IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H10RR 3. päivä

Yhteisajat

15574Riku GröhnHollolan Urheilijat -46FIN30:12
25612Arttu PeltolaLynxFIN31:02+50
35584Topias KemppiRajamäen RykmenttiFIN32:15+2:03
45590Aku KoskenvuoEspoon SuuntaFIN33:45+3:33
55567Vasily AlekseevRussiaRUS34:52+4:40
65604Karim MbembelaLynxFIN35:01+4:49
75621Aarni RonkainenJämsän Retki-VeikotFIN35:38+5:26
85620Väinö RistimäkiKalvolan KeihäsFIN35:51+5:39
95593Hannes KärkkäinenLammin SäkiäFIN36:39+6:27
105619Erno-Kalle RissanenSonkajärven PahkaFIN37:43+7:31
115633Benjamin TasaKaakon RastiFIN38:33+8:21
125594Martin KöhleSwitzerlandSUI39:37+9:25
135629Karri StevanderKuortaneen KuntoFIN39:46+9:34
145589Matias KoponenLynxFIN39:48+9:36
155614Atte RahikkalaOulunsalon VasamaFIN39:58+9:46
165592Heikki KumaraLaihian LujaFIN40:03+9:51
175616Jussi RantalaOunasvaaran HiihtoseuraFIN40:35+10:23
185635Jussi ToivonenLammin SäkiäFIN40:58+10:46
195624Tuomas RuuskanenMäntsälän UrheilijatFIN41:00+10:48
205582Luca KallelaHelsingin SuunnistajatFIN41:26+11:14
215606Vertti-Vilhelm MyllärinenLappeen RientoFIN41:38+11:26
225564Miska AhoKangasniemen KalskeFIN41:45+11:33
235648Aleksi VälimaaRasti 88FIN41:54+11:42
245568Alexey BakhaevRussiaRUS42:05+11:53
255577Jerry HyvönenKuopion SuunnistajatFIN42:09+11:57
265595Aamos LaavainenMS ParmaFIN43:01+12:49
275565Rasmus AhoniemiHyvinkään RastiFIN44:42+14:30
285598Roope LembergRasti-JussitFIN44:44+14:32
295645Anton VehkalahtiIkaalisten Nouseva-VoimaFIN45:53+15:41
305611Valtteri NikkanenHiidenkiertäjätFIN46:11+15:59
315578Aaron HäggmanIF FemmanFIN46:12+16:00
325631Taavi SuutariVehkalahden VeikotFIN46:27+16:15
335636Perttu JokinenNaviFIN46:56+16:44
345571Gavin BrockKokkolan SuunnistajatFIN47:05+16:53
355617Valtteri RantalaKalvolan KeihäsFIN48:15+18:03
365580Lauri IsokallioRasti-NokiaFIN49:57+19:45
375585Nooa KenttäOK77FIN49:59+19:47
385588Eerik KinnunenSK PohjantähtiFIN50:27+20:15
395599Topi LindqvistKouvolan SuunnistajatFIN51:10+20:58
405637Elias NurmiSiilin RastiFIN51:21+21:09
415602Viljami MarjalaSK PohjantähtiFIN51:45+21:33
425586Otto KeronenKangasala SKFIN52:29+22:17
435566Valtteri AikioKuusamon Erä-VeikotFIN53:29+23:17
445628Otto SoiniKymin SuunnistajatFIN55:34+25:22
455603Kasperi MatinlauriHaukiputaan HeittoFIN55:36+25:24
465610Niilo NiinimäkiSK PohjantähtiFIN56:53+26:41
475581Vesa JärvinenHiisirastiFIN59:26+29:14
485613Akseli PietiläKajaanin SuunnistajatFIN1:00:02+29:50
495644Eemi VaherlehtoTuusulan Voima-VeikotFIN1:00:16+30:04
505615Miika RajaniemiSaloisten ReipasFIN1:00:21+30:09
515605Leevi MutikainenRasti-JussitFIN1:01:05+30:53
525576Juuso HimankaKalajoen JunkkaritFIN1:01:16+31:04
535587Arttu KettunenKalevan RastiFIN1:02:15+32:03
545627Severi SimiläSK PohjantähtiFIN1:03:55+33:43
555570Robert BiskopKokkolan SuunnistajatFIN1:08:33+38:21
565634Viljami TeiniRasti-LukkoFIN1:10:15+40:03
575646Vladimir VisherskiyRussiaRUS1:10:28+40:16
585626Topi SillanpääSK PohjantähtiFIN1:10:59+40:47
595622Jami RonkainenKoskelankylän RientoFIN1:13:21+43:09
605600Oskari LindroosKalevan RastiFIN1:13:27+43:15
615618Valtteri ReinivuoPaimion RastiFIN1:21:21+51:09
625572Ivan DeminRussiaRUS1:24:57+54:45
635569egor beregovskiyRussiaRUS1:30:21+1:00:09
645591Alexey KrylovRussiaRUS1:30:29+1:00:17
655596Olavi LahtinenKeuruun KisailijatFIN1:32:58+1:02:46
665625Onni SiljanderVehkalahden VeikotFIN1:45:26+1:15:14
5630Paavo SuorsaKajaanin SuunnistajatFINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English