IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H35AL 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,4 km
 
1.   Miko Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  8:38:00   51:58  
2.   Mika Venho Maarian Mahti  FIN  8:04:00   54:34  
3.   Veijo Marjala SK Pohjantähti  FIN  8:02:00   56:17  
4.   Tuomas Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  8:13:00   57:12  
5.   Mika Häkkinen Hiiltomiehet  FIN  8:32:00   57:27  
6.   Mikhail Malyshev Russia  RUS  8:19:00   57:33  
7.   Janne Järnstedt Lahden Suunnistajat-37  FIN  8:11:00   58:00  
8.   Simo-Pekka Vanninen Rasti-Vihti  FIN  8:40:00   58:03  
9.   Jyri Huurre Turun Suunnistajat  FIN  8:50:00   1:00:43  
10.   Tomi Suominen Espoon Suunta  FIN  8:36:00   1:00:51  
11.   Riku Kopra Oriveden Ponnistus  FIN  8:37:00   1:01:00  
12.   Sami Sillman IF Sibbo-Vargarna  FIN  8:08:00   1:01:11  
13.   Simo Laine Hollolan Urheilijat -46  FIN  8:24:00   1:01:51  
14.   Janne Konttila Koovee  FIN  8:22:00   1:02:40  
15.   Teemu Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  8:39:00   1:03:45  
16.   Janne Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  8:05:00   1:03:54  
17.   Andreas Öhman Malax IF  FIN  8:56:00   1:03:55  
18.   Arto Ikäkoivu Rasti-Pielinen  FIN  8:06:00   1:04:07  
19.   Petteri Väänänen Siilin Rasti  FIN  8:55:00   1:04:41  
20.   Mika Lyytikäinen Paimion Rasti  FIN  8:34:00   1:06:45  
21.   Toni Rinta Koskelankylän Riento  FIN  8:23:00   1:09:00  
22.   Mikko Pohjola Lynx  FIN  8:15:00   1:10:09  
23.   Arttu Laine Kokkolan Suunnistajat  FIN  8:44:00   1:11:15  
24.   Tero Halonen Koskelankylän Riento  FIN  8:43:00   1:11:38  
25.   Tommi Isomäki Pietarsaaren Hiihtäjät  FIN  8:58:00   1:11:40  
26.   Samuli Lampinen Riihimäen Suunnistajat  FIN  8:31:00   1:12:31  
27.   Juhani Lehtinen Kauhajoen Karhu  FIN  8:57:00   1:12:34  
28.   Aleksei Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  8:42:00   1:13:05  
29.   Mikael Mattila Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  8:48:00   1:13:57  
30.   Arto Voutilainen Muuramen Rasti  FIN  8:49:00   1:14:12  
31.   Aki Lindroos Kalevan Rasti  FIN  8:52:00   1:16:24  
32.   Hannu Turpeinen Tampereen Pyrintö  FIN  8:12:00   1:18:29  
33.   Jukka Tanhua Tampereen Pyrintö  FIN  8:14:00   1:19:23  
34.   Petri Koivula Laihian Luja  FIN  8:10:00   1:21:48  
35.   Vesa Isoniemi Akilles OK  FIN  8:21:00   1:24:08  
36.   Juha Uitto Rasti-Kurikka  FIN  8:09:00   1:24:12  
37.   Mika Latva-Kokko USA  FIN  8:33:00   1:24:38  
38.   Tony Hellstedt Rastihaukat  FIN  8:54:00   1:27:28  
39.   Yuiy Marshagin Russia  RUS  8:01:00   1:28:57  
40.   Tommi Koskinen Tampereen Pyrintö  FIN  8:41:00   1:30:10  
41.   Marko Bonden Rasti-Nokia  FIN  8:28:00   1:36:31  
42.   Eero Knuutila Kauvatsan Ponteva  FIN  8:26:00   1:41:59  
43.   Matti Vaaja Espoon Akilles  FIN  8:03:00   1:42:53  
44.   Tomi-Pekka Olkkonen Kangasala SK  FIN  8:16:00   1:43:23  
45.   Juuso Syväluoma Turun Suunnistajat  FIN  8:20:00   1:43:52  
   Markku Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  8:17:00   ei läht.  
   Lasse Palola Nivalan Urheilijat  FIN  8:35:00   ei läht.  
   Marko Suuronen MS Parma  FIN  8:45:00   ei läht.  
   Timo Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  8:46:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English