IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H12TR 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,0 km
 
1.   Olli Koskinen Hiidenkiertäjät  FIN  12:49:00   13:37  
2.   Casper Fingerroos Paimion Rasti  FIN  13:23:00   13:38  
3.   Oskari Pirinen Keski-Karjalan Rasti  FIN  13:24:00   13:49  
4.   Antti Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:36:00   15:41  
5.   Ilpo Holopainen Suunta 2000  FIN  13:29:00   15:48  
6.   Arttu Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:34:00   15:57  
7.   Vili Hämäläinen Olavin Rasti  FIN  13:04:00   16:33  
8.   Henri Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  13:03:00   16:34  
9.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  13:22:00   16:46  
10.   Oula Pelkonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:02:00   16:52  
11.   Juho Yli-Sipilä Lauttakylän Luja  FIN  13:28:00   17:28  
12.   Aapo Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  13:39:00   17:41  
13.   Aapo Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:19:00   17:50  
14.   Matias Sippo Kangasniemen Kalske  FIN  13:40:00   17:53  
15.   Eetu Laine Hiidenkiertäjät  FIN  12:46:00   18:25  
15.   Elias Tikkanen Espoon Suunta  FIN  13:16:00   18:25  
17.   Juho Lähteenmäki Kankaanpään Suunnistajat  FIN  13:00:00   18:36  
18.   Benjamin Heikka SK Pohjantähti  FIN  12:40:00   18:46  
19.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  13:21:00   19:02  
20.   Eemeli Kumara Laihian Luja  FIN  13:09:00   19:12  
21.   Riku Pyhtinen Posion Pyrintö  FIN  13:14:00   19:13  
22.   Akseli Junnilainen Hiidenkiertäjät  FIN  13:32:00   19:35  
23.   Konsta Alasaari Nivalan Urheilijat  FIN  12:58:00   20:32  
24.   Teemu Haakana Tarpian Suunta  FIN  12:57:00   21:57  
25.   Danila Djakonov Russia  RUS  13:06:00   22:11  
26.   Veeti Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  12:44:00   22:13  
27.   Vova Savinov Russia  RUS  13:30:00   22:38  
28.   Danil Ryzhov Russia  RUS  13:35:00   23:08  
29.   Matias Talvioja Rastihaukat  FIN  13:31:00   23:29  
30.   Isaev Vyacheslav Russia  RUS  13:08:00   24:17  
31.   Lenni Väisänen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:26:00   24:25  
32.   Henri Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  13:10:00   25:08  
33.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:41:00   25:22  
34.   Kirill Fedorov Russia  RUS  13:33:00   25:39  
35.   Heikki Väkeväinen Lynx  FIN  13:38:00   25:50  
36.   Sergey Rydenko Russia  RUS  12:55:00   25:55  
37.   Sakari Vanninen Rasti-Vihti  FIN  13:01:00   26:57  
38.   Kirill Bakustin Russia  RUS  13:13:00   27:34  
39.   Taavi Kelosuo SK Vuoksi  FIN  13:18:00   28:04  
40.   Sakari Seppälä Tuusulan Voima-Veikot  FIN  12:53:00   30:08  
41.   Jaakko Kuosmanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:51:00   30:12  
42.   Kuisma Vesisenaho Suunta Jyväskylä  FIN  12:43:00   30:24  
43.   Taneli Teini Rasti-Lukko  FIN  12:56:00   31:21  
44.   Semen Korkin Russia  RUS  13:37:00   32:13  
45.   Joakim Halinen Ylistaron Kilpa-Veljet    13:07:00   33:07  
46.   Mikael Järvinen Keuruun Kisailijat  FIN  12:39:00   36:08  
47.   Ivan Ishin Russia  RUS  13:11:00   42:21  
48.   Artem Kupriyanov Russia  RUS  13:25:00   47:08  
49.   Paavo Koskinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:15:00   49:36  
50.   Rodion Skrebov Russia  RUS  13:20:00   58:53  
   Oliver Alaheino Helsingin Suunnistajat  FIN  12:42:00   hylätty  
   Oskari Jacobsson Tuusulan Voima-Veikot  FIN  12:45:00   hylätty  
   Lauri Klinga Lahden Suunnistajat-37  FIN  12:47:00   ei läht.  
   Ossi Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  12:50:00   hylätty  
   Arttu Paalanen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:52:00   ei läht.  
   Hannes Häkkilä Kalajoen Junkkarit  FIN  12:54:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English