (90)
-
22:52  Rasmus Töyrylä
91   Konsta Sulantaus
HiKi
8:01 (130)
9:51 (118)
1:50 (35)
12:13 (103)
2:22 (51)
15:33 (93)
3:20 (72)
18:56 (88)
3:23 (67)
20:49 (93)
1:53 (131)
22:56 (89)
2:07 (62)
22:56 (91)
-
22:56  Konsta Sulantaus
92   Miko Härkönen
KuPe
5:09 (62)
8:10 (76)
3:01 (121)
11:07 (77)
2:57 (98)
15:11 (88)
4:04 (111)
18:53 (87)
3:42 (85)
20:18 (86)
1:25 (85)
23:04 (90)
2:46 (118)
23:04 (92)
-
23:04  Miko Härkönen
93   Ella Vaara
LapVe
5:13 (67)
7:52 (70)
2:39 (100)
10:17 (59)
2:25 (54)
13:07 (50)
2:50 (48)
18:11 (70)
5:04 (131)
19:55 (77)
1:44 (114)
23:09 (91)
3:14 (134)
23:09 (93)
-
23:09  Ella Vaara
94   Jarkko Valta
JRV
4:57 (52)
7:37 (63)
2:40 (103)
10:04 (53)
2:27 (59)
13:20 (53)
3:16 (69)
17:43 (63)
4:23 (117)
19:15 (67)
1:32 (101)
23:17 (92)
4:02 (154)
23:17 (94)
-
23:17  Jarkko Valta
95   Siiri Leinonen
3:00 (9)
5:53 (25)
2:53 (114)
9:02 (35)
3:09 (112)
13:33 (54)
4:31 (124)
19:02 (90)
5:29 (140)
20:54 (94)
1:52 (129)
23:19 (93)
2:25 (94)
23:19 (95)
-
23:19  Siiri Leinonen
96   Saara-Sofia Sallila
HS
6:16 (98)
8:38 (89)
2:22 (81)
11:59 (96)
3:21 (118)
15:04 (86)
3:05 (59)
18:47 (85)
3:43 (86)
20:33 (91)
1:46 (122)
23:23 (94)
2:50 (120)
23:23 (96)
-
23:23  Saara-Sofia Sallila
97   Liza Bolotova
Oriento Moscow
5:01 (58)
7:05 (43)
2:04 (52)
10:33 (64)
3:28 (121)
14:15 (68)
3:42 (95)
18:33 (79)
4:18 (113)
20:58 (95)
2:25 (152)
23:27 (95)
2:29 (100)
23:27 (97)
-
23:27  Liza Bolotova
98   Elli Taini
Koovee
5:02 (59)
8:40 (90)
3:38 (150)
11:34 (91)
2:54 (93)
16:49 (112)
5:15 (145)
20:17 (100)
3:28 (70)
21:24 (99)
1:07 (40)
23:32 (96)
2:08 (64)
23:32 (98)
-
23:32  Elli Taini
99   Aada Forsman
HiKi
4:58 (55)
8:06 (74)
3:08 (130)
12:51 (111)
4:45 (155)
17:00 (114)
4:09 (117)
20:39 (106)
3:39 (78)
21:38 (100)
59 (24)
23:36 (97)
1:58 (44)
23:36 (99)
-
23:36  Aada Forsman
100   Helmiina Similä
SK Pohjantähti
6:44 (108)
9:36 (112)
2:52 (112)
13:28 (120)
3:52 (137)
16:14 (103)
2:46 (44)
19:53 (98)
3:39 (78)
21:20 (98)
1:27 (90)
23:45 (98)
2:25 (94)
23:45 (100)
-
23:45  Helmiina Similä
101   Voitto Backman
KSK
5:12 (66)
8:12 (77)
3:00 (119)
11:19 (83)
3:07 (110)
14:50 (82)
3:31 (80)
18:19 (75)
3:29 (72)
20:25 (88)
2:06 (143)
24:11 (99)
3:46 (145)
24:11 (101)
-
24:11  Voitto Backman
102   Elina Syväluoma
TuS
6:14 (96)
8:53 (94)
2:39 (100)
11:23 (84)
2:30 (64)
16:22 (107)
4:59 (139)
20:24 (102)
4:02 (101)
22:15 (103)
1:51 (128)
24:16 (100)
2:01 (51)
24:16 (102)
-
24:16  Elina Syväluoma
103   Jenny Hilo
Lynx
7:02 (116)
