IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H13-14B

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
5189Henrik AaltioValkeakosken HakaFIN14:20:0013:13:0013:02:0010:32:00   150786
5190Joonas AlitaloOulunsalon VasamaFIN14:40:0012:47:0013:39:009:58:00   154134
5191Mikael AutioKarkki-RastiFIN14:38:0013:00:0013:07:0010:17:00   146047
5192Konstantin BaraboshkinRussiaRUS14:23:0013:32:0013:00:0010:15:00   128514
5193Vladimir DolininRussiaRUS14:48:0012:51:0013:15:0010:09:00   128742
5194Matvey FedorovRussiaRUS14:06:0013:26:0013:17:0010:13:00   128595
5195Ivan GrigoryevRussiaRUS14:02:0013:28:0013:28:0010:01:00   128740
5196Miika HalonenKoskelankylän RientoFIN14:39:0013:23:0013:11:009:50:00   143981
5197Pauli HietanenKouvolan SuunnistajatFIN14:03:0013:08:0013:41:0010:10:00   129217
5198Tomi HolappaYlikiimingin NuijamiehetFIN14:25:0013:11:0013:48:009:47:00   142913
5199Petka HummelholmKalevan RastiFIN14:27:0013:10:0013:05:0010:27:00   155759
5200Olli JurvakainenKiimingin UrheilijatFIN14:11:0013:15:0013:44:009:53:00   124113
5201Jyri KankkunenSavon RastiFIN14:24:0012:52:0013:46:0010:04:00   137747
5202Aleksandr KarginRussiaRUS14:30:0013:01:0013:45:009:49:00   158160
5203Artyom KhayrullinRussiaRUS14:44:0012:54:0013:38:009:42:00   128584
5204Kalle KinnunenSK PohjantähtiFIN14:45:0012:50:0013:31:009:55:00   152448
5205Alexey KlimentyevRussiaRUS14:28:0013:19:0013:09:0010:03:00   128741
5206Niko KontinenRiihimäen SuunnistajatFIN14:36:0012:42:0013:43:009:59:00   156571
5207Denis KozyrRussiaRUS14:10:0013:30:0013:19:0010:07:00   128762
5208Sergey KravtsovRussiaRUS14:08:0013:17:0013:12:0010:25:00   128703
5209Artemii KrupskiiRussiaRUS14:46:0012:43:0013:35:009:56:00   128585
5210Elias KukkonenOulun TarmoFIN14:04:0012:58:0013:34:0010:26:00   191480
5211Veikka LaaksoviitaSuomussalmen RastiFIN14:07:0013:02:0013:33:0010:21:00   156402
5212Santeri Latva-KäyräHyvinkään RastiFIN14:17:0012:55:0013:37:0010:23:00   182288
5213Juho LeskeläOulunsalon VasamaFIN 13:29:0013:01:00    107175
5214Sakari MarjalaSK PohjantähtiFIN14:13:0013:04:0013:26:0010:22:00   190772
5215Jesper MehtäläHelsingin SuunnistajatFIN14:50:0012:46:0013:22:0010:02:00   409748
5216Lenni MiikkiSK VuoksiFIN14:19:0012:49:0013:32:0010:29:00   191445
5217Jaakko MyllysOlavin RastiFIN14:22:0013:09:00     146265
5218Eetu NieminenLounais-Hämeen RastiFIN14:01:0013:07:0013:27:0010:31:00   410657
5219Teemu PaavolaTampereen YritysFIN14:18:0013:31:0013:03:0010:08:00   143755
5220Otto PelkonenPellon PonsiFIN14:15:0012:59:0013:25:0010:30:00   146415
5221Vladislav PetrovRussiaRUS 13:03:0013:04:0010:20:00   128696
5222Artem PkinRussiaRUS14:21:0013:21:0013:30:009:51:00   128583
5223Kalle PykyKiimingin UrheilijatFIN14:26:0012:48:0013:47:0010:06:00   124110
5224Aleksi ReinivuoPaimion RastiFIN14:29:0012:44:0013:49:0010:11:00   126268
5225Niklas RontuAngelniemen AnkkuriFIN14:37:0013:24:0013:23:009:43:00   154130
5226Rasmus SalminenKouvolan SuunnistajatFIN14:05:0013:18:0013:16:0010:24:00   117944
5227Marsel SharafeevRussiaRUS 12:56:0013:50:0010:05:00   131701
5228Matias ShnoroSonkajärven PahkaFIN14:42:0013:16:0013:21:009:44:00   56555
5229Ossi SirenRasti-NokiaFIN14:31:0012:53:0013:13:0010:19:00   152131
5230Egor SladkinRussiaRUS14:33:0013:05:0013:40:009:45:00   55730
5231Artem StrukovRussiaRUS14:41:0012:45:0013:42:009:54:00   55713
5232Roman ZakharenkoRussianRUS14:14:0013:22:0013:20:0010:12:00   156426
5233Anton FedorovRussianRUS14:49:0013:12:0013:14:009:48:00   180672
5234Dima SkopinskiyRussiaRUS14:32:0013:06:0013:08:0010:18:00   42007
5238Ville VarpulaEspoon SuuntaFIN14:09:0013:27:0013:29:009:57:00   93683
5239Veikko ViitanenOunasvaaran HiihtoseuraFIN14:43:0012:57:0013:36:009:46:00   139444
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English