IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H12TR 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,2 km
 
1.   Oskari Pirinen Keski-Karjalan Rasti  FIN  13:27:00   17:18  
2.   Casper Fingerroos Paimion Rasti  FIN  13:44:00   18:15  
3.   Olli Koskinen Hiidenkiertäjät  FIN  13:43:00   19:11  
4.   Juho Lähteenmäki Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:35:00   20:58  
5.   Antti Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:19:00   21:32  
6.   Kuisma Vesisenaho Suunta Jyväskylä  FIN  13:20:00   23:01  
7.   Taneli Teini Rasti-Lukko  FIN  13:55:00   23:05  
8.   Henri Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  13:46:00   23:06  
9.   Arttu Paalanen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  13:34:00   23:56  
10.   Eetu Laine Hiidenkiertäjät  FIN  13:40:00   24:57  
11.   Sakari Seppälä Tuusulan Voima-Veikot  FIN  13:42:00   25:04  
12.   Arttu Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:14:00   25:07  
13.   Aleksi Koirikivi RasTiimi  FIN  13:54:00   25:16  
14.   Danil Ryzhov Russia  RUS  13:00:00   25:21  
15.   Aapo Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:29:00   25:25  
16.   Teemu Haakana Tarpian Suunta  FIN  13:57:00   25:33  
17.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  13:49:00   25:49  
18.   Eemeli Kumara Laihian Luja  FIN  13:39:00   26:10  
19.   Oula Pelkonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:37:00   26:15  
20.   Matias Sippo Kangasniemen Kalske  FIN  13:18:00   26:16  
21.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  13:25:00   26:30  
22.   Kirill Fedorov Russia  RUS  13:09:00   26:45  
23.   Tommi Koirikivi RasTiimi  FIN  13:02:00   26:47  
24.   Riku Pyhtinen Posion Pyrintö  FIN  13:31:00   27:08  
25.   Sergey Rydenko Russia  RUS  13:36:00   27:43  
26.   Jaakko Kuosmanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:30:00   27:55  
27.   Oliver Alaheino Helsingin Suunnistajat  FIN  13:58:00   28:07  
28.   Danila Djakonov Russia  RUS  13:07:00   28:40  
29.   Juho Yli-Sipilä Lauttakylän Luja  FIN  13:59:00   28:46  
30.   Veeti Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  13:45:00   29:24  
31.   Heikki Väkeväinen Lynx  FIN  13:33:00   30:35  
32.   Lenni Väisänen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:01:00   32:37  
32.   Taavi Kelosuo SK Vuoksi  FIN  13:50:00   32:37  
34.   Akseli Junnilainen Hiidenkiertäjät  FIN  13:16:00   33:05  
35.   Isaev Vyacheslav Russia  RUS  13:05:00   33:12  
36.   Ilpo Holopainen Suunta 2000  FIN  13:11:00   34:06  
37.   Mikael Järvinen Keuruun Kisailijat  FIN  14:02:00   34:40  
38.   Oskari Jacobsson Tuusulan Voima-Veikot  FIN  13:51:00   35:41  
39.   Kirill Bakustin Russia  RUS  13:17:00   35:44  
40.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  13:38:00   35:52  
41.   Henri Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  13:32:00   37:10  
42.   Sakari Vanninen Rasti-Vihti  FIN  13:56:00   37:45  
43.   Vili Hämäläinen Olavin Rasti  FIN  13:13:00   38:05  
44.   Joakim Halinen Ylistaron Kilpa-Veljet    13:41:00   38:10  
45.   Artem Kupriyanov Russia  RUS  13:03:00   39:04  
46.   Elias Tikkanen Espoon Suunta  FIN  13:52:00   39:18  
47.   Matias Talvioja Rastihaukat  FIN  13:10:00   39:20  
48.   Ivan Ishin Russia  RUS  13:12:00   40:34  
49.   Aapo Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:06:00   45:08  
50.   Vova Savinov Russia  RUS  14:01:00   46:44  
51.   Paavo Koskinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:48:00   50:05  
52.   Ossi Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  13:24:00   58:19  
53.   Rodion Skrebov Russia  RUS  13:47:00   1:01:04  
   Semen Korkin Russia  RUS  13:15:00   keskeytti  
   Benjamin Heikka SK Pohjantähti  FIN  13:22:00   keskeytti  
   Hannes Häkkilä Kalajoen Junkkarit  FIN  13:28:00   ei läht.  
   Lauri Klinga Lahden Suunnistajat-37  FIN  13:53:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English