IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H35AL 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,9 km
 
1.   Mika Häkkinen Hiiltomiehet  FIN  17:11:00   35:50  
2.   Miko Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  16:30:00   36:28  
3.   Tomi Suominen Espoon Suunta  FIN  17:06:00   36:57  
4.   Janne Åberg Hyvinkään Rasti  FIN  16:45:00   38:16  
5.   Simo-Pekka Vanninen Rasti-Vihti  FIN  16:27:00   38:35  
6.   Veijo Marjala SK Pohjantähti  FIN  16:33:00   38:40  
7.   Tuomas Hyyppä Kokkolan Suunnistajat  FIN  17:14:00   38:42  
8.   Mika Venho Maarian Mahti  FIN  16:57:00   38:43  
9.   Toni Rinta Koskelankylän Riento  FIN  16:23:00   40:08  
10.   Arto Ikäkoivu Rasti-Pielinen  FIN  16:35:00   40:14  
11.   Janne Konttila Koovee  FIN  16:56:00   40:26  
12.   Juha Uitto Rasti-Kurikka  FIN  17:12:00   40:47  
13.   Jyri Huurre Turun Suunnistajat  FIN  17:00:00   40:49  
14.   Tapio Karppi Laihian Luja  FIN  17:07:00   41:15  
15.   Janne Järnstedt Lahden Suunnistajat-37  FIN  16:37:00   42:02  
15.   Arto Voutilainen Muuramen Rasti  FIN  17:10:00   42:02  
17.   Mikko Pohjola Lynx  FIN  16:32:00   43:09  
18.   Juhani Lehtinen Kauhajoen Karhu  FIN  16:25:00   43:19  
19.   Mika Lyytikäinen Paimion Rasti  FIN  16:46:00   43:23  
20.   Mikhail Malyshev Russia  RUS  17:04:00   44:19  
21.   Petteri Väänänen Siilin Rasti  FIN  17:01:00   45:08  
22.   Mikael Mattila Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  17:08:00   45:40  
23.   Jukka Tanhua Tampereen Pyrintö  FIN  16:40:00   45:53  
24.   Tero Halonen Koskelankylän Riento  FIN  16:28:00   46:02  
25.   Arttu Laine Kokkolan Suunnistajat  FIN  16:22:00   46:05  
26.   Simo Laine Hollolan Urheilijat -46  FIN  16:59:00   46:20  
27.   Sami Sillman IF Sibbo-Vargarna  FIN  17:09:00   46:34  
28.   Riku Kopra Oriveden Ponnistus  FIN  16:20:00   47:36  
29.   Lasse Palola Nivalan Urheilijat  FIN  16:21:00   49:51  
30.   Samuli Lampinen Riihimäen Suunnistajat  FIN  17:03:00   50:36  
31.   Teemu Ronkainen Jämsän Retki-Veikot  FIN  16:47:00   50:55  
32.   Marko Bonden Rasti-Nokia  FIN  16:31:00   51:22  
33.   Petri Koivula Laihian Luja  FIN  16:41:00   51:37  
34.   Yuiy Marshagin Russia  RUS  16:52:00   51:57  
35.   Andreas Öhman Malax IF  FIN  16:44:00   52:01  
36.   Hannu Turpeinen Tampereen Pyrintö  FIN  16:38:00   52:14  
37.   Eero Knuutila Kauvatsan Ponteva  FIN  17:02:00   52:28  
38.   Mika Latva-Kokko USA  FIN  16:24:00   52:30  
39.   Vesa Isoniemi Akilles OK  FIN  17:18:00   52:33  
40.   Tommi Koskinen Tampereen Pyrintö  FIN  17:15:00   53:21  
41.   Aleksei Hamppu Helsingin Suunnistajat  FIN  16:29:00   55:09  
42.   Tony Hellstedt Rastihaukat  FIN  16:43:00   1:01:09  
43.   Matti Vaaja Espoon Akilles  FIN  17:13:00   1:04:22  
44.   Tomi-Pekka Olkkonen Kangasala SK  FIN  16:51:00   1:12:34  
45.   Juuso Syväluoma Turun Suunnistajat  FIN  17:16:00   1:16:57  
   Marko Suuronen MS Parma  FIN  16:34:00   ei läht.  
   Timo Gröhn Hollolan Urheilijat -46  FIN  16:36:00   ei läht.  
   Aki Lindroos Kalevan Rasti  FIN  16:50:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English