10:16 (123)
3:14 (133)
13:34 (122)
3:18 (116)
16:56 (113)
3:22 (75)
21:06 (109)
4:10 (110)
22:45 (111)
1:39 (110)
24:38 (101)
1:53 (32)
24:38 (103)
-
24:38  Jenny Hilo
104   Emilia Immonen
JKU
7:46 (128)
10:41 (129)
2:55 (115)
13:47 (124)
3:06 (108)
17:24 (119)
3:37 (87)
21:13 (114)
3:49 (90)
22:25 (105)
1:12 (54)
24:42 (102)
2:17 (81)
24:42 (104)
-
24:42  Emilia Immonen
105   Matteus Hanhijärvi
ESAK
4:57 (52)
7:29 (59)
2:32 (90)
12:10 (99)
4:41 (153)
16:18 (104)
4:08 (113)
20:21 (101)
4:03 (104)
21:56 (101)
1:35 (106)
24:44 (103)
2:48 (119)
24:44 (105)
-
24:44  Matteus Hanhijärvi
106   Ellen Immonen
JKU
7:52 (129)
10:55 (131)
3:03 (122)
13:53 (127)
2:58 (99)
17:25 (120)
3:32 (83)
21:18 (115)
3:53 (93)
22:35 (110)
1:17 (66)
24:47 (104)
2:12 (73)
24:47 (106)
-
24:47  Ellen Immonen
107   Olli Niinimäki
SK Pohjantähti
14:21 (162)
15:59 (158)
1:38 (22)
17:45 (154)
1:46 (9)
19:34 (138)
1:49 (2)
21:50 (119)
2:16 (11)
23:07 (115)
1:17 (66)
24:52 (105)
1:45 (13)
24:52 (107)
-
24:52  Olli Niinimäki
108   Eemeli Venho
MaMa
5:21 (72)
8:58 (95)
3:37 (148)
11:38 (92)
2:40 (79)
17:31 (122)
5:53 (156)
21:28 (116)
3:57 (99)
22:53 (112)
1:25 (85)
24:55 (106)
2:02 (54)
24:55 (108)
-
24:55  Eemeli Venho
109   Miisa Rauhala
SU-JU
5:07 (60)
8:14 (79)
3:07 (127)
11:10 (78)
2:56 (97)
14:26 (74)
3:16 (69)
19:23 (94)
4:57 (127)
21:10 (97)
1:47 (123)
25:04 (107)
3:54 (151)
25:04 (109)
-
25:04  Miisa Rauhala
110   Mikaela Laaksola
6:35 (104)
9:22 (106)
2:47 (107)
12:58 (116)
3:36 (127)
16:45 (110)
3:47 (97)
21:10 (112)
4:25 (119)
23:14 (116)
2:04 (139)
25:05 (108)
1:51 (26)
25:05 (110)
-
25:05  Mikaela Laaksola
111   Amanda Toivonen
RaTU
5:14 (69)
8:28 (88)
3:14 (133)
12:17 (104)
3:49 (133)
16:07 (100)
3:50 (98)
20:08 (99)
4:01 (100)
22:59 (113)
2:51 (161)
25:07 (109)
2:08 (64)
25:07 (111)
-
25:07  Amanda Toivonen
112   Anton Lemberg
TP
5:38 (80)
8:14 (79)
2:36 (95)
10:53 (71)
2:39 (76)
14:51 (83)
3:58 (105)
20:26 (103)
5:35 (143)
22:02 (102)
1:36 (108)
25:15 (110)
3:13 (133)
25:15 (112)
-
25:15  Anton Lemberg
113   Ada Westerberg
ViPa
9:27 (150)
11:26 (141)
1:59 (45)
14:05 (131)
2:39 (76)
18:00 (124)
3:55 (103)
21:39 (117)
3:39 (78)
23:29 (118)
1:50 (125)
25:27 (111)
1:58 (44)
25:27 (113)
-
25:27  Ada Westerberg
114   Elmeri Jurvakainen
KiimU
8:45 (138)
11:20 (139)
2:35 (93)
14:07 (132)
2:47 (86)
17:22 (118)
3:15 (68)
21:46 (118)
4:24 (118)
23:05 (114)
1:19 (72)
25:34 (112)
2:29 (100)
25:34 (114)
-
25:34  Elmeri Jurvakainen
115   Eemil Röytiö
