IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H8RR 3. päivä

Rastiväliajat

    L-Maali Maali- -Maali Maali- -Maali Maali- Tulos  
1   Aapo Ikola
Helsingin Suunnistajat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12:45  Aapo Ikola
2   Sisu Sorri
Suunta Jyväskylä
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:08  Sisu Sorri
3   Anttoni Mäki-Laurila
Punkalaitumen Kunto
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:30  Anttoni Mäki-Laurila
4   Rasmus Koponen
Lynx
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:31  Rasmus Koponen
5   Milo Konttila
Koovee
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:35  Milo Konttila
6   Hermanni Kemppainen
Angelniemen Ankkuri
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
15:36  Hermanni Kemppainen
7   Eemil Peltola
Lynx
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16:00  Eemil Peltola
8   Topias Muukkonen
Keravan Urheilijat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16:19  Topias Muukkonen
9   Veeti Roine
Hiidenkiertäjät
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16:24  Veeti Roine
10   Elias Ronkainen
Jämsän Retki-Veikot
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16:30  Elias Ronkainen
11   Pyry Riissanen
Espoon Akilles
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16:32  Pyry Riissanen
11   Eetu Pulju
Ounasvaaran Hiihtoseura
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16:32  Eetu Pulju
13   Paavo Niemelä
Iisu
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16:40  Paavo Niemelä
13   Mikko Rönkkö
Tuupovaaran Sepot
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16:40  Mikko Rönkkö
15   Markus Maronen
Lynx
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
16:58  Markus Maronen
16   Anton Kemppi
Rajamäen Rykmentti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:01  Anton Kemppi
17   Aapo Kangas
Lapuan Virkiä
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:04  Aapo Kangas
18   Juho Länsiluoto
Helsingin Suunnistajat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:10  Juho Länsiluoto
18   Atte Rajamäki
Ylistaron Kilpa-Veljet
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:10  Atte Rajamäki
20   Joonas Hirvilahti
Vehkalahden Veikot
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:14  Joonas Hirvilahti
20   Francis Vimba
Latvia
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:14  Francis Vimba
22   Lauri Aalto
MS Parma
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:18  Lauri Aalto
23   Joel Ollikainen
Navi
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:33  Joel Ollikainen
24   Oliver Hellstedt
Lynx
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:41  Oliver Hellstedt
25   Thomas Heikkinen
Hiidenkiertäjät
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17:42  Thomas Heikkinen
26   Eeli Ruoti
Vehkalahden Veikot
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18:22  Eeli Ruoti
27   Juho Kivilaakso
Lynx
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18:24  Juho Kivilaakso
28   Elmeri Aarrejoki
Suunta Jyväskylä
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18:25  Elmeri Aarrejoki
29   Valter Sillman
IF Sibbo-Vargarna
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18:42  Valter Sillman
30   Tuukka Tolkkinen
Sotkamon Jymy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
18:46  Tuukka Tolkkinen
31   Pyry Kilpeläinen
Suunta Jyväskylä
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:01  Pyry Kilpeläinen
32   Antti Kinnunen
SK Pohjantähti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:07  Antti Kinnunen
33   Paavo Heino
Hankasalmen Hanka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:22  Paavo Heino
34   Taavi Sinisammal
Jämsän Retki-Veikot
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:27  Taavi Sinisammal
35   Akseli Kärkkäinen
Lammin Säkiä
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:28  Akseli Kärkkäinen
36   Samuli Kaartinen
Angelniemen Ankkuri
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:39  Samuli Kaartinen
37   Oliver Carlsson
Espoon Akilles
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:45  Oliver Carlsson
38   Verneri Marjala
SK Pohjantähti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
19:48  Verneri Marjala
39   Eemeli Leskinen
Lynx
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20:43  Eemeli Leskinen
40   Ville Lemberg
Rasti-Jussit
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20:47  Ville Lemberg
41   Eino Santapakka
Himangan Urheilijat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20:56  Eino Santapakka
42   Linus Mjösund
Lynx
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
20:58  Linus Mjösund
43   Hermanni Pernu
Ounasvaaran Hiihtoseura
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21:16  Hermanni Pernu
44   Otso Hyvönen
Kuopion Suunnistajat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21:19  Otso Hyvönen
45   Aarni Jokipii
Rasti-Jussit
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21:21  Aarni Jokipii
46   Lauri Mattila
Kouvolan Suunnistajat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21:24  Lauri Mattila
47   Eero Salmi
Helsingin Suunnistajat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21:32  Eero Salmi
48   Stas Krivov
Russia
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21:47  Stas Krivov
49   Janne Kahelin
Suunta Jyväskylä
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
21:57  Janne Kahelin
50   Matias Liuha
Itä-Päijänteen Rasti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22:06  Matias Liuha
51   Aleksi Hauhia
Rasti-Jussit
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22:09  Aleksi Hauhia
52   Juho Malmi
Helsingin Suunnistajat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22:14  Juho Malmi
53   Jaakko Rönkkö
Tuupovaaran Sepot
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22:21  Jaakko Rönkkö
54   Johannes Lahtinen
Keuruun Kisailijat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
22:28  Johannes Lahtinen
55   Tuomas Paalanen
Itä-Päijänteen Rasti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23:35  Tuomas Paalanen
56   Sisu Peltoniemi
Kaustisten Pohjan-Veikot
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23:42  Sisu Peltoniemi
57   Nuutti Vennelä
Kangasala SK
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
23:48  Nuutti Vennelä
58   Miki Vuorinen
Kokkolan Suunnistajat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
24:35  Miki Vuorinen
59   Sampo Männistö
Navi
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
25:05  Sampo Männistö
60   Aaro Kukkonen
Vehkalahden Veikot
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26:02  Aaro Kukkonen
61   Otso Sukselainen
Lynx
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26:15  Otso Sukselainen
62   Oscar Rantala
Karkki-Rasti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26:20  Oscar Rantala
63   Eetu Granqvist
Lahden Suunnistajat-37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
26:54  Eetu Granqvist
64   Santtu Korjamo
Espoon Suunta
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
28:10  Santtu Korjamo
65   Mikael Saranen
Helsingin Suunnistajat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29:18  Mikael Saranen
66   Eelis Heino
Hankasalmen Hanka
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29:25  Eelis Heino
67   Niilo Kelosuo
SK Vuoksi
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
29:39  Niilo Kelosuo
68   Santeri Ahoniemi
Hyvinkään Rasti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
30:58  Santeri Ahoniemi
69   Andrey Yurchuk
Russia
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
31:32  Andrey Yurchuk
70   Joonas Isojärvi
Ounasvaaran Hiihtoseura
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
32:27  Joonas Isojärvi
71   Jooa Eronen
Karkki-Rasti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
34:11  Jooa Eronen
72   Aaro Syrjälahti
Rasti-Vihti
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
34:30  Aaro Syrjälahti
73   Mikkel Luescher
Switzerland
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
36:46  Mikkel Luescher
74   Santeri Lahti
Rastikarhut
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37:07  Santeri Lahti
75   Juho Nivukoski
Ylistaron Kilpa-Veljet
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
37:29  Juho Nivukoski
76   Ben Friman
Solf IK
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
38:06  Ben Friman
77   Antti Ruokola
Rasti-Jussit
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
44:03  Antti Ruokola
78   Vetja Triipponen
Kuhmon Peurat
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
50:24  Vetja Triipponen
   575 vacant
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
  575 vacant
   574 vacant
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
  574 vacant
   573 vacant
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
  573 vacant
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English