IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H60AL

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
3477Jukka AaltonenIF BraheFIN14:43:0014:20:0013:39:0010:48:00   400978
3478Juhani AholaHiidenkiertäjätFIN14:13:0013:18:0014:24:0011:14:00   402355
3479Tapio AlankoPerhon KiriFIN14:15:0013:04:0014:18:0011:27:00   168144
3480Yngve AlexanderssonNärpes OKFIN15:41:0013:39:0013:20:0010:38:00   148717
3481Martti AlilonttinenMS ParmaFIN14:32:0013:34:0013:59:0011:11:00   58877
3482Raimo AntikainenVetelin UrheilijatFIN15:02:0013:26:0014:45:009:54:00   48398
3483Leonid BelousovRussiaRUS15:43:0013:46:0013:21:0010:22:00   70663
3484Matti GustafssonHämeenlinnan TarmoFIN14:39:0014:25:0013:23:0010:57:00   152878
3485Raimo HaapalehtoVetelin UrheilijatFIN15:26:0013:59:0013:26:0010:20:00   117900
3486Juho HaaranenLiperin TaimiFIN15:16:0014:17:0013:45:0010:07:00   191930
3487Aulis HahtolaRasti-KurikkaFIN15:04:0014:08:0013:25:0010:43:00   149072
3488Tapio HeinonenAsikkalan RaikasFIN 13:44:0013:44:0010:09:00   180043
3489Toivo HietalaTaivalkosken KuohuFIN14:57:0014:18:0013:56:0010:01:00   49596
3490Arto HonkonenSaarijärven PullistusFIN14:45:0012:51:0014:30:0011:00:00   42696
3491Hannu NurminenHiisirastiFIN 13:43:0013:55:009:58:00   45671
3492Matti HourulaYkspihlajan ReimaFIN15:15:0012:53:0014:33:0010:25:00   410520
3493Martti HuuskoIisalmen VisaFIN14:20:0013:35:0014:47:0010:35:00   402397
3494Olli HyyppäKokkolan SuunnistajatFIN15:21:0013:03:0014:26:0010:15:00   48263
3495Tatu HänninenTampereen PyrintöFIN14:10:0014:03:0014:11:0010:47:00   409080
3496Markus JakobssonRastikarhutFIN14:27:0013:30:0014:48:0010:21:00   106390
3497Markku KainuVetelin UrheilijatFIN14:30:0014:16:0014:14:0010:18:00   155866
3498Risto KalapudasNastolan TeräFIN15:34:0013:56:0013:18:0010:31:00   46769
3499Olli KaresHiisirastiFIN15:24:0013:24:0013:16:0011:04:00   83890
3500Leo KarhulahtiKokkolan SuunnistajatFIN15:30:0013:51:0013:58:009:50:00   52967
3502Eero KattilakoskiKaustisen Pohjan-VeikotFIN14:31:0014:10:0014:20:0010:14:00   40911
3503Eero KiiskinenRasti-PielinenFIN15:08:0014:06:0013:51:0010:11:00   98246
3504Olli KnaapiTurun MetsänkävijätFIN14:51:0014:07:0014:21:009:48:00   42830
3505Erkki KohvakkaHaukivuoren KisailijatFIN14:37:0013:54:0013:32:0011:22:00   52945
3506Kaarlo KoivistoTampereen PyrintöFIN14:17:0013:33:0014:36:0010:44:00   75715
3507Heikki KorvaKokkolan SuunnistajatFIN14:47:0012:55:0014:28:0010:59:00   69274
3508Jouko KoskialhoRasti-LukkoFIN14:26:0013:31:0014:43:0010:41:00   156216
3509Timo KoutaniemiLänsi-Rajan RastiFIN15:47:0013:32:0013:31:0010:30:00   190625
3510Seppo KuikkoVehkalahden VeikotFIN15:33:0013:19:0013:24:0010:55:00   157558
3511Mauno KuismaSomeron EsaFIN15:45:0013:38:0013:46:0010:10:00   153280
3512Kari KäyhköLahden Suunnistajat-37FIN14:12:0014:14:0013:52:0011:03:00   40577
3513Seppo LaaksamoLiperin TaimiFIN14:28:0014:27:0014:08:0010:13:00   126267
3514Jaakko LahtiSuunta JyväskyläFIN15:11:0012:56:0013:50:0011:18:00   47593
3515Jorma LaineTampereen PyrintöFIN14:36:0013:42:0014:49:009:49:00   413329
3516Martti LappalainenNaviFIN15:25:0013:01:0014:03:0010:45:00   149138
3517Seppo LappalainenLiperin TaimiFIN15:31:0013:00:0013:43:0011:02:00   112699
3518Ilmo LeinonenLahden Suunnistajat-37FIN14:46:0013:58:0014:27:009:55:00   89238
3519Jyri LeinonenPaltamon UrheilijatFIN15:28:0013:22:0013:30:0010:58:00   409121
3520Kari LietzénRastiPiikkiöFIN14:58:0013:05:0013:40:0011:26:00   50100
3521Leo LiukkonenSavon RastiFIN15:03:0014:01:0014:01:009:51:00   56097
3522Mikko LukkarinenSK PohjantähtiFIN14:16:0013:49:0014:31:0010:34:00   44614