PR
4:41 (42)
7:54 (71)
3:13 (132)
11:02 (76)
3:08 (111)
15:32 (92)
4:30 (123)
21:06 (109)
5:34 (142)
22:33 (108)
1:27 (90)
25:39 (113)
3:06 (129)
25:39 (115)
-
25:39  Eemil Röytiö
116   Svetlana/Artim Savrilyk
Novgorod
5:16 (71)
7:48 (68)
2:32 (90)
11:13 (80)
3:25 (120)
14:58 (85)
3:45 (96)
20:36 (105)
5:38 (145)
22:31 (106)
1:55 (132)
26:03 (114)
3:32 (142)
26:03 (116)
-
26:03  Svetlana/Artim Savrilyk
117   Olli Näpänkangas
Suunta Jkl
6:13 (95)
9:38 (113)
3:25 (140)
13:52 (126)
4:14 (144)
19:04 (135)
5:12 (144)
22:26 (124)
3:22 (66)
23:56 (122)
1:30 (96)
26:12 (115)
2:16 (80)
26:12 (117)
-
26:12  Olli Näpänkangas
118   Veikka ja Nuutti Parkkisenniemi
VetU
5:09 (62)
8:16 (81)
3:07 (127)
12:51 (111)
4:35 (151)
15:47 (95)
2:56 (53)
20:47 (107)
5:00 (130)
22:34 (109)
1:47 (123)
26:21 (116)
3:47 (147)
26:21 (118)
-
26:21  Veikka ja Nuutti Parkkisenniemi
118   Siru Koskela
HalTo
9:27 (150)
11:42 (145)
2:15 (71)
14:31 (138)
2:49 (89)
17:18 (117)
2:47 (46)
21:12 (113)
3:54 (95)
22:32 (107)
1:20 (78)
26:21 (116)
3:49 (150)
26:21 (118)
-
26:21  Siru Koskela
120   Vilma Liuha
KSK
6:25 (101)
8:50 (93)
2:25 (85)
11:49 (94)
2:59 (100)
15:49 (96)
4:00 (107)
20:55 (108)
5:06 (132)
23:53 (120)
2:58 (164)
26:24 (118)
2:31 (102)
26:24 (120)
-
26:24  Vilma Liuha
121   Elias Lahtinen
KeuKi
4:18 (34)
8:18 (82)
4:00 (158)
11:10 (78)
2:52 (92)
16:40 (109)
5:30 (149)
21:54 (120)
5:14 (135)
23:24 (117)
1:30 (96)
26:38 (119)
3:14 (134)
26:38 (121)
-
26:38  Elias Lahtinen
122   Valtteri Kotaniemi
KoskRi
6:42 (107)
9:30 (109)
2:48 (109)
12:54 (114)
3:24 (119)
17:05 (115)
4:11 (119)
22:25 (123)
5:20 (137)
23:59 (123)
1:34 (104)
26:40 (120)
2:41 (114)
26:40 (122)
-
26:40  Valtteri Kotaniemi
123   Juha-Pekka Toikkanen
8:15 (133)
11:52 (146)
3:37 (148)
15:54 (149)
4:02 (140)
20:02 (141)
4:08 (113)
23:53 (131)
3:51 (92)
24:47 (127)
54 (14)
26:56 (122)
2:09 (68)
26:56 (123)
-
26:56  Juha-Pekka Toikkanen
124   Topias Lautamäki
HLS
5:38 (80)
9:19 (102)
3:41 (153)
12:23 (106)
3:04 (106)
17:14 (116)
4:51 (135)
21:09 (111)
3:55 (96)
22:15 (103)
1:06 (38)
27:10 (123)
4:55 (164)
27:10 (124)
-
27:10  Topias Lautamäki
125   Leevi Kantelinen
TVV
6:55 (113)
9:32 (110)
2:37 (97)
14:13 (134)
4:41 (153)
18:21 (129)
4:08 (113)
22:41 (125)
4:20 (115)
23:51 (119)
1:10 (50)
27:11 (124)
3:20 (138)
27:11 (125)
-
27:11  Leevi Kantelinen
126   Perhe Viitajoki
LaTa
5:49 (85)
9:14 (101)
3:25 (140)
11:58 (95)
2:44 (82)
16:47 (111)
4:49 (133)
22:45 (126)
5:58 (151)
24:40 (126)
