IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H35AL 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,5 km
 
1.   Miko Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  11:24:00   36:11  
2.   Mika Venho Maarian Mahti  FIN  11:57:00   36:36  
3.   Tuomas Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:34:00   36:43  
4.   Harri Mäki Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:49:00   36:52  
5.   Toni Rinta Koskelankylän Riento  FIN  11:48:00   37:38  
6.   Mika Häkkinen Hiiltomiehet  FIN  11:09:00   37:58  
7.   Janne Järnstedt Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:36:00   38:13  
8.   Juha Uitto Rasti-Kurikka  FIN  11:19:00   38:28  
9.   Simo-Pekka Vanninen Rasti-Vihti  FIN  11:51:00   38:30  
10.   Mikhail Malyshev Russia  RUS  11:04:00   38:42  
11.   Mika Lyytikäinen Paimion Rasti  FIN  11:41:00   39:07  
12.   Mikko Pohjola Lynx  FIN  11:39:00   39:26  
13.   Arto Voutilainen Muuramen Rasti  FIN  11:18:00   39:28  
14.   Miikka Wigelius Maarian Mahti  FIN  11:42:00   39:51  
15.   Janne Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  11:47:00   40:27  
16.   Petteri Väänänen Siilin Rasti  FIN  11:01:00   40:36  
17.   Jyri Huurre Turun Suunnistajat  FIN  11:02:00   40:39  
18.   Simo Laine Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:07:00   41:34  
19.   Sami Sillman IF Sibbo-Vargarna  FIN  11:28:00   42:24  
20.   Veijo Marjala SK Pohjantähti  FIN  11:56:00   43:03  
21.   Arto Ikäkoivu Rasti-Pielinen  FIN  11:45:00   43:28  
22.   Janne Konttila Koovee  FIN  11:46:00   43:29  
23.   Teemu Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  11:05:00   43:30  
24.   Arttu Laine Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:22:00   43:33  
25.   Andreas Öhman Malax IF  FIN  11:33:00   44:55  
26.   Eero Knuutila Kauvatsan Ponteva  FIN  11:06:00   46:07  
27.   Mikael Mattila Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  11:21:00   46:21  
28.   Juhani Lehtinen Kauhajoen Karhu  FIN  11:16:00   47:16  
29.   Tero Halonen Koskelankylän Riento  FIN  11:20:00   47:48  
30.   Hannu Turpeinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:32:00   48:14  
31.   Vesa Isoniemi Akilles OK  FIN  11:30:00   48:19  
32.   Jukka Tanhua Tampereen Pyrintö  FIN  11:38:00   48:22  
33.   Tomi Suominen Espoon Suunta  FIN  11:12:00   49:31  
34.   Samuli Lampinen Riihimäen Suunnistajat  FIN  11:00:00   49:54  
35.   Lasse Palola Nivalan Urheilijat  FIN  11:58:00   51:29  
36.   Aki Lindroos Kalevan Rasti  FIN  11:13:00   52:22  
37.   Mika Latva-Kokko USA  FIN  11:27:00   53:45  
38.   Petri Koivula Laihian Luja  FIN  11:55:00   56:26  
39.   Tony Hellstedt Rastihaukat  FIN  11:31:00   56:53  
40.   Tommi Koskinen Tampereen Pyrintö  FIN  11:25:00   57:42  
41.   Tomi-Pekka Olkkonen Kangasala SK  FIN  11:15:00   57:57  
42.   Matti Vaaja Espoon Akilles  FIN  11:26:00   1:00:59  
43.   Tuomo Männistö Navi  FIN  11:53:00   1:01:47  
44.   Marko Bonden Rasti-Nokia  FIN  11:43:00   1:05:06  
45.   Kalle Ruotsala Alahärmän Kisa  FIN  11:10:00   1:05:10  
46.   Juuso Syväluoma Turun Suunnistajat  FIN  11:11:00   1:13:58  
   Aleksei Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  11:17:00   ei läht.  
   Yuiy Marshagin Russia  RUS  11:23:00   hylätty  
   Riku Kopra Oriveden Ponnistus  FIN  11:29:00   ei läht.  
   Markku Lehtimäki Reilut Miehet Havumetsien  FIN  11:44:00   ei läht.  
   Timo Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  11:50:00   ei läht.  
   Marko Suuronen MS Parma  FIN  11:52:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English