IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H35AL 3. päivä

Maali 5,7 km

11695Miko SaarilaaksoLappeen RientoFIN49:33
21665Mika HäkkinenHiiltomiehetFIN53:37+4:04
31670Tapio KarppiLaihian LujaFIN58:36+9:03
41714Petteri VäänänenSiilin RastiFIN59:02+9:29
51715Janne ÅbergHyvinkään RastiFIN59:20+9:47
61669Janne JärnstedtLahden Suunnistajat-37FIN1:00:09+10:36
71673Janne KonttilaKooveeFIN1:01:03+11:30
81691Mikko PohjolaLynxFIN1:01:49+12:16
91677Simo LaineHollolan Urheilijat -46FIN1:02:34+13:01
101684Veijo MarjalaSK PohjantähtiFIN1:03:07+13:34
111687Harri MäkiOunasvaaran HiihtoseuraFIN1:03:22+13:49
121666Arto IkäkoivuRasti-PielinenFIN1:04:09+14:36
131664Tuomas HyyppäKokkolan SuunnistajatFIN1:05:02+15:29
141663Jyri HuurreTurun SuunnistajatFIN1:05:04+15:31
151696Sami SillmanIF Sibbo-VargarnaFIN1:06:37+17:04
161700Jukka TanhuaTampereen PyrintöFIN1:07:20+17:47
171680Juhani LehtinenKauhajoen KarhuFIN1:07:36+18:03
181693Teemu RonkainenJämsän Retki-VeikotFIN1:08:32+18:59
191692Toni RintaKoskelankylän RientoFIN1:08:46+19:13
201660Tero HalonenKoskelankylän RientoFIN1:08:47+19:14
211716Andreas ÖhmanMalax IFFIN1:09:11+19:38
221681Aki LindroosKalevan RastiFIN1:10:09+20:36
231712Miikka WigeliusMaarian MahtiFIN1:10:24+20:51
241697Tomi SuominenEspoon SuuntaFIN1:15:51+26:18
251667Tommi IsomäkiPietarsaaren HiihtäjätFIN1:17:11+27:38
261713Arto VoutilainenMuuramen RastiFIN1:19:00+29:27
271674Riku KopraOriveden PonnistusFIN1:21:56+32:23
281686Mikael MattilaVirtain-Ruoveden SuunnistajatFIN1:23:10+33:37
291676Arttu LaineKokkolan SuunnistajatFIN1:24:15+34:42
301675Tommi KoskinenTampereen PyrintöFIN1:24:29+34:56
311671Eero KnuutilaKauvatsan PontevaFIN1:26:44+37:11
321679Mika Latva-KokkoUSAFIN1:27:20+37:47
331701Hannu TurpeinenTampereen PyrintöFIN1:28:27+38:54
1702Juha UittoRasti-KurikkaFIN1:28:27+38:54
351668Vesa IsoniemiAkilles OKFIN1:30:56+41:23
361662Tony HellstedtRastihaukatFIN1:32:10+42:37
371688Tuomo MännistöNaviFIN1:38:41+49:08
381694Kalle RuotsalaAlahärmän KisaFIN1:42:11+52:38
391689Tomi-Pekka OlkkonenKangasala SKFIN1:55:06+1:05:33
401685Yuiy MarshaginRussiaRUS1:58:19+1:08:46
411699Juuso SyväluomaTurun SuunnistajatFIN2:03:43+1:14:10
1690Lasse PalolaNivalan UrheilijatFINkeskeytti
1711Mika VenhoMaarian MahtiFINhylätty
1678Samuli LampinenRiihimäen SuunnistajatFINhylätty
1683Mikhail MalyshevRussiaRUShylätty
1682Mika LyytikäinenPaimion RastiFINhylätty
1710Simo-Pekka VanninenRasti-VihtiFINhylätty
1703Matti VaajaEspoon AkillesFINhylätty
1672Petri KoivulaLaihian LujaFINhylätty
1658Marko BondenRasti-NokiaFINhylätty
1704Markku LehtimäkiReilut Miehet HavumetsienFINei läht.
1661Aleksei HamppuHelsingin SuunnistajatFINei läht.
1698Marko SuuronenMS ParmaFINei läht.
1659Timo GröhnHollolan Urheilijat -46FINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English