1:55 (132)
27:13 (125)
2:33 (106)
27:13 (126)
-
27:13  Perhe Viitajoki
127   Niilo Kukkonen
IiisVi
10:31 (157)
12:40 (151)
2:09 (59)
15:00 (140)
2:20 (49)
18:41 (130)
3:41 (92)
22:22 (122)
3:41 (82)
24:38 (125)
2:16 (146)
27:33 (126)
2:55 (124)
27:33 (127)
-
27:33  Niilo Kukkonen
128   Henrik Juntunen
KR
9:00 (144)
11:16 (137)
2:16 (74)
15:30 (145)
4:14 (144)
18:10 (127)
2:40 (39)
24:20 (136)
6:10 (155)
25:32 (129)
1:12 (54)
27:52 (127)
2:20 (88)
27:52 (128)
-
27:52  Henrik Juntunen
129    Lillqvist
KSK
6:53 (111)
9:09 (98)
2:16 (74)
12:51 (111)
3:42 (130)
18:49 (132)
5:58 (158)
22:55 (127)
4:06 (107)
25:16 (128)
2:21 (149)
27:57 (128)
2:41 (114)
27:57 (129)
-
27:57   Lillqvist
130   Katri Yijälä
8:04 (132)
11:09 (134)
3:05 (124)
14:15 (135)
3:06 (108)
17:25 (120)
3:10 (64)
22:20 (121)
4:55 (125)
24:32 (124)
2:12 (145)
28:19 (129)
3:47 (147)
28:19 (130)
-
28:19  Katri Yijälä
131   Matti Korteniemi
PelPo
7:06 (120)
10:36 (127)
3:30 (143)
14:18 (136)
3:42 (130)
19:54 (139)
5:36 (151)
24:37 (137)
4:43 (122)
26:22 (133)
1:45 (118)
28:39 (130)
2:17 (81)
28:39 (131)
-
28:39  Matti Korteniemi
132   Annukka Ojala
KEV
5:52 (87)
9:25 (108)
3:33 (145)
13:50 (125)
4:25 (147)
18:56 (133)
5:06 (143)
23:53 (131)
4:57 (127)
26:30 (135)
2:37 (157)
28:49 (131)
2:19 (86)
28:49 (132)
-
28:49  Annukka Ojala
133   Riina Kuusisto
Raiku
4:15 (33)
6:34 (33)
2:19 (78)
13:38 (123)
7:04 (167)
19:10 (137)
5:32 (150)
25:17 (142)
6:07 (154)
27:01 (139)
1:44 (114)
28:51 (132)
1:50 (23)
28:51 (133)
-
28:51  Riina Kuusisto
134   Iiro Jääskeläinen
VeVe
6:17 (99)
9:09 (98)
2:52 (112)
11:33 (89)
2:24 (53)
16:13 (102)
4:40 (127)
23:41 (129)
7:28 (167)
25:45 (130)
2:04 (139)
28:53 (133)
3:08 (132)
28:53 (134)
-
28:53  Iiro Jääskeläinen
135   Otso Ylä-Ojala
KeU
7:42 (124)
10:49 (130)
3:07 (127)
14:25 (137)
3:36 (127)
18:03 (125)
3:38 (88)
23:58 (133)
5:55 (149)
25:58 (131)
2:00 (137)
29:02 (134)
3:04 (128)
29:02 (135)
-
29:02  Otso Ylä-Ojala
136   Joona Puurunen
OuTa
6:53 (111)
10:29 (125)
3:36 (146)
14:03 (130)
3:34 (126)
18:48 (131)
4:45 (131)
23:27 (128)
4:39 (121)
26:27 (134)
3:00 (166)
29:53 (135)
3:26 (141)
29:53 (136)
-
29:53  Joona Puurunen
137   Lisa Rosenblad
KarjUra
6:45 (109)
10:21 (124)
3:36 (146)
14:01 (129)
3:40 (129)
18:17 (128)
4:16 (122)
24:02 (134)
5:45 (147)
25:58 (131)
1:56 (135)
29:56 (136)
3:58 (152)
29:56 (137)
-
29:56  Lisa Rosenblad
138   Eveliina Mutikainen
RAJU
9:15 (146)
12:20 (150)
3:05 (124)
15:21 (143)
3:01 (101)
19:01 (134)
