IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H20E 3. päivä

Maali 8,1 km

1221Kristian KannusKangasala SKFIN1:01:55
2214Nick HannNew ZealandNZL1:02:11+16
3247Nicolas RioNaviFRA1:05:05+3:10
4252Jere SipponenPaimion RastiFIN1:05:59+4:04
5219Tuukka JurvakainenVaajakosken TeräFIN1:06:00+4:05
6222Miika KirmulaAngelniemen AnkkuriFIN1:06:33+4:38
7271Eeli ViholainenSuunta JyväskyläFIN1:07:25+5:30
8231Tatu LeirimaaRastivarsatFIN1:08:01+6:06
9244Dmitry PolyakovRussiaRUS1:08:40+6:45
10248Markus RäsänenKuopion SuunnistajatFIN1:09:05+7:10
11202Santeri AikioKuusamon Erä-VeikotFIN1:09:47+7:52
12241Ville ParkkinenSK PohjantähtiFIN1:10:24+8:29
13223Tuomas KotroSK VuoksiFIN1:10:48+8:53
14262Tomi NärväHiidenkiertäjätFIN1:11:20+9:25
15211Jonas GründlerSwitzerlandSUI1:12:43+10:48
16224Christian KronbergIF FemmanFIN1:13:10+11:15
17225Janne KukkonenKuopion SuunnistajatFIN1:14:12+12:17
18255Misa TuomalaSuunta JyväskyläFIN1:14:45+12:50
19209Matt DoyleAustriaAUS1:14:48+12:53
20258Jussi UittoRasti-KurikkaFIN1:14:51+12:56
21250Tuukka SenttulaSuunta JyväskyläFIN1:15:38+13:43
22261Mikko SalervoOK 77FIN1:15:57+14:02
23257Juuso TupitsaHelsingin SuunnistajatFIN1:16:15+14:20
24230Niko LehtinenLahden Suunnistajat-37FIN1:16:26+14:31
25213Jussi-Elmeri HalmeTampereen PyrintöFIN1:16:34+14:39
26243Mykola PetrovetsUkraineUKR1:16:37+14:42
27205Mikhail AnuchkinHämeenlinnan SuunnistajatRUS1:17:24+15:29
28207Florentin BodyNaviFRA1:17:34+15:39
29238Lauri NenonenSK VuoksiFIN1:17:47+15:52
30234Juha MartikainenKeuruun KisailijatFIN1:18:25+16:30
31215Simo HasuOK OrientFIN1:18:55+17:00
32227Lauri LaasanenLaihian LujaFIN1:19:07+17:12
33226Elias KuukkaTampereen PyrintöFIN1:19:17+17:22
246Alistair RichardsonNew ZealandNZL1:19:17+17:22
35251Lauri SimiläSK VuoksiFIN1:19:56+18:01
36273Alexander VikentyevTurun SuunnistajatFIN1:20:04+18:09
37274Vili VirkkiHämeenlinnan SuunnistajatFIN1:21:45+19:50
38216Rico HuebscherSwitzerlandSUI1:22:18+20:23
39228Atte LahtinenHelsingin SuunnistajatFIN1:22:22+20:27
40240Niko NissinenSK PohjantähtiFIN1:22:25+20:30
41233Otto LoukkalahtiHiidenkiertäjätFIN1:23:19+21:24
42212Niko HakulinenVehkalahden VeikotFIN1:23:41+21:46
43204Aleksi AnttolainenLahden Suunnistajat-37FIN1:24:17+22:22
44232Valentin LevesyNaviFRA1:24:22+22:27
45253Ilari SulkulaSuunta JyväskyläFIN1:24:51+22:56
46267Vili ValjakkaAnttolan UrheilijatFIN1:25:15+23:20
47259Jyri UusitaloPellon PonsiFIN1:25:40+23:45
48275Jonathan ÅmanIF FemmanFIN1:26:11+24:16
49203Henri AnnilaKooveeFIN1:26:26+24:31
50270Pauli VibergTurun SuunnistajatFIN1:30:02+28:07
51269Luukas ValtonenHelsingin SuunnistajatFIN1:30:38+28:43
52210Lukas FreiSwitzerlandSUI1:30:46+28:51
53220Tobias KamenickyCzech RepublicCZE1:33:17+31:22
54208Cillin CorbettIrlandIRL1:38:21+36:26
55206Remi BaudotNaviFRA1:38:32+36:37
56229Pekka LammiHelsingin SuunnistajatFIN1:43:04+41:09
57249Andreas SeleniusOK RaseborgFIN1:54:01+52:06
58242Topias PeltonenItä-Päijänteen RastiFIN1:54:20+52:25
59201Dmitriy AdamovichKazakhstanKAZ1:57:22+55:27
217Lauri HyttinenRasti E4FINkeskeytti
268Lauri ValkonenLahden Suunnistajat-37FINkeskeytti
218Jarkko HänninenHiidenkiertäjätFINkeskeytti
239Teemu NiskanenLahden Suunnistajat-37FINkeskeytti
236Ruslan MustafinRussiaRUShylätty
235Eoin McCulloughIrlandIRLhylätty
260Santeri SainioKangasala SKFINei läht.
245Antti RantalaKangasala SKFINei läht.
256Aleksi TuovinenKuopion SuunnistajatFINei läht.
272Toni-Antti ViitasaariKokkolan SuunnistajatFINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English