IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H13A

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
5241Fabian AebersoldSwitzerlandSUI14:57:0013:02:0014:22:009:45:00   56792
5242Teemu AnttilaSuomusjärven SisuFIN14:12:0013:32:0014:30:0010:10:00   161066
5243Oskari ArvelaLahden Suunnistajat-37FIN15:01:0012:51:0014:18:009:53:00   183870
5244Henrik AsklöfLynxFIN14:22:0012:38:0014:41:0010:25:00   180692
5245Nikolay BabyevRussiaRUS15:14:0013:21:0013:11:0010:36:00   56797
5246Corsin BoosSwitzerlandSUI15:39:0012:52:0013:47:009:51:00   56847
5247Anton DovgalenkoRussiaRUS14:56:0013:10:0014:38:009:28:00   55752
5248Lukas EnlundIF FemmanFIN14:15:0012:55:0014:17:0010:40:00   409250
5249Sebastian FingerroosPaimion RastiFIN14:55:0014:00:0013:36:009:36:00   156001
5250Kirill GalaktionovRussiaRUS15:07:0013:06:0014:16:009:49:00   55718
5251Mattia GründlerSwitzerlandSUI14:31:0013:47:0013:28:0010:43:00   193222
5252Saku HakulinenVehkalahden VeikotFIN14:17:0013:37:0014:31:0010:01:00   188575
5253Niklas HeikkiläKouvolan SuunnistajatFIN14:08:0013:31:0014:37:0010:12:00   172737
5254Göran HeinemannGermanyGER  13:10:0011:02:00   56812
5255Topias HelminenMäntän Seudun EräpirkatFIN15:12:0012:45:0013:32:0010:45:00   190505
5256Ossi HietaharjuRasti-JussitFIN14:18:0013:54:0013:49:0010:11:00   41623
5257Teemu HirvikallioLuumäen RastiFIN14:05:0013:13:0014:21:0010:38:00   122478
5258Tommi HirvonenKeravan UrheilijatFIN15:27:0013:27:0013:24:0010:13:00   172493
5259Toivo HurstiEspoon SuuntaFIN14:42:0012:36:0014:01:0010:47:00   413338
5260Silas HutzliSwitzerlandSUI14:52:0012:30:0014:20:0010:20:00   55693
5261Severi HölsöYlistaron Kilpa-VeljetFIN15:15:0013:14:0014:08:009:41:00   117538
5262Jussi JalonenHämeenlinnan SuunnistajatFIN15:04:0012:57:0014:15:009:52:00   156247
5263Akseli JussinmäkiHalsuan ToivoFIN15:34:0013:45:0013:01:0010:08:00   126305
5264Ville JärvinenHiisirastiFIN15:02:0012:58:0013:13:0010:59:00   50015
5265Arttu KaarioSuunta JyväskyläFIN14:32:0012:42:0014:36:0010:30:00   171997
5266Santeri KanervaNaviFIN15:29:0013:16:0013:08:0010:34:00   153420
5267Leevi KeronenTampereen PyrintöFIN15:00:0013:56:0013:33:009:46:00   183607
5268Valtteri KinnunenMäntsälän UrheilijatFIN15:17:0013:17:0013:58:009:48:00   170003
5269Dmitriy KomarovRussiaRUS14:34:0012:27:0013:51:0011:08:00   55753
5270Kimmo KontioKangasala SKFIN15:05:0013:08:0013:00:0011:06:00   183594
5271Joni KoskinenRajamäen RykmenttiFIN15:40:0013:26:0013:45:009:32:00   189716
5272Väinö KotroKymin SuunnistajatFIN14:28:0014:05:0013:18:0010:28:00   91967
5273Topias KulmalaKeuruun KisailijatFIN 13:07:0013:19:0011:07:00   120448
5274Iiro KurttilaNaviFIN14:06:0013:18:0014:10:0010:48:00   137769
5275Topi KuusistoLaihian LujaFIN14:20:0012:53:0014:00:0010:57:00   159290
5276Lassi KuvaRastivarsatFIN14:35:0014:01:0013:53:009:39:00   128956
5277Eemeli LaaksoKalvolan KeihäsFIN14:59:0013:05:0013:20:0010:50:00   182924
5278Lasse LaaksoSuunta JyväskyläFIN14:48:0013:15:0013:12:0011:03:00   126520
5279Onni-Kalle LahdelmaKärkölän Kisa-VeikotFIN14:11:0014:03:0013:43:0010:23:00   40576
5280Joona LaitinenKangasniemen KalskeFIN14:39:0013:38:0014:34:009:33:00   179926
5281Andrey LakomkinRussiaRUS15:22:0013:40:0013:39:009:43:00   55739
5282Benjamin LambergKeravan UrheilijatFIN15:20:0013:34:0013:16:0010:15:00   161845
5283Aaro LassilaKuortaneen KuntoFIN15:21:0012:32:0013:59:0010:17:00   182857
5284Janne LehtimäkiHiisirastiFIN14:33:0013:52:0013:27:0010:29:00   113056
5285Vertti LepoSuunta JyväskyläFIN14:04:0012:54:0014:39:0010:37:00   125864
5286Arttu LindqvistKouvolan SuunnistajatFIN14:02:0013:46:0013:34:0011:04:00   186800
5287Teppo LuukkonenKouvolan SuunnistajatFIN15:06:0013:50:0013:21:0010:03:00   161434
