IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H20E

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
 Dmitriy AdamovichKazakhstanKAZ15:14:0013:27:0013:36:0010:24:00   144428
 Santeri AikioKuusamon Erä-VeikotFIN14:32:0013:05:0013:48:009:50:49   161076
 Henri AnnilaKooveeFIN14:10:0013:28:0014:04:0010:20:00   89220
 Aleksi AnttolainenLahden Suunnistajat-37FIN14:53:0013:11:0013:09:0010:33:00   410761
 Mikhail AnuchkinHämeenlinnan SuunnistajatRUS14:19:0013:59:0013:27:0010:00:00   170279
 Remi BaudotNaviFRA 12:54:0013:58:0010:34:00   152528
 Florentin BodyNaviFRA 13:45:0013:03:0010:35:00   137589
 Cillin CorbettIrlandIRL14:36:0013:46:0013:02:0010:22:00   145027
 Matt DoyleAustriaAUS 13:20:0013:40:0010:36:00   144920
 Lukas FreiSwitzerlandSUI14:00:0013:57:0013:45:0010:17:00   144967
 Jonas GründlerSwitzerlandSUI14:41:0013:17:0013:12:0010:12:00   411968
 Niko HakulinenVehkalahden VeikotFIN14:37:0013:33:0014:07:0010:13:00   59896
 Jussi-Elmeri HalmeTampereen PyrintöFIN14:20:0013:53:0013:25:009:52:53   157573
 Nick HannNew ZealandNZL14:02:0013:24:0013:41:0010:37:00   144453
 Simo HasuOK OrientFIN14:33:0013:42:0014:02:0010:10:00   51992
 Rico HuebscherSwitzerlandSUI14:06:0013:54:0013:52:0010:16:00   144473
 Lauri HyttinenRasti E4FIN14:25:0014:04:0013:01:0010:29:00   159833
 Jarkko HänninenHiidenkiertäjätFIN14:23:0013:44:0014:14:0010:30:00   99285
 Tuukka JurvakainenVaajakosken TeräFIN 13:48:0013:24:0010:38:00   413260
 Tobias KamenickyCzech RepublicCZE15:13:0013:06:0013:34:0010:21:00   144171
 Kristian KannusKangasala SKFIN14:17:0013:38:0014:12:009:30:00   180250
 Miika KirmulaAngelniemen AnkkuriFIN14:03:0013:32:0013:26:009:34:32   179995
 Tuomas KotroSK VuoksiFIN14:09:0014:00:0013:28:009:45:02   91968
 Christian KronbergIF FemmanFIN14:01:0013:09:0013:42:009:51:18   159790
 Janne KukkonenKuopion SuunnistajatFIN14:44:0014:02:0013:17:009:51:55   136764
 Elias KuukkaTampereen PyrintöFIN14:15:0014:01:0013:20:0010:39:00   193217
 Lauri LaasanenLaihian LujaFIN14:42:0012:56:0013:30:0010:18:00   89353
 Atte LahtinenHelsingin SuunnistajatFIN14:13:0013:55:0013:29:0010:08:00   159462
 Pekka LammiHelsingin SuunnistajatFIN15:11:0013:04:0013:22:0010:26:00   56841
 Niko LehtinenLahden Suunnistajat-37FIN15:03:0013:25:0013:47:0010:01:00   410525
 Tatu LeirimaaRastivarsatFIN14:05:0013:31:0013:33:009:45:00   190148
 Valentin LevesyNaviFRA 13:43:0014:00:0010:40:00   149135
 Otto LoukkalahtiHiidenkiertäjätFIN14:39:0013:35:0013:00:009:55:45   159994
 Juha MartikainenKeuruun KisailijatFIN14:54:0013:03:0013:57:009:53:58   93839
 Eoin McCulloughIrlandIRL 13:16:0013:13:0010:27:00   144445
 Ruslan MustafinRussiaRUS14:49:0012:53:0014:06:0010:28:00   145038
237Juuso MäkeläAlajärven AnkkuritFIN14:59:0013:40:00     411947
 Lauri NenonenSK VuoksiFIN14:47:0013:13:0014:11:0010:41:00   178156
 Teemu NiskanenLahden Suunnistajat-37FIN14:11:0013:15:0013:49:0010:31:00   158823
 Niko NissinenSK PohjantähtiFIN14:51:0013:22:0014:08:0010:14:00   161072
 Ville ParkkinenSK PohjantähtiFIN15:00:0013:00:0013:55:009:45:11   58586
 Topias PeltonenItä-Päijänteen RastiFIN14:16:0013:30:0013:56:0010:25:00   83884
 Mykola PetrovetsUkraineUKR14:48:0013:21:0013:59:0010:03:00   145347
 Dmitry PolyakovRussiaRUS14:28:0013:07:0013:38:009:55:32   137914
 Antti RantalaKangasala SKFIN15:04:0013:36:0013:31:0010:42:00   152334
 Alistair RichardsonNew ZealandNZL 13:26:0013:39:0010:43:00   145035
 Nicolas RioNaviFRA 12:52:0014:13:0010:44:00   137441
 Markus RäsänenKuopion SuunnistajatFIN14:52:0012:57:0013:32:009:45:16   159986
 Andreas SeleniusOK RaseborgFIN14:38:0013:34:0014:10:0010:23:00   183037
 Tuukka SenttulaSuunta JyväskyläFIN15:05:0013:23:0013:35:0010:04:00   161098
 Lauri SimiläSK VuoksiFIN14:04:0013:58:0013:46:0010:05:00   59916
 Jere SipponenPaimion RastiFIN14:18:0014:03:0013:37:009:38:41   412825
 Ilari SulkulaSuunta JyväskyläFIN14:27:0013:01:0013:51:0010:06:00   159147
254Teemu TauriainenKuusamon Erä-VeikotFIN15:08:00      159591
 Misa TuomalaSuunta JyväskyläFIN14:29:0013:49:0013:11:009:47:17   152766
 Aleksi TuovinenKuopion SuunnistajatFIN15:01:0012:59:0013:43:0010:45:00   190735
 Juuso TupitsaHelsingin SuunnistajatFIN15:02:0013:47:0013:15:009:58:41   180113
 Jussi UittoRasti-KurikkaFIN15:10:0013:50:0013:06:009:57:18   412879
 Jyri UusitaloPellon PonsiFIN15:06:0013:10:0013:54:009:58:59   192606
 Santeri SainioKangasala SKFIN14:21:0013:51:0013:16:0010:46:00   93639
 Mikko SalervoOK 77FIN14:30:0012:55:0013:50:0010:02:00   169915
 Tomi NärväHiidenkiertäjätFIN14:46:0014:05:0013:08:009:51:58   183010
 Vili ValjakkaAnttolan UrheilijatFIN14:35:0013:37:0014:01:0010:15:00   149073
 Lauri ValkonenLahden Suunnistajat-37FIN14:22:0013:08:0013:44:0010:32:00   52172
 Luukas ValtonenHelsingin SuunnistajatFIN14:07:0013:12:0014:09:0010:07:00   184976
 Pauli VibergTurun SuunnistajatFIN14:40:0013:52:0013:18:0010:09:00   158808
 Eeli ViholainenSuunta JyväskyläFIN15:12:0013:18:0013:53:009:40:12   183100
 Toni-Antti ViitasaariKokkolan SuunnistajatFIN14:58:0013:39:0013:05:0010:47:00   183466
 Alexander VikentyevTurun SuunnistajatFIN15:07:0013:02:0013:23:0010:48:00   145006
 Vili VirkkiHämeenlinnan SuunnistajatFIN14:45:0014:06:0013:04:0010:11:00   158515
 Jonathan ÅmanIF FemmanFIN14:31:0013:41:0014:03:0010:19:00   88502
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English