3523Lauri MalmYkspihlajan ReimaFIN15:35:0013:27:0014:04:0010:02:00   114323
3524Jouni MarttinenMäntsälän UrheilijatFIN15:44:0013:09:0014:13:0010:00:00   177974
3525Erkki MiettinenHelsingin SuunnistajatFIN15:12:0013:14:0013:37:0011:13:00   173260
3526Heikki MiettinenHyvinkään RastiFIN15:32:0013:41:0014:00:009:52:00   41997
3527Martti MykkänenSiilin RastiFIN15:40:0012:52:0014:15:0010:23:00   159886
3528Veijo MärsyKokkolan SuunnistajatFIN15:23:0012:48:0014:44:0010:19:00   48195
3529Aarne MörskyLahden Työväen HiihtäjätFIN14:18:0014:12:0014:05:0010:46:00   50583
3530Jorma NevalaRasti-NokiaFIN14:48:0013:47:0014:39:009:56:00   157526
3531Henning NynäsIF BraheFIN15:18:0013:23:0013:29:0011:10:00   144615
3532Martti NärväSuunta JurvaFIN14:29:0014:15:0014:10:0010:26:00   177657
3533Ilkka PajulaLapuan VirkiäFIN15:38:0013:53:0013:15:0010:37:00   147082
3534Keijo PajulaLapuan VirkiäFIN15:29:0013:10:0013:34:0011:01:00   144216
3535Kalervo PammoValkeakosken HakaFIN15:01:0014:05:0013:42:0010:24:00   56438
3536Aimo PeltomäkiSiikaisten SisuFIN14:59:0014:19:0013:54:0010:03:00   50536
3537Pekka PeltonenMäntsälän UrheilijatFIN15:22:0013:16:0013:10:0011:23:00   183633
3538Heikki PenttinenLahden Suunnistajat-37FIN14:54:0013:45:0013:14:0011:20:00   79371
3539Seppo PitkänenKalvolan KeihäsFIN15:06:0014:22:0013:47:0010:05:00   166258
3540Niilo PuhakkaKuopion SuunnistajatFIN15:36:0013:52:0013:19:0010:29:00   43067
3541Tenho PöllönenLappeen RientoFIN14:42:0014:24:0013:33:00    408009
3542Pekka RaatikainenRasti E4FIN15:07:0012:54:0014:42:0010:28:00   411593
3543Jouko RoivainenVaalan KarhuFIN14:23:0013:48:0014:34:0010:27:00   125540
3544Eero RuokamoOulun NMKY:n UrheilijatFIN14:44:0014:13:0013:35:0010:53:00   95422
3545Ensio SaariPohjankyrön RastiFIN15:46:0013:15:0014:16:009:53:00   40260
3546Tauno SaariSuunta-SepotFIN14:34:0013:37:0013:57:0011:09:00   45507
3547Heino SarkkinenLahden TaimiFIN15:27:0012:49:0014:23:0010:36:00   50582
3548Aarno SaviahoHyvinkään RastiFIN15:14:0013:20:0013:17:0011:19:00   122708
3549Martti SavolainenSäyneisen SalpaFIN14:24:0014:23:0014:06:0010:32:00   194180
3550Aulis SinkkonenKeski-Karjalan RastiFIN14:38:0013:50:0013:41:0011:12:00   137902
3551Osmo SivénÄhtärin UrheilijatFIN14:21:0013:55:0013:49:0011:17:00   176941
3552Simo SorsaMäntsälän UrheilijatFIN 13:12:0013:38:00    148861
3553Matti SundellHiisirastiFIN15:20:0014:26:0013:12:0010:16:00   40495
3554Antti SuonpääMS ParmaFIN14:41:0014:00:0013:27:0011:08:00   52302
3555Jouko TauriainenKuusamon Erä-VeikotFIN14:11:0013:17:0014:29:0011:05:00   42544
3556Kullervo TorikkaKarihaaran KaruFIN14:25:0013:36:0014:32:0010:42:00   53750
3557Pauli ToropainenOulun NMKY:n UrheilijatFIN15:13:0013:29:0013:13:0011:16:00   74690
3558Jouko TuunainenKankaanpään SuunnistajatFIN14:53:0012:58:0014:02:0011:24:00   111208
3559Markku TörmäKannuksen UraFIN15:19:0013:06:0014:35:0010:08:00   41880
3560Samuli TörmäläYlivieskan KuulaFIN15:05:0014:04:0013:36:0010:40:00   48424
3561Veli-Matti UunilaHimangan UrheilijatFIN15:10:0013:11:0014:41:0010:04:00   88581
3568Veikko SavolainenPihkaniskatFIN15:49:0013:07:0014:12:009:57:00   55015
3571Markku T. VainioKooveeFIN15:00:0013:13:0014:40:0010:12:00   167316
3572Rauno VanhalakkaKouvolan SuunnistajatFIN14:40:0014:11:0014:17:0010:06:00   131078
3573Kari WigeliusMaarian MahtiFIN14:49:0012:59:0014:19:0011:07:00   44127
3574Bo-Göran WilliamssonVaasan SuunnistajatFIN14:22:0013:57:0014:25:0010:33:00   51942
3575Antti VälikangasIisuFIN15:09:0013:02:0014:37:0010:17:00   87890
3576Seppo VäyrynenJuuan JänneFIN15:48:0013:21:0013:22:0010:49:00   51850
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English