5288Ville MannonenHelsingin SuunnistajatFIN15:10:0012:31:0014:19:0010:14:00   188498
5289Eetu MartikainenIF Sibbo-VargarnaFIN15:37:0013:43:0013:14:009:57:00   124361
5290Pyry MattilaKouvolan SuunnistajatFIN14:10:0013:48:0013:37:0010:51:00   192012
5291Oleg MikhailovRussiaRUS14:43:0012:29:0014:40:0010:24:00   55717
5292Ossi MustonenTampereen PyrintöFIN14:29:0012:34:0014:11:0011:01:00   153350
5293Aleksi MutkaSuunta JyväskyläFIN14:16:0013:59:0014:12:009:54:00   145241
5294Vili MähönenTampereen PyrintöFIN14:36:0013:39:0013:17:0010:54:00   138299
5295Eero MänttäriJoutsenon KullervoFIN14:24:0013:44:0014:32:009:44:00   159422
5296Valtteri NiskaLapuan VirkiäFIN15:19:0012:48:0013:40:0010:32:00   128926
5297Jere NissinenSK PohjantähtiFIN15:31:0013:22:0013:04:0010:27:00   182716
5298Vesa NokkaRasti 88FIN15:11:0012:40:0013:41:0010:46:00   134853
5299Peetu NurmelaKokkolan SuunnistajatFIN15:16:0013:00:0014:06:009:50:00   161485
5300Juho OjalaRastikarhutFIN14:53:0014:04:0013:29:009:42:00   179889
5301Teemu OksanenIkaalisten Nouseva-VoimaFIN14:21:0013:36:0014:14:009:59:00   161557
5302Veikka OravaRastivarsatFIN15:30:0013:25:0013:48:00    189232
5303Eetu PohjaKooveeFIN15:25:0013:03:0013:55:009:47:00   186344
5304Artem PontaplevRussiaRUS14:54:0012:43:0013:44:0010:44:00   55702
5305Miki RajamäkiYlistaron Kilpa-VeljetFIN15:09:0013:19:0013:05:0010:49:00   152996
5306Topias RauhamaaKärkölän Kisa-VeikotFIN14:50:0013:53:0013:09:0010:18:00   47277
5307Mikael RautioEspoon SuuntaFIN14:40:0012:41:0013:57:0010:52:00   182847
5308Pietu RiipinenNaviFIN14:09:0013:24:0014:25:0010:22:00   167405
5309Eero RötsäTampereen PyrintöFIN 13:28:0013:46:009:31:00   146022
5310Aapo SalonenHelsingin SuunnistajatFIN14:25:0012:50:0013:56:0010:58:00   485472
5311Daniel SaranenHelsingin SuunnistajatFIN15:23:0013:11:0013:03:0010:39:00   190013
5312Ville SeveliusOK OrientFIN14:23:0014:02:0014:04:009:40:00   156745
5313Danila ShuleninRussiaRUS15:24:0013:29:0013:25:0010:09:00   55692
5314Oskari SilvennoinenKalevan RastiFIN14:58:0012:56:0014:27:009:34:00   159186
5315Markus SimonenKalevan RastiFIN14:44:0012:59:0013:26:0011:05:00   124985
5316Denis SmirnovRussiaRUS15:35:0012:37:0013:54:0010:05:00   56840
5317Rasmus SvedbergIF Sibbo-VargarnaFIN14:00:0013:30:0014:35:0010:19:00   141932
5318Miika TalaHelsingin SuunnistajatFIN15:13:0013:20:0014:05:009:35:00   410746
5319Topias TaubertKooveeFIN  13:23:009:56:00   191772
5320Eemeli ToivanenHiidenkiertäjätFIN15:28:0012:28:0013:38:0010:41:00   159179
5321Dmitriy TsezhevRussiaRUS14:19:0013:04:0014:23:0010:31:00   55748
5322Lauri TuomistoRasti-JussitFIN15:36:0013:49:0013:02:009:55:00   137961
5323Fedor TurchenkoRussiaRUS14:26:0012:39:0014:09:0011:00:00   55733
5324Grigoriy TurchenkoRussiaRUS15:18:0013:23:0014:03:009:30:00   55734
5325Eero TurkkiOlavin RastiFIN14:13:0013:01:0014:24:0010:35:00   402491
5326Leevi RoineHiidenkiertäjätFIN14:51:0012:44:0014:26:0010:02:00   172067
5327Daniel BogrenSwedenSWE  13:22:00    133876
5328Daniil MelnitskyiRussianRUS15:26:0012:33:0013:50:0010:16:00   134439
5335Niko VaenerbergMäntsälän UrheilijatFIN15:08:0012:47:0013:31:0010:56:00   190080
5336Lassi VaismaaSuunta JyväskyläFIN14:41:0013:42:0014:29:009:29:00   126270
5337Väinö VenetjokiKokkolan SuunnistajatFIN14:37:0013:35:0013:15:0010:55:00   186453
5338Lasse ViiloTampereen PyrintöFIN15:41:0013:33:0013:30:009:37:00   47201
5339Vilppu ViinikainenEspoon SuuntaFIN14:01:0013:58:0014:13:009:58:00   126970
5340Vili VirtanenEspoon SuuntaFIN14:03:0014:08:0013:35:0010:26:00   188568
5341Elmeri VoutilainenSiilin RastiFIN14:07:00      142481
5342Leevi VäisänenHelsingin SuunnistajatFIN15:33:0013:41:0013:06:0010:06:00   156822
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English