IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H21B

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
1601Rauno AutioKarkki-RastiFIN14:32:0013:44:0013:06:0010:32:00   59388
1602Erkka Harju-SänttiAustriaFIN14:18:0013:39:0013:07:0010:47:00   53676
1603Riku Harju-SänttiRasti-KurikkaFIN14:38:0013:31:0013:17:0010:19:00   191779
1604Kim HarlamowHimangan UrheilijatFIN14:28:0013:16:0013:36:0010:35:00   408187
1605Jari HimankaKalajoen JunkkaritFIN14:41:0013:38:0013:01:0010:31:00   48166
1606Juho HyyppäKokkolan SuunnistajatFIN14:06:0013:36:0013:34:0010:43:00   48265
1607Kosti HyyppäRaisu LumousFIN 13:53:0013:00:0010:44:00   48264
1608Janne HänninenTampereen PyrintöFIN14:07:0013:32:0013:20:0010:54:00   409177
1609Tuomo JacobssonTuusulan Voima-VeikotFIN14:00:0013:43:0013:38:00    41199
1610Marko JylhänlehtoKarkki-RastiFIN14:10:0013:46:0013:40:0010:18:00   180699
1611Kalle KalapudasNastolan TeräFIN14:35:0013:19:0013:21:0010:34:00   46770
1612Antti KiveläHimangan UrheilijatFIN14:20:0013:49:0013:02:0010:42:00   135103
1613Jaakko KiveläHimangan UrheilijatFIN14:12:0013:21:0013:26:0010:51:00   88580
1614Veijo KorpijärviKannuksen UraFIN14:09:0013:51:0013:08:0010:40:00   41889
1615Vesa KorpijärviKannuksen UraFIN14:37:0013:20:0013:24:0010:30:00   413319
1616Mika LaurilaKoskelankylän RientoFIN14:25:00      116945
1617Mikko LindrothKarkki-RastiFIN14:04:0013:52:0013:14:0010:41:00   45006
1618Tapani LintulaKärsämäen KatajaFIN14:05:0013:48:0013:11:0010:46:00   55496
1619Jani NummiVaalan KarhuFIN14:19:0013:41:0013:39:0010:17:00   88368
1620Erno PajuKarkki-RastiFIN14:16:0013:40:0013:33:0010:25:00   45082
1621Ilpo PasanenKarkki-RastiFIN14:24:0013:22:0013:12:0010:53:00   45111
1622Olli PuurunenOulun TarmoFIN14:03:0013:54:0013:28:0010:27:00   181170
1623Simo PöyhönenRaisu LumousFIN14:27:0013:27:0013:05:0010:52:00   53749
1624Tommy RantalaKarkki-RastiFIN14:34:0013:15:0013:16:0010:45:00   117921
1625Timo RiissanenKalevan RastiFIN14:40:0013:29:0013:04:0010:39:00   65271
1626Mikko RintaPohjankyrön RastiFIN14:31:0013:23:0013:27:0010:33:00   170905
1627Tomi SeppäHimangan UrheilijatFIN  13:29:0010:28:00   50991
1628Ville SuntioinenKarkki-RastiFIN14:22:0013:34:0013:09:0010:48:00   181921
1629Petri TuominenSaloisten ReipasFIN14:29:0013:18:0013:10:0010:55:00   83972
1630Kalle TurpeinenKontiolahden UrheilijatFIN  13:41:00    183663
1631Ville TörmäläSuunta JyväskyläFIN14:39:0013:17:0013:23:0010:29:00   153132
1632Matias TörmänenRaja-Karjalan SuunnistajatFIN14:13:0013:25:0013:25:0010:49:00   124280
1633Harri VaaralaSaloisten ReipasFIN14:02:0013:30:0013:31:0010:50:00   170396
1634Elias Ali-HaapalaVetelin UrheilijatFIN   10:37:00   57352
1639Henri ValkonenItä-Hämeen RastiFIN14:17:0013:47:0013:19:0010:23:00   52162
1640Risto ValkonenHankasalmen HankaFIN14:21:0013:56:0013:13:0010:15:00   47651
1641Samuli VanneRajamäen RykmenttiFIN14:15:0013:45:0013:37:0010:21:00   180170
1642Petri VanninenEnon Kisa-PojatFIN14:08:0013:24:0013:22:0010:56:00   168039
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English