IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H12TR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,7 km
 
1.   Olli Koskinen Hiidenkiertäjät  FIN  9:59:00   23:46  
2.   Oskari Pirinen Keski-Karjalan Rasti  FIN  9:40:00   24:55  
3.   Eemeli Kumara Laihian Luja  FIN  10:39:00   24:56  
4.   Casper Fingerroos Paimion Rasti  FIN  9:47:00   26:33  
5.   Eetu Laine Hiidenkiertäjät  FIN  9:55:00   28:04  
6.   Antti Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  9:41:00   28:29  
7.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  9:43:00   28:41  
8.   Juho Lähteenmäki Kankaanpään Suunnistajat  FIN  10:41:00   29:24  
9.   Arttu Paalanen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  10:06:00   30:11  
10.   Danila Djakonov Russia  RUS  10:35:00   31:42  
11.   Juho Yli-Sipilä Lauttakylän Luja  FIN  9:54:00   32:18  
12.   Benjamin Heikka SK Pohjantähti  FIN  10:23:00   32:30  
13.   Danil Ryzhov Russia  RUS  10:01:00   33:18  
14.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  9:44:00   33:30  
15.   Taneli Teini Rasti-Lukko  FIN  10:24:00   33:36  
16.   Akseli Junnilainen Hiidenkiertäjät  FIN  10:19:00   33:55  
17.   Oliver Alaheino Helsingin Suunnistajat  FIN  10:09:00   33:57  
17.   Vili Hämäläinen Olavin Rasti  FIN  10:30:00   33:57  
19.   Henri Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  9:50:00   33:58  
20.   Henri Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  10:17:00   35:45  
21.   Sakari Seppälä Tuusulan Voima-Veikot  FIN  10:36:00   35:47  
22.   Aapo Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  9:46:00   35:49  
23.   Matias Sippo Kangasniemen Kalske  FIN  10:29:00   36:24  
24.   Ilpo Holopainen Suunta 2000  FIN  10:34:00   36:41  
25.   Oula Pelkonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  9:42:00   37:18  
26.   Kirill Bakustin Russia  RUS  10:05:00   38:08  
27.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  10:40:00   38:49  
28.   Mikael Järvinen Keuruun Kisailijat  FIN  10:03:00   39:01  
29.   Teemu Haakana Tarpian Suunta  FIN  10:12:00   39:08  
30.   Heikki Väkeväinen Lynx  FIN  9:48:00   39:20  
31.   Isaev Vyacheslav Russia  RUS  10:37:00   39:39  
32.   Veeti Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  10:08:00   39:52  
33.   Aapo Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  9:56:00   40:27  
34.   Taavi Kelosuo SK Vuoksi  FIN  9:52:00   40:39  
35.   Riku Pyhtinen Posion Pyrintö  FIN  10:38:00   40:59  
36.   Elias Tikkanen Espoon Suunta  FIN  10:10:00   41:15  
37.   Sakari Vanninen Rasti-Vihti  FIN  10:27:00   41:53  
38.   Lenni Väisänen Helsingin Suunnistajat  FIN  10:02:00   43:12  
39.   Arttu Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  10:00:00   43:16  
40.   Kirill Fedorov Russia  RUS  10:11:00   45:49  
41.   Ivan Ishin Russia  RUS  10:16:00   52:04  
42.   Vova Savinov Russia  RUS  9:53:00   56:02  
43.   Artem Kupriyanov Russia  RUS  10:07:00   56:40  
44.   Sergey Rydenko Russia  RUS  10:32:00   57:30  
45.   Paavo Koskinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  9:49:00   57:37  
46.   Rodion Skrebov Russia  RUS  9:51:00   58:10  
47.   Ossi Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  10:26:00   1:00:44  
48.   Jaakko Kuosmanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:33:00   1:00:46  
49.   Semen Korkin Russia  RUS  9:57:00   1:00:53  
50.   Matias Talvioja Rastihaukat  FIN  10:20:00   1:07:50  
   Joakim Halinen Ylistaron Kilpa-Veljet    9:39:00   hylätty  
   Lauri Klinga Lahden Suunnistajat-37  FIN  10:18:00   ei läht.  
   Hannes Häkkilä Kalajoen Junkkarit  FIN  10:21:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English