IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H45AL

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
2023Tuomo AholaKangasala SKFIN15:07:0014:08:0013:28:0010:08:00   176985
2024Igor` AksenovRussiaRUS14:28:0013:53:0013:04:0011:22:00   131579
2025Petri AlvoittuVihtavuoren PamausFIN14:17:0013:23:0014:20:0010:44:00   46682
2026Olli-Matti AsikainenEnonkosken UrheilijatFIN14:15:0014:05:0014:10:0010:10:00   402834
2027Kari BackmanIin YritysFIN14:43:0013:37:0013:22:0011:07:00   57571
2028Matthias BoosSwitzerlandSUI14:23:0014:16:0013:54:0010:09:00   49612
2029Alexander DobritskiyRussiaRUS14:44:0012:46:0014:04:0011:19:00   184018
2030Jan DonnerOK77FIN14:21:0013:08:0014:01:0011:06:00   131908
2031Mikael GustafssonSwedenSWE14:24:00      49622
2032Eero HakalaIF FemmanFIN14:55:0012:49:0013:57:0011:11:00   409374
2033Vesa HallikainenKuopion SuunnistajatFIN15:21:0013:59:0013:20:0010:19:00   82641
2034Antti HanhijärviEspoon AkillesFIN15:01:0013:12:0014:49:009:41:00   156656
2035Teemu HauhiaRasti-KurikkaFIN14:05:0014:03:0014:11:0010:27:00   50239
2036Jarkko HeikkinenVehkalahden VeikotFIN14:36:0014:22:0013:09:0010:42:00   185149
2037Ari HietanenKouvolan SuunnistajatFIN15:34:0013:40:0013:44:009:54:00   177005
2038Risto-Pekka HuuhtanenRasti-VihtiFIN14:02:0014:01:0013:36:0010:55:00   43994
2039af Anders HällströmOK77FIN14:37:0014:13:0013:16:0010:47:00   52338
2040Risto HärkönenEnonkosken UrheilijatFIN15:23:0012:43:0013:49:0010:59:00   56676
2041Stefan HöstmanMalax IFFIN14:26:0013:38:0013:25:0011:20:00   161090
2042Markku IjasRaisu LumousFIN14:08:0014:04:0013:34:0010:53:00   177533
2043Kari JalavaVakka-RastiFIN15:29:0013:57:0013:03:0010:20:00   52227
2044Heikki JokinenLahden Suunnistajat-37FIN15:33:0013:27:0014:12:009:38:00   46867
2045Harri KaitolaRastiketutFIN14:38:0014:06:0014:13:009:45:00   140710
2046Matti KankkunenSonkajärven PahkaFIN14:40:0013:36:0014:43:009:47:00   54838
2047Arto KatajamäkiSuunta JurvaFIN15:19:0014:10:0013:40:009:49:00   91783
2048Samppa KauppilaOulun Yliopiston UrheiluseuraFIN15:41:0013:50:0013:24:0010:07:00   156379
2049Kari KaustinenHimangan UrheilijatFIN15:44:0013:11:0014:15:009:37:00   55437
2050Jari KekkinenPihkaniskatFIN15:36:0012:45:0013:43:0010:51:00   191916
2051Tommi KeronenTampereen PyrintöFIN14:16:0013:01:0014:45:0010:40:00   185138
2052Juha KetolaKooveeFIN14:25:0014:24:0013:10:0010:33:00   179282
2053Mika KetolaKooveeFIN14:10:0013:22:0014:30:0010:39:00   49075
2054Juha KiljunenRastivarsatFIN15:18:0012:51:0013:42:0011:05:00   141764
2055Jari KiveläPerhon KiriFIN14:18:0013:52:0013:37:0010:58:00   186495
2056Ari-Pekka KoivistoHelsingin SuunnistajatFIN15:06:0014:00:0013:26:0010:25:00   166523
2057Juha KoivusaloIlomantsin UrheilijatFIN15:49:0012:36:0013:32:0010:50:00   74905
2058Jyrki KommioHämeenlinnan SuunnistajatFIN14:11:0014:14:0014:05:0010:13:00   184705
2059Unto KorhonenRaja-Karjalan SuunnistajatFIN14:00:0013:43:0014:24:0010:32:00   55537
2060Markku KorpelaRasti 88FIN15:43:0012:41:0013:50:0010:34:00   180976
2062Ari KuusholmaHiisirastiFIN15:08:0014:17:0013:33:0010:03:00   51144
2063Mika KuusistoLaihian LujaFIN15:17:0012:47:0014:26:0010:18:00   127981
2064Ari KyöstiläRastivarsatFIN14:45:0013:44:0013:06:0011:18:00   408694
2065Jarmo LaaksoRajamäen RykmenttiFIN15:28:0013:30:0013:30:0010:22:00   80179
2066Lasse LahdelmaKärkölän Kisa-VeikotFIN15:10:0012:59:0013:17:0011:23:00   412853
2067Kasperi LaunisRaisu LumousFIN15:14:0013:10:0014:29:009:50:00   141912
2068Anders LindahlAkilles OKFIN14:07:0013:56:0014:39:0010:05:00   184734
2069Jarkko LohiRastihaukatFIN15:16:0013:16:0014:22:009:57:00   93569
2070Timo LohikainenRastivarsatFIN15:02:0012:53:0013:47:0011:08:00   152278
2071Juha MalinenKalevan RastiFIN14:09:0014:21:0013:55:0010:23:00   47070
2072Kari MatilainenHelsingin SuunnistajatFIN15:12:0012:52:0014:33:0010:11:00   188637
2073Kari MattilaRasTiimiFIN15:39:0013:02:0014:08:0010:02:00   90906
