IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H35AL 4. päivä

Maali 5,4 km

11695Miko SaarilaaksoLappeen RientoFIN51:58
21711Mika VenhoMaarian MahtiFIN54:34+2:36
31684Veijo MarjalaSK PohjantähtiFIN56:17+4:19
41664Tuomas HyyppäKokkolan SuunnistajatFIN57:12+5:14
51665Mika HäkkinenHiiltomiehetFIN57:27+5:29
61683Mikhail MalyshevRussiaRUS57:33+5:35
71669Janne JärnstedtLahden Suunnistajat-37FIN58:00+6:02
81710Simo-Pekka VanninenRasti-VihtiFIN58:03+6:05
91663Jyri HuurreTurun SuunnistajatFIN1:00:43+8:45
101697Tomi SuominenEspoon SuuntaFIN1:00:51+8:53
111674Riku KopraOriveden PonnistusFIN1:01:00+9:02
121696Sami SillmanIF Sibbo-VargarnaFIN1:01:11+9:13
131677Simo LaineHollolan Urheilijat -46FIN1:01:51+9:53
141673Janne KonttilaKooveeFIN1:02:40+10:42
151693Teemu RonkainenJämsän Retki-VeikotFIN1:03:45+11:47
161715Janne ÅbergHyvinkään RastiFIN1:03:54+11:56
171716Andreas ÖhmanMalax IFFIN1:03:55+11:57
181666Arto IkäkoivuRasti-PielinenFIN1:04:07+12:09
191714Petteri VäänänenSiilin RastiFIN1:04:41+12:43
201682Mika LyytikäinenPaimion RastiFIN1:06:45+14:47
211692Toni RintaKoskelankylän RientoFIN1:09:00+17:02
221691Mikko PohjolaLynxFIN1:10:09+18:11
231676Arttu LaineKokkolan SuunnistajatFIN1:11:15+19:17
241660Tero HalonenKoskelankylän RientoFIN1:11:38+19:40
251667Tommi IsomäkiPietarsaaren HiihtäjätFIN1:11:40+19:42
261678Samuli LampinenRiihimäen SuunnistajatFIN1:12:31+20:33
271680Juhani LehtinenKauhajoen KarhuFIN1:12:34+20:36
281661Aleksei HamppuHelsingin SuunnistajatFIN1:13:05+21:07
291686Mikael MattilaVirtain-Ruoveden SuunnistajatFIN1:13:57+21:59
301713Arto VoutilainenMuuramen RastiFIN1:14:12+22:14
311681Aki LindroosKalevan RastiFIN1:16:24+24:26
321701Hannu TurpeinenTampereen PyrintöFIN1:18:29+26:31
331700Jukka TanhuaTampereen PyrintöFIN1:19:23+27:25
341672Petri KoivulaLaihian LujaFIN1:21:48+29:50
351668Vesa IsoniemiAkilles OKFIN1:24:08+32:10
361702Juha UittoRasti-KurikkaFIN1:24:12+32:14
371679Mika Latva-KokkoUSAFIN1:24:38+32:40
381662Tony HellstedtRastihaukatFIN1:27:28+35:30
391685Yuiy MarshaginRussiaRUS1:28:57+36:59
401675Tommi KoskinenTampereen PyrintöFIN1:30:10+38:12
411658Marko BondenRasti-NokiaFIN1:36:31+44:33
421671Eero KnuutilaKauvatsan PontevaFIN1:41:59+50:01
431703Matti VaajaEspoon AkillesFIN1:42:53+50:55
441689Tomi-Pekka OlkkonenKangasala SKFIN1:43:23+51:25
451699Juuso SyväluomaTurun SuunnistajatFIN1:43:52+51:54
1704Markku LehtimäkiReilut Miehet HavumetsienFINei läht.
1659Timo GröhnHollolan Urheilijat -46FINei läht.
1690Lasse PalolaNivalan UrheilijatFINei läht.
1698Marko SuuronenMS ParmaFINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English