3:40 (91)
24:08 (135)
5:07 (133)
26:52 (138)
2:44 (160)
29:59 (137)
3:07 (131)
29:59 (138)
-
29:59  Eveliina Mutikainen
139   Eemil Kiintola
KS
11:27 (160)
14:51 (156)
3:24 (139)
18:57 (157)
4:06 (142)
22:47 (153)
3:50 (98)
26:05 (145)
3:18 (60)
27:35 (144)
1:30 (96)
30:01 (138)
2:26 (98)
30:01 (139)
-
30:01  Eemil Kiintola
140   Vilho Hietala
LapVi
5:27 (75)
9:07 (96)
3:40 (152)
12:56 (115)
3:49 (133)
20:09 (143)
7:13 (162)
25:21 (143)
5:12 (134)
27:05 (140)
1:44 (114)
30:28 (139)
3:23 (139)
30:28 (140)
-
30:28  Vilho Hietala
141   Rosmariini Ojala
OH
10:03 (152)
12:45 (152)
2:42 (104)
15:48 (148)
3:03 (105)
20:44 (146)
4:56 (137)
24:46 (138)
4:02 (101)
26:41 (136)
1:55 (132)
30:44 (140)
4:03 (155)
30:44 (141)
-
30:44  Rosmariini Ojala
142   Fiia ja Susanna Iloviita
YKV
8:44 (137)
11:28 (142)
2:44 (105)
15:22 (144)
3:54 (138)
20:04 (142)
4:42 (130)
25:02 (140)
4:58 (129)
27:23 (143)
2:21 (149)
30:46 (141)
3:23 (139)
30:46 (142)
-
30:46  Fiia ja Susanna Iloviita
143   Sara Kukkola
KEIHÄS
9:19 (147)
12:10 (148)
2:51 (111)
15:40 (147)
3:30 (122)
20:11 (144)
4:31 (124)
25:27 (144)
5:16 (136)
27:12 (142)
1:45 (118)
31:00 (142)
3:48 (149)
31:00 (143)
-
31:00  Sara Kukkola
144   Kasper Ekonoja
6:08 (94)
9:47 (117)
3:39 (151)
14:07 (132)
4:20 (146)
19:04 (135)
4:57 (138)
23:47 (130)
4:43 (122)
26:43 (137)
2:56 (163)
31:03 (143)
4:20 (159)
31:03 (144)
-
31:03  Kasper Ekonoja
145   Roope Kontkanen
PIRHI
4:18 (34)
7:44 (67)
3:26 (142)
12:11 (101)
4:27 (148)
17:48 (123)
5:37 (152)
25:06 (141)
7:18 (165)
28:00 (146)
2:54 (162)
31:18 (144)
3:18 (137)
31:18 (145)
-
31:18  Roope Kontkanen
146   Iisa Pekkinen
Pihkaniskat
8:50 (142)
11:59 (147)
3:09 (131)
18:06 (155)
6:07 (163)
22:14 (151)
4:08 (113)
27:10 (149)
4:56 (126)
28:48 (147)
1:38 (109)
31:32 (145)
2:44 (116)
31:32 (146)
-
31:32  Iisa Pekkinen
147   Iiro Pohjola
Lynx
6:57 (115)
11:09 (134)
4:12 (159)
15:36 (146)
4:27 (148)
20:41 (145)
5:05 (142)
26:12 (146)
5:31 (141)
27:56 (145)
1:44 (114)
31:42 (146)
3:46 (145)
31:42 (147)
-
31:42  Iiro Pohjola
148   Vili ja Mona Kantelinen
TVV
7:05 (119)
10:57 (132)
3:52 (156)
14:57 (139)
4:00 (139)
19:57 (140)
5:00 (140)
27:15 (150)
7:18 (165)
29:42 (150)
2:27 (153)
33:22 (147)
3:40 (144)
33:22 (148)
-
33:22  Vili ja Mona Kantelinen
149   Rasmus Ruusuvuori
VaRa
9:02 (145)
11:39 (144)
2:37 (97)
15:12 (142)
3:33 (124)
21:28 (148)
6:16 (159)
27:04 (148)
5:36 (144)
29:20 (148)
2:16 (146)
33:29 (148)
4:09 (156)
33:29 (149)
-
33:29  Rasmus Ruusuvuori
