IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H35AL 2. päivä

Maali 5,5 km

11695Miko SaarilaaksoLappeen RientoFIN36:11
21711Mika VenhoMaarian MahtiFIN36:36+25
31664Tuomas HyyppäKokkolan SuunnistajatFIN36:43+32
41687Harri MäkiOunasvaaran HiihtoseuraFIN36:52+41
51692Toni RintaKoskelankylän RientoFIN37:38+1:27
61665Mika HäkkinenHiiltomiehetFIN37:58+1:47
71669Janne JärnstedtLahden Suunnistajat-37FIN38:13+2:02
81702Juha UittoRasti-KurikkaFIN38:28+2:17
91710Simo-Pekka VanninenRasti-VihtiFIN38:30+2:19
101683Mikhail MalyshevRussiaRUS38:42+2:31
111682Mika LyytikäinenPaimion RastiFIN39:07+2:56
121691Mikko PohjolaLynxFIN39:26+3:15
131713Arto VoutilainenMuuramen RastiFIN39:28+3:17
141712Miikka WigeliusMaarian MahtiFIN39:51+3:40
151715Janne ÅbergHyvinkään RastiFIN40:27+4:16
161714Petteri VäänänenSiilin RastiFIN40:36+4:25
171663Jyri HuurreTurun SuunnistajatFIN40:39+4:28
181677Simo LaineHollolan Urheilijat -46FIN41:34+5:23
191696Sami SillmanIF Sibbo-VargarnaFIN42:24+6:13
201684Veijo MarjalaSK PohjantähtiFIN43:03+6:52
211666Arto IkäkoivuRasti-PielinenFIN43:28+7:17
221673Janne KonttilaKooveeFIN43:29+7:18
231693Teemu RonkainenJämsän Retki-VeikotFIN43:30+7:19
241676Arttu LaineKokkolan SuunnistajatFIN43:33+7:22
251716Andreas ÖhmanMalax IFFIN44:55+8:44
261671Eero KnuutilaKauvatsan PontevaFIN46:07+9:56
271686Mikael MattilaVirtain-Ruoveden SuunnistajatFIN46:21+10:10
281680Juhani LehtinenKauhajoen KarhuFIN47:16+11:05
291660Tero HalonenKoskelankylän RientoFIN47:48+11:37
301701Hannu TurpeinenTampereen PyrintöFIN48:14+12:03
311668Vesa IsoniemiAkilles OKFIN48:19+12:08
321700Jukka TanhuaTampereen PyrintöFIN48:22+12:11
331697Tomi SuominenEspoon SuuntaFIN49:31+13:20
341678Samuli LampinenRiihimäen SuunnistajatFIN49:54+13:43
351690Lasse PalolaNivalan UrheilijatFIN51:29+15:18
361681Aki LindroosKalevan RastiFIN52:22+16:11
371679Mika Latva-KokkoUSAFIN53:45+17:34
381672Petri KoivulaLaihian LujaFIN56:26+20:15
391662Tony HellstedtRastihaukatFIN56:53+20:42
401675Tommi KoskinenTampereen PyrintöFIN57:42+21:31
411689Tomi-Pekka OlkkonenKangasala SKFIN57:57+21:46
421703Matti VaajaEspoon AkillesFIN1:00:59+24:48
431688Tuomo MännistöNaviFIN1:01:47+25:36
441658Marko BondenRasti-NokiaFIN1:05:06+28:55
451694Kalle RuotsalaAlahärmän KisaFIN1:05:10+28:59
461699Juuso SyväluomaTurun SuunnistajatFIN1:13:58+37:47
1685Yuiy MarshaginRussiaRUShylätty
1704Markku LehtimäkiReilut Miehet HavumetsienFINei läht.
1698Marko SuuronenMS ParmaFINei läht.
1659Timo GröhnHollolan Urheilijat -46FINei läht.
1674Riku KopraOriveden PonnistusFINei läht.
1661Aleksei HamppuHelsingin SuunnistajatFINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English