IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H35AL 4. päivä

Yhteisajat

11695Miko SaarilaaksoLappeen RientoFIN2:54:10
21665Mika HäkkinenHiiltomiehetFIN3:04:52+10:42
31664Tuomas HyyppäKokkolan SuunnistajatFIN3:17:39+23:29
41669Janne JärnstedtLahden Suunnistajat-37FIN3:18:24+24:14
51684Veijo MarjalaSK PohjantähtiFIN3:21:07+26:57
61715Janne ÅbergHyvinkään RastiFIN3:21:57+27:47
71663Jyri HuurreTurun SuunnistajatFIN3:27:15+33:05
81673Janne KonttilaKooveeFIN3:27:38+33:28
91714Petteri VäänänenSiilin RastiFIN3:29:27+35:17
101666Arto IkäkoivuRasti-PielinenFIN3:31:58+37:48
111677Simo LaineHollolan Urheilijat -46FIN3:32:19+38:09
121691Mikko PohjolaLynxFIN3:34:33+40:23
131692Toni RintaKoskelankylän RientoFIN3:35:32+41:22
141696Sami SillmanIF Sibbo-VargarnaFIN3:36:46+42:36
151697Tomi SuominenEspoon SuuntaFIN3:43:10+49:00
161693Teemu RonkainenJämsän Retki-VeikotFIN3:46:42+52:32
171716Andreas ÖhmanMalax IFFIN3:50:02+55:52
181680Juhani LehtinenKauhajoen KarhuFIN3:50:45+56:35
191660Tero HalonenKoskelankylän RientoFIN3:54:15+1:00:05
201713Arto VoutilainenMuuramen RastiFIN3:54:42+1:00:32
211700Jukka TanhuaTampereen PyrintöFIN4:00:58+1:06:48
221676Arttu LaineKokkolan SuunnistajatFIN4:05:08+1:10:58
231686Mikael MattilaVirtain-Ruoveden SuunnistajatFIN4:09:08+1:14:58
241702Juha UittoRasti-KurikkaFIN4:11:54+1:17:44
251701Hannu TurpeinenTampereen PyrintöFIN4:27:24+1:33:14
261668Vesa IsoniemiAkilles OKFIN4:35:56+1:41:46
271679Mika Latva-KokkoUSAFIN4:38:13+1:44:03
281675Tommi KoskinenTampereen PyrintöFIN4:45:42+1:51:32
291671Eero KnuutilaKauvatsan PontevaFIN4:47:18+1:53:08
301662Tony HellstedtRastihaukatFIN4:57:40+2:03:30
311689Tomi-Pekka OlkkonenKangasala SKFIN5:49:00+2:54:50
321699Juuso SyväluomaTurun SuunnistajatFIN6:18:30+3:24:20
1704Markku LehtimäkiReilut Miehet HavumetsienFINei läht.
1659Timo GröhnHollolan Urheilijat -46FINei läht.
1690Lasse PalolaNivalan UrheilijatFINei läht.
1698Marko SuuronenMS ParmaFINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English