150   Ville ja Anni Hannula
Rastiimi
7:44 (126)
11:25 (140)
3:41 (153)
16:00 (150)
4:35 (151)
21:04 (147)
5:04 (141)
26:25 (147)
5:21 (138)
29:24 (149)
2:59 (165)
33:51 (149)
4:27 (160)
33:51 (150)
-
33:51  Ville ja Anni Hannula
151   Niklas Hirvilahti
VeVe
19:28 (165)
21:22 (165)
1:54 (37)
23:47 (165)
2:25 (54)
26:56 (159)
3:09 (63)
30:15 (156)
3:19 (64)
31:31 (155)
1:16 (63)
34:22 (150)
2:51 (122)
34:22 (151)
-
34:22  Niklas Hirvilahti
152   Leena Koulu
RaPi
6:46 (110)
9:34 (111)
2:48 (109)
11:27 (86)
1:53 (14)
23:04 (154)
11:37 (170)
29:01 (155)
5:57 (150)
32:11 (156)
3:10 (169)
34:36 (151)
2:25 (94)
34:36 (152)
-
34:36  Leena Koulu
153   Jesse Marjoniemi
5:24 (73)
9:07 (96)
3:43 (155)
12:21 (105)
3:14 (114)
18:09 (126)
5:48 (155)
24:46 (138)
6:37 (162)
27:08 (141)
2:22 (151)
34:38 (152)
7:30 (168)
34:38 (153)
-
34:38  Jesse Marjoniemi
154   Hanna Viljaranta
8:23 (135)
12:15 (149)
3:52 (156)
17:41 (153)
5:26 (159)
22:22 (152)
4:41 (129)
28:50 (154)
6:28 (158)
31:06 (153)
2:16 (146)
34:41 (153)
3:35 (143)
34:41 (154)
-
34:41  Hanna Viljaranta
154   Vieno Kantola
6:02 (92)
9:21 (105)
3:19 (137)
15:07 (141)
5:46 (161)
23:18 (155)
8:11 (166)
27:49 (151)
4:31 (120)
29:54 (151)
2:05 (141)
34:41 (153)
4:47 (162)
34:41 (154)
-
34:41  Vieno Kantola
156   Nooa-Rasmus Salo
PR
6:06 (93)
9:22 (106)
3:16 (136)
13:13 (118)
3:51 (136)
22:05 (150)
8:52 (167)
28:30 (153)
6:25 (157)
31:06 (153)
2:36 (156)
35:05 (155)
3:59 (153)
35:05 (156)
-
35:05  Nooa-Rasmus Salo
157   Silja ja Oskari Hakala
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36:01  Silja ja Oskari Hakala
158   Aleksi ja Severi Juote
Somesa
10:07 (155)
13:07 (153)
3:00 (119)
16:51 (151)
3:44 (132)
21:45 (149)
4:54 (136)
28:19 (152)
6:34 (159)
30:24 (152)
2:05 (141)
36:14 (156)
5:50 (166)
36:14 (157)
-
36:14  Aleksi ja Severi Juote
159   Selma Kuoppala
Tarpsu
16:27 (163)
18:47 (163)
2:20 (79)
22:37 (161)
3:50 (135)
28:23 (164)
5:46 (154)
32:18 (158)
3:55 (96)
34:03 (158)
1:45 (118)
36:15 (157)
2:12 (73)
36:15 (158)
-
36:15  Selma Kuoppala
160   Aapo ja Visa Korjamo
Essu
17:11 (164)
20:10 (164)
2:59 (118)
23:40 (164)
3:30 (122)
27:42 (161)
4:02 (109)
32:04 (157)
4:22 (116)
33:54 (157)
1:50 (125)
38:10 (158)
4:16 (157)
38:10 (159)
-
38:10  Aapo ja Visa Korjamo
161   Senni Määttälä
EsSu
12:05 (161)
16:28 (160)
4:23 (162)
20:59 (160)
4:31 (150)
25:39 (157)
4:40 (127)
33:13 (159)
7:34 (168)
35:24 (159)
2:11 (144)
38:23 (159)
2:59 (126)
38:23 (160)
-
38:23  Senni Määttälä
