IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H12TR 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,1 km
 
1.   Oskari Pirinen Keski-Karjalan Rasti  FIN  14:50:00   14:43  
2.   Aleksi Koirikivi RasTiimi  FIN  14:10:00   15:18  
3.   Olli Koskinen Hiidenkiertäjät  FIN  14:41:00   15:56  
4.   Henri Hirvikallio Luumäen Rasti  FIN  14:09:00   16:22  
5.   Arttu Paalanen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  14:51:00   16:37  
6.   Konsta Alasaari Nivalan Urheilijat  FIN  14:48:00   16:40  
7.   Casper Fingerroos Paimion Rasti  FIN  14:23:00   16:49  
7.   Juho Hiltunen Oulun NMKY:n Urheilijat  FIN  14:53:00   16:49  
9.   Juho Lähteenmäki Kankaanpään Suunnistajat  FIN  14:08:00   16:55  
10.   Eemeli Kumara Laihian Luja  FIN  14:05:00   17:40  
11.   Eetu Laine Hiidenkiertäjät  FIN  14:54:00   18:12  
12.   Arttu Sakki Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:32:00   18:30  
13.   Antti Pietilä Kajaanin Suunnistajat  FIN  14:37:00   18:57  
14.   Benjamin Heikka SK Pohjantähti  FIN  15:01:00   19:39  
15.   Ilpo Holopainen Suunta 2000  FIN  14:14:00   20:06  
16.   Elias Tikkanen Espoon Suunta  FIN  14:02:00   20:35  
17.   Lenni Väisänen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:56:00   20:41  
18.   Juho Yli-Sipilä Lauttakylän Luja  FIN  14:01:00   20:53  
19.   Taavi Kelosuo SK Vuoksi  FIN  14:15:00   21:02  
20.   Heikki Väkeväinen Lynx  FIN  14:20:00   21:22  
21.   Riku Pyhtinen Posion Pyrintö  FIN  14:03:00   21:49  
22.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti  FIN  14:21:00   22:06  
23.   Mikael Järvinen Keuruun Kisailijat  FIN  14:28:00   22:15  
24.   Danil Ryzhov Russia  RUS  14:40:00   22:45  
25.   Akseli Junnilainen Hiidenkiertäjät  FIN  14:17:00   22:47  
26.   Lauri Partanen Hyvinkään Rasti  FIN  14:22:00   22:53  
27.   Oliver Alaheino Helsingin Suunnistajat  FIN  14:30:00   23:35  
28.   Teemu Haakana Tarpian Suunta  FIN  14:16:00   24:09  
29.   Oula Pelkonen Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:59:00   25:33  
30.   Danila Djakonov Russia  RUS  14:38:00   26:48  
31.   Matias Talvioja Rastihaukat  FIN  14:26:00   28:02  
32.   Kirill Bakustin Russia  RUS  14:42:00   28:26  
33.   Henri Kukkonen Vehkalahden Veikot  FIN  14:47:00   28:38  
34.   Ossi Syrjälahti Rasti-Vihti  FIN  14:49:00   29:30  
35.   Aapo Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:02:00   30:29  
36.   Oskari Jacobsson Tuusulan Voima-Veikot  FIN  14:33:00   30:37  
37.   Veeti Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  14:35:00   30:55  
38.   Kirill Fedorov Russia  RUS  14:34:00   30:56  
39.   Sakari Seppälä Tuusulan Voima-Veikot  FIN  14:12:00   31:52  
40.   Taneli Teini Rasti-Lukko  FIN  14:11:00   33:10  
41.   Isaev Vyacheslav Russia  RUS  14:36:00   33:48  
42.   Tommi Koirikivi RasTiimi  FIN  15:00:00   36:50  
43.   Vova Savinov Russia  RUS  14:00:00   37:20  
44.   Ivan Ishin Russia  RUS  14:44:00   41:04  
45.   Semen Korkin Russia  RUS  14:29:00   43:59  
46.   Aapo Hyyrynen Kouvolan Suunnistajat  FIN  14:27:00   45:50  
47.   Rodion Skrebov Russia  RUS  14:18:00   52:12  
48.   Vili Hämäläinen Olavin Rasti  FIN  14:39:00   52:58  
49.   Joakim Halinen Ylistaron Kilpa-Veljet    14:55:00   1:02:05  
50.   Paavo Koskinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:25:00   1:02:06  
   Sakari Vanninen Rasti-Vihti  FIN  14:06:00   hylätty  
   Matias Sippo Kangasniemen Kalske  FIN  14:07:00   hylätty  
   Lauri Klinga Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:19:00   ei läht.  
   Sergey Rydenko Russia  RUS  14:24:00   hylätty  
   Jaakko Kuosmanen Kajaanin Suunnistajat  FIN  14:31:00   ei läht.  
   Hannes Häkkilä Kalajoen Junkkarit  FIN  14:45:00   hylätty  
   Artem Kupriyanov Russia  RUS  14:52:00   hylätty  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English