IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H20E 3. päivä

Yhteisajat

1221Kristian KannusKangasala SKFIN2:27:28
2222Miika KirmulaAngelniemen AnkkuriFIN2:32:00+4:32
3252Jere SipponenPaimion RastiFIN2:36:09+8:41
4271Eeli ViholainenSuunta JyväskyläFIN2:37:40+10:12
5231Tatu LeirimaaRastivarsatFIN2:42:28+15:00
6223Tuomas KotroSK VuoksiFIN2:42:30+15:02
7241Ville ParkkinenSK PohjantähtiFIN2:42:39+15:11
8248Markus RäsänenKuopion SuunnistajatFIN2:42:44+15:16
9255Misa TuomalaSuunta JyväskyläFIN2:44:45+17:17
10202Santeri AikioKuusamon Erä-VeikotFIN2:48:18+20:50
11224Christian KronbergIF FemmanFIN2:48:46+21:18
12225Janne KukkonenKuopion SuunnistajatFIN2:49:23+21:55
13262Tomi NärväHiidenkiertäjätFIN2:49:26+21:58
14213Jussi-Elmeri HalmeTampereen PyrintöFIN2:50:21+22:53
15234Juha MartikainenKeuruun KisailijatFIN2:51:26+23:58
16244Dmitry PolyakovRussiaRUS2:53:00+25:32
17233Otto LoukkalahtiHiidenkiertäjätFIN2:53:13+25:45
18258Jussi UittoRasti-KurikkaFIN2:54:46+27:18
19257Juuso TupitsaHelsingin SuunnistajatFIN2:56:09+28:41
20259Jyri UusitaloPellon PonsiFIN2:56:27+28:59
21205Mikhail AnuchkinHämeenlinnan SuunnistajatRUS2:57:45+30:17
22230Niko LehtinenLahden Suunnistajat-37FIN2:58:10+30:42
23261Mikko SalervoOK 77FIN2:58:38+31:10
24243Mykola PetrovetsUkraineUKR2:59:11+31:43
25250Tuukka SenttulaSuunta JyväskyläFIN2:59:23+31:55
26251Lauri SimiläSK VuoksiFIN3:00:53+33:25
27253Ilari SulkulaSuunta JyväskyläFIN3:02:51+35:23
28269Luukas ValtonenHelsingin SuunnistajatFIN3:07:08+39:40
29228Atte LahtinenHelsingin SuunnistajatFIN3:09:56+42:28
30270Pauli VibergTurun SuunnistajatFIN3:09:59+42:31
31215Simo HasuOK OrientFIN3:10:32+43:04
32274Vili VirkkiHämeenlinnan SuunnistajatFIN3:11:36+44:08
33211Jonas GründlerSwitzerlandSUI3:13:49+46:21
34212Niko HakulinenVehkalahden VeikotFIN3:14:51+47:23
35240Niko NissinenSK PohjantähtiFIN3:15:01+47:33
36267Vili ValjakkaAnttolan UrheilijatFIN3:16:25+48:57
37216Rico HuebscherSwitzerlandSUI3:17:58+50:30
38210Lukas FreiSwitzerlandSUI3:19:03+51:35
39227Lauri LaasanenLaihian LujaFIN3:19:38+52:10
40275Jonathan ÅmanIF FemmanFIN3:20:14+52:46
41203Henri AnnilaKooveeFIN3:26:44+59:16
42220Tobias KamenickyCzech RepublicCZE3:27:04+59:36
43208Cillin CorbettIrlandIRL3:41:51+1:14:23
44249Andreas SeleniusOK RaseborgFIN3:48:07+1:20:39
45201Dmitriy AdamovichKazakhstanKAZ3:50:39+1:23:11
46242Topias PeltonenItä-Päijänteen RastiFIN3:55:18+1:27:50
47229Pekka LammiHelsingin SuunnistajatFIN4:04:12+1:36:44
217Lauri HyttinenRasti E4FINkeskeytti
268Lauri ValkonenLahden Suunnistajat-37FINkeskeytti
218Jarkko HänninenHiidenkiertäjätFINkeskeytti
239Teemu NiskanenLahden Suunnistajat-37FINkeskeytti
236Ruslan MustafinRussiaRUShylätty
235Eoin McCulloughIrlandIRLhylätty
260Santeri SainioKangasala SKFINei läht.
245Antti RantalaKangasala SKFINei läht.
256Aleksi TuovinenKuopion SuunnistajatFINei läht.
272Toni-Antti ViitasaariKokkolan SuunnistajatFINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English