162   Eerika Latva-Käyrä
HyRa
8:52 (143)
13:25 (154)
4:33 (163)
18:44 (156)
5:19 (158)
27:58 (162)
9:14 (168)
35:13 (164)
7:15 (164)
37:05 (163)
1:52 (129)
39:45 (160)
2:40 (113)
39:45 (161)
-
39:45  Eerika Latva-Käyrä
163   Venla Pentikäinen
2:08:38 (167)
2:15:02 (167)
6:24 (168)
2:21:03 (168)
6:01 (162)
2:25:38 (170)
4:35 (126)
2:31:23 (170)
5:45 (147)
2:34:27 (170)
3:04 (167)
2:42:45 (170)
8:18 (169)
40:22 (162)
-
40:22  Venla Pentikäinen
164   Leena Vaismaa
11:05 (159)
15:24 (157)
4:19 (161)
20:53 (158)
5:29 (160)
26:37 (158)
5:44 (153)
34:20 (161)
7:43 (169)
36:59 (161)
2:39 (158)
41:15 (161)
4:16 (157)
41:15 (163)
-
41:15  Leena Vaismaa
165   Leena Laasanen
6:19 (100)
10:31 (126)
4:12 (159)
17:02 (152)
6:31 (166)
27:29 (160)
10:27 (169)
34:05 (160)
6:36 (161)
36:06 (160)
2:01 (138)
41:45 (162)
5:39 (165)
41:45 (164)
-
41:45  Leena Laasanen
166   Vilma Vesterinen
HyRa
8:45 (138)
13:37 (155)
4:52 (164)
20:54 (159)
7:17 (168)
28:16 (163)
7:22 (163)
34:26 (163)
6:10 (155)
37:00 (162)
2:34 (155)
41:51 (163)
4:51 (163)
41:51 (165)
-
41:51  Vilma Vesterinen
167   Terhi Koponen
RASPI
-
-
-
11:32 (88)
-
16:19 (105)
4:47 (132)
20:35 (104)
4:16 (112)
23:54 (121)
3:19 (170)
26:50 (121)
2:56 (125)
46:50 (166)
20:00 (171)
46:50  Terhi Koponen
168   Tuukka Koponen
RasPi
11:02 (158)
16:38 (161)
5:36 (166)
22:52 (162)
6:14 (164)
29:23 (165)
6:31 (161)
36:03 (165)
6:40 (163)
38:31 (165)
2:28 (154)
48:32 (165)
10:01 (171)
48:32 (167)
-
48:32  Tuukka Koponen
169   Elmo Kiiskinen
KS
10:03 (152)
16:13 (159)
6:10 (167)
25:51 (166)
9:38 (169)
34:01 (167)
8:10 (165)
39:59 (166)
5:58 (151)
42:38 (166)
2:39 (158)
49:30 (166)
6:52 (167)
49:30 (168)
-
49:30  Elmo Kiiskinen
170   Ulf Vestergård
IF Femman
10:29 (156)
17:03 (162)
6:34 (169)
23:21 (163)
6:18 (165)
31:27 (166)
8:06 (164)
42:22 (167)
10:55 (171)
46:25 (167)
4:03 (171)
55:29 (167)
9:04 (170)
55:29 (169)
-
55:29  Ulf Vestergård
171   Niklas Urpalainen
SonPa
-
-
-
-
-
25:20 (156)
-
34:24 (162)
9:04 (170)
37:33 (164)
3:09 (168)
42:03 (164)
4:30 (161)
1:01:56 (170)
19:53 (170)
1:01:56  Niklas Urpalainen
172   Mikko Nieminen
1:08:09 (166)
1:13:42 (166)
5:33 (165)
1:17:46 (167)
4:04 (141)
1:23:05 (168)
5:19 (146)
1:28:30 (168)
5:25 (139)
1:30:03 (168)
1:33 (103)
1:31:59 (168)
1:56 (38)
1:32:39 (171)
40 (169)
1:32:39  Mikko Nieminen
   Moriyo Ckidanova
Lytkarino K-2
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
  Moriyo Ckidanova
Form av resultaten:
Suomi  Svenska  English