2074Olli MattilaMS ParmaFIN15:04:0012:57:0013:46:0010:56:00   402822
2075Martin MelinIK FalkenFIN15:13:0013:13:0014:40:009:43:00   50383
2076Sakari MikkolaHelsingin SuunnistajatFIN15:26:0013:07:0014:23:009:48:00   312860
2077Kai MutkaSK PohjantähtiFIN14:04:0013:09:0014:09:0011:17:00   161797
2078Jari MäkinenSonkajärven PahkaFIN15:15:0012:50:0013:39:0011:14:00   170056
2079Jussi NeuvonenOulun TarmoFIN14:12:0013:41:0013:38:0011:16:00   156535
2080Jurg NiggliSwitzerlandSUI14:01:0013:48:0014:25:0010:29:00   49658
2081Jarmo NivalaYlivieskan KuulaFIN15:27:0013:42:0013:07:0010:30:00   185311
2082Mikko NorrbackaHyvinkään RastiFIN14:29:0014:15:0014:07:009:55:00   83830
2083Marko NygårdKuopion SuunnistajatFIN14:27:0012:54:0013:51:0011:24:00   117092
2084Jaakko PaasiTampereen PyrintöFIN15:45:0013:06:0013:18:0010:45:00   59899
2085Vesa PajuojaEspoon SuuntaFIN14:50:0013:29:0013:29:0011:03:00   45106
2086Sergey PasechnikRussiaRUS14:30:0012:42:0014:18:0011:10:00   411716
2087Vesa PeltoniemiKaustisen Pohjan-VeikotFIN14:53:0014:19:0013:05:0010:38:00   177232
2088Konstantin PigarevRussiaRUS15:30:0013:20:0013:12:0010:49:00   407117
2089Ari PiitulainenKalevan RastiFIN14:06:0013:49:0014:36:0010:16:00   58326
2090Jari PullinenIF Sibbo-VargarnaFIN14:48:0012:48:0014:28:0010:43:00   141888
2091Mikko PuolakanahoHyvinkään RastiFIN15:00:0013:19:0013:27:0011:04:00   176845
2092Ilpo PurolaAlajärven AnkkuritFIN14:22:0014:12:0013:52:0010:14:00   95964
2094Michael RahnSwitzerlandSUI14:47:0014:02:0014:02:0010:00:00   48865
2095Antti RantalaPihkaniskatFIN15:48:0013:26:0013:00:0010:37:00   59855
2096Tomas RayOK77FIN 13:17:0014:44:009:36:00   161868
2097Andrey RazmetovRussiaRUS14:20:0013:39:0013:41:0011:02:00   183910
2098Jari RontuAngelniemen AnkkuriFIN15:42:0013:14:0014:03:009:52:00   57383
2099Vesa SaramäkiSuonenjoen VasamaFIN15:38:0013:04:0013:31:0010:35:00   134786
2100Pauli SavelaRajamäen RykmenttiFIN15:05:0013:18:0014:35:009:51:00   179586
2101Petri SavilahtiLynxFIN14:41:0014:23:0014:06:009:35:00   83744
2102Pentti ShnoroSonkajärven PahkaFIN15:46:0013:32:0013:02:0010:28:00   51795
2103Sami SiiriläRasti-KurikkaFIN14:58:0012:56:0013:48:0011:00:00   125086
2104Kari SillanpääMaarian MahtiFIN14:49:0013:31:0014:47:009:39:00   189224
2105Ove SimosasOK OrientFIN14:57:0013:25:0013:19:0011:13:00   110431
2106Christer SnickarsSolf IKFIN 14:07:0013:56:0010:24:00   57558
2107Marko SopoKuopion SuunnistajatFIN15:35:0013:21:0014:00:009:58:00   154572
2108Petri StevanderKuortaneen KuntoFIN14:42:0014:11:0013:15:0010:41:00   161086
2109Simo SukselainenLynxFIN14:56:0013:35:0014:19:009:46:00   124489
2110Sami SyväteräRiihimäen SuunnistajatFIN14:51:0013:34:0014:42:009:40:00   91822
2111Mika TernolaKangasala SKFIN15:20:0013:24:0013:08:0011:01:00   46255
2112Juha TilliLynxFIN14:54:0013:51:0014:21:009:44:00   139988
2113Kari TolonenMesikämmenetFIN14:13:0013:55:0014:32:0010:06:00   179781
2114Seppo TossavainenSavon SuuntaFIN   10:15:00   47478
2115Hannu TuomistoRasti-JussitFIN14:32:0012:39:0014:17:0011:15:00   194007
2116Timo TuovinenKuopion SuunnistajatFIN15:37:0013:46:0013:14:0010:21:00   95985
2117Marko UotilaKouvolan SuunnistajatFIN14:34:0013:54:0013:23:0010:57:00   47373
2118Boris AshkinadziRussiaRUS14:14:0014:18:0013:35:0010:46:00   48872
2119Pekka RehnLynxFIN14:39:0014:09:0013:59:009:59:00   58615
2120Boris AshkinadziRussiaRUS14:03:0013:03:0014:46:0010:52:00   124246
2121Ari KauhanenOK 77FIN14:31:0013:45:0013:21:0011:09:00   176921
2122Igor FedorovRussianRUS14:46:0012:55:0014:27:0010:36:00   180612
2123434 vacantFIN 13:15:00 9:56:00 
2128Teppo ValtonenHämeenlinnan TarmoFIN15:09:0012:38:0013:45:0011:21:00   152844
2129Seppo VarmavuoRajamäen RykmenttiFIN15:40:0012:58:0014:14:0010:01:00   153072
2130Bart WillemsBelgiumBEL15:32:0013:28:0013:53:0010:04:00   173795
2131Jari VäisänenKalevan RastiFIN15:47:0013:47:00     175097
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English