IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H10RR 2. päivä

Yhteisajat

15574Riku GröhnHollolan Urheilijat -46FIN17:37
25612Arttu PeltolaLynxFIN18:16+39
5616Jussi RantalaOunasvaaran HiihtoseuraFIN18:16+39
45584Topias KemppiRajamäen RykmenttiFIN19:24+1:47
55567Vasily AlekseevRussiaRUS19:38+2:01
65590Aku KoskenvuoEspoon SuuntaFIN19:50+2:13
75621Aarni RonkainenJämsän Retki-VeikotFIN20:27+2:50
85620Väinö RistimäkiKalvolan KeihäsFIN20:28+2:51
5589Matias KoponenLynxFIN20:28+2:51
105606Vertti-Vilhelm MyllärinenLappeen RientoFIN20:34+2:57
115604Karim MbembelaLynxFIN20:37+3:00
125624Tuomas RuuskanenMäntsälän UrheilijatFIN21:29+3:52
135593Hannes KärkkäinenLammin SäkiäFIN21:30+3:53
145635Jussi ToivonenLammin SäkiäFIN21:53+4:16
155582Luca KallelaHelsingin SuunnistajatFIN22:03+4:26
165577Jerry HyvönenKuopion SuunnistajatFIN22:06+4:29
175564Miska AhoKangasniemen KalskeFIN22:32+4:55
185614Atte RahikkalaOulunsalon VasamaFIN22:46+5:09
195617Valtteri RantalaKalvolan KeihäsFIN23:20+5:43
205619Erno-Kalle RissanenSonkajärven PahkaFIN23:25+5:48
215592Heikki KumaraLaihian LujaFIN23:46+6:09
5568Alexey BakhaevRussiaRUS23:46+6:09
235594Martin KöhleSwitzerlandSUI24:05+6:28
245629Karri StevanderKuortaneen KuntoFIN24:22+6:45
255633Benjamin TasaKaakon RastiFIN24:24+6:47
265565Rasmus AhoniemiHyvinkään RastiFIN24:36+6:59
275595Aamos LaavainenMS ParmaFIN24:57+7:20
285578Aaron HäggmanIF FemmanFIN25:19+7:42
295648Aleksi VälimaaRasti 88FIN25:22+7:45
305645Anton VehkalahtiIkaalisten Nouseva-VoimaFIN25:25+7:48
315588Eerik KinnunenSK PohjantähtiFIN25:37+8:00
325631Taavi SuutariVehkalahden VeikotFIN26:13+8:36
335598Roope LembergRasti-JussitFIN26:19+8:42
345636Perttu JokinenNaviFIN26:44+9:07
355627Severi SimiläSK PohjantähtiFIN27:17+9:40
365611Valtteri NikkanenHiidenkiertäjätFIN27:37+10:00
375571Gavin BrockKokkolan SuunnistajatFIN28:10+10:33
385585Nooa KenttäOK77FIN28:29+10:52
395586Otto KeronenKangasala SKFIN28:35+10:58
405566Valtteri AikioKuusamon Erä-VeikotFIN29:23+11:46
415599Topi LindqvistKouvolan SuunnistajatFIN29:31+11:54
425637Elias NurmiSiilin RastiFIN29:34+11:57
435580Lauri IsokallioRasti-NokiaFIN29:51+12:14
445602Viljami MarjalaSK PohjantähtiFIN30:50+13:13
455610Niilo NiinimäkiSK PohjantähtiFIN31:14+13:37
465576Juuso HimankaKalajoen JunkkaritFIN31:39+14:02
475628Otto SoiniKymin SuunnistajatFIN32:51+15:14
485615Miika RajaniemiSaloisten ReipasFIN33:05+15:28
495644Eemi VaherlehtoTuusulan Voima-VeikotFIN33:22+15:45
505570Robert BiskopKokkolan SuunnistajatFIN34:07+16:30
515634Viljami TeiniRasti-LukkoFIN34:10+16:33
525605Leevi MutikainenRasti-JussitFIN34:22+16:45
535581Vesa JärvinenHiisirastiFIN35:53+18:16
545613Akseli PietiläKajaanin SuunnistajatