IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H14A

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
3900Mikko AholaKangasala SKFIN14:34:0013:33:0013:26:0011:15:00   181191
3901Axel AurénOK BotniaFIN14:10:0014:00:0013:30:0010:52:00   91794
3902Daniil BotyginRussiaRUS15:24:0013:13:0013:27:0010:28:00   66141
3903Sergey ChervotkinRussiaRUS14:03:0013:35:0014:26:0010:22:00   152232
3904Rasmus EkströmMS ParmaFIN15:28:0013:18:0013:16:0010:31:00   167661
3905Andrey GavrilovRussiaRUS14:47:0013:32:0014:21:009:54:00   81392
3906Kirill GurlevRussiaRUS14:30:0014:10:0013:17:0010:42:00   155905
3907Andreas GustafssonSwedenSWE15:08:0014:08:0013:07:0010:17:00   81487
3908Aaro HaikonenUlvilan UraFIN15:31:00      179800
3909Rasmus-Wille HankaniemiVesaisen PojatFIN15:25:0013:24:0014:07:009:43:00   47901
3910Lauri HeinaroEspoon SuuntaFIN15:14:0013:31:0013:00:0010:59:00   131601
3911Aleksi HellmanMS ParmaFIN15:21:0013:39:0013:25:0010:13:00   170053
3912Joona HolappaVesaisen PojatFIN14:26:0013:01:0014:19:0010:49:00   142749
3913Eppu HonkanenRasti-PielinenFIN14:19:0013:55:0014:10:0010:10:00   170103
3914Miika HusuSK VuoksiFIN14:16:0013:08:0014:09:0011:10:00   130490
3915Pyry HyppöläSotkamon JymyFIN14:08:0013:30:0014:24:0010:30:00   94869
3916Robert HyvönenRasTiimiFIN 13:29:0013:04:0011:14:00   125891
3917Arttu HyyrynenKouvolan SuunnistajatFIN15:20:0012:42:0014:14:0010:19:00   129273
3918Sami HärkönenOulun TarmoFIN15:12:0013:07:0014:32:009:50:00   153314
3919Santeri HölttäHyvinkään RastiFIN14:37:0012:45:0014:33:0010:35:00   152892
3920Islambek IbrayevKazakhstanKAZ14:29:0014:13:0013:08:0010:50:00   71596
3921Reetu InkiläKeuruun KisailijatFIN14:43:0012:49:0013:59:0011:09:00   156095
3922Atte IsolähteenmäkiIkaalisten Nouseva-VoimaFIN14:51:0012:43:0013:47:0011:19:00   157968
3923Väinö JohanssonKalvolan KeihäsFIN15:00:0013:25:0014:31:009:42:00   152115
3924Jeremias JoutsensaariKangasala SKFIN14:40:0012:53:0014:03:0011:01:00   146257
3925Fredrik KamppinenIF Sibbo-VargarnaFIN14:04:0013:50:0013:55:0010:53:00   141974
3926Santtu KanervaSuunta-SepotFIN15:33:0013:05:0013:14:0010:48:00   135004
3927Eero KelosuoSK VuoksiFIN14:56:0013:12:0014:40:009:46:00   130486
3928Matti KemppainenHollolan Urheilijat -46FIN15:06:0013:27:0014:25:009:38:00   175493
3929Lauri KetolaKooveeFIN15:34:0013:44:0013:40:009:44:00   148704
3930Ivan KhomyakovRussiaRUS14:12:0013:38:0013:35:0011:13:00   71228
3931Ville KinnalaTurun SuunnistajatFIN15:03:0012:58:0013:38:0011:04:00   157952
3932Henri KinnunenOlavin RastiFIN14:55:0014:18:0013:18:0010:09:00   168309
3933Riku KoirikiviRasTiimiFIN14:45:00 14:30:00    3
3934Daniel KoivistoKymin SuunnistajatFIN14:39:0014:12:0013:12:0010:40:00   193307
3935Aleksei KondratievRussiaRUS14:32:0012:59:0014:36:0010:24:00   84561
3936Matte KontolaLapuan VirkiäFIN14:09:0014:19:0014:01:0010:08:00   180949
3937Eemi KonttilaKooveeFIN14:46:0012:38:0014:20:0010:46:00   183384
3938Arttu KorpelaRasti 88FIN15:01:0013:54:0013:54:009:52:00   183556
3939Sakari KoskelaRasti-JussitFIN14:50:0014:06:0013:53:009:56:00   173554
3940Ville LaaksoKalvolan KeihäsFIN14:53:0013:15:0014:38:009:53:00   182938
3941Juuso LampinenHelsingin SuunnistajatFIN15:23:0013:10:0014:08:009:55:00   188479
3942Otto LatvalaAlajärven AnkkuritFIN14:14:0013:03:0014:04:0011:18:00   153397
3943Mikko LaviKuopion SuunnistajatFIN14:52:0013:00:0013:45:0011:03:00   136792
3944Denis LebedevRussiaRUS14:27:0013:43:0013:21:0011:11:00   71193
3945Elias LehikoinenEspoon SuuntaFIN14:02:0013:48:0013:52:0011:06:00   412789
3946Juha LiljaTampereen PyrintöFIN15:02:0013:56:0013:23:0010:14:00   130333
3947Veikka LiljeströmOlavin RastiFIN15:29:0012:52:0014:12:0010:03:00   142424
3948Ruairi LongIrlandIRL14:07:0013:21:0014:27:0010:37:00   148443
3949Eric LönnströmOK OrientFIN15:04:0014:01:0013:46:009:51:00   182894
3950Alexey MalovRussiaRUS15:32:0013:40:0013:09:0010:16:00   72269
3951Verneri MattilaHelsingin SuunnistajatFIN14:25:0012:47:0014:17:0011:07:00   411966
3952Juho MäättäOunasvaaran HiihtoseuraFIN14:15:0013:36:0014:37:0010:05:00   111182
3953Konsta MäättäOunasvaaran HiihtoseuraFIN15:30:0013:20:0013:57:009:58:00   75604
3954Samuli NatunenSavon SuuntaFIN15:18:0013:53:0013:11:0010:11:00   144239
3955Oskari NiemiLappeen RientoFIN15:09:0012:48:0013:51:0010:58:00   135538
3956Topias NiemiHelsingin SuunnistajatFIN15:41:0013:42:0013:31:009:41:00   192220
3957Veeti NissinenPuolangan RyhtiFIN14:33:0013:45:0013:22:0011:00:00   157554
3958Joose NurmelaKokkolan SuunnistajatFIN14:28:0012:57:0014:16:0010:54:00   190584
3959Niilo OjanahoOunasvaaran HiihtoseuraFIN14:20:0014:16:0013:34:0010:34:00   97654
3960Veeti OtsamoHelsingin SuunnistajatFIN15:11:0013:51:0013:36:009:59:00   175644
3961Antti PaasiTampereen PyrintöFIN15:17:0013:09:0013:28:0010:55:00   185127
3962Antti PasiKymin SuunnistajatFIN14:48:0013:02:0014:34:0010:00:00   127022
3963Linus PeltonenLappeen RientoFIN14:00:0013:28:0014:41:0010:25:00   102340
3964Konsta PiironenMS ParmaFIN15:26:0013:46:0013:01:0010:18:00   411867
3965Juho PousiVehkalahden VeikotFIN15:13:0012:51:0013:42:0011:02:00   138176
3966Mikko PoutanenKokkolan SuunnistajatFIN14:41:0012:54:0014:06:0010:56:00   131598
3967Andrey ProzorovRussiaRUS15:07:0012:44:0014:23:0010:20:00   75580
3968Jan PuntschartSwitzerlandSUI14:35:0014:04:0013:02:0010:51:00   84606
3969Peetu RantalaKokkolan SuunnistajatFIN15:10:0014:02:0013:44:009:48:00   192010
3970Ville RehnLynxFIN14:05:0013:23:0014:35:0010:36:00   89319
3971Atte ReunanenTampereen PyrintöFIN14:22:0013:52:0013:50:0010:33:00   136486
3972Roni-Ville RissanenSonkajärven PahkaFIN14:21:0014:17:0013:33:0010:32:00   186507
3973Evgeny RogovRussiaRUS14:38:0013:57:0014:11:009:49:00   81483
3974Miska SaarnijokiTampereen PyrintöFIN14:18:0013:11:0013:58:0011:16:00   177868
3975Semen SainakovRussiaRUS14:49:0013:17:0013:29:0010:57:00   81485
3976Matias SalonenHelsingin SuunnistajatFIN15:37:0013:22:0013:13:0010:27:00   65797
3977Topias SaranpääRasti-JussitFIN15:40:0012:55:0013:37:0010:26:00   82495
3978Esa SavolainenPihkaniskatFIN14:58:0013:58:0013:10:0010:21:00   177694
3979von John SchoultzOK77FIN15:22:0013:19:0013:05:0010:47:00   55598
3980Iiro SeppäTurun SuunnistajatFIN15:35:0013:16:0013:24:0010:23:00   188653
3981Alexander ShlapakovRussiaRUS14:42:0013:59:0013:19:0010:38:00   71227
3982Konsta SipiläinenSuunta JyväskyläFIN14:06:0013:47:0013:32:0011:17:00   157965
3983Pyry StevanderKuortaneen KuntoFIN14:44:0012:40:0014:13:0011:08:00   55304
3984Sergey TamilinRussiaRUS15:16:0013:04:0014:39:009:45:00   125325
3985Kalle TiittoRasTiimiFIN15:15:0012:39:0013:41:0011:12:00   131903
3986Mitri TuomalaSuunta JyväskyläFIN15:38:0012:50:0014:05:0010:06:00   159182
3987Tuomas UusitaloEspoon AkillesFIN14:36:0014:14:0013:06:0010:45:00   119861
3988Akseli JulkunenLounais-Hämeen RastiFIN14:59:0014:11:0013:15:0010:15:00   182929
3989Egor LozitskiyRussiaRUS14:11:0014:09:0014:15:0010:04:00   152019
3997Rasmus VainionpääRasti-JussitFIN14:23:0013:34:0013:39:0011:05:00   41628
3998Otso WesterlundKooveeFIN15:19:0012:56:0014:18:0010:01:00   177000
3999Lars VicariNaviFIN14:17:0013:06:0014:29:0010:44:00   183437
4000Aapo ViippolaOulun TarmoFIN15:39:0013:49:0013:03:0010:07:00   110516
4001Pavel Yufanov-MishinRussiaRUS15:05:0014:15:0013:49:009:39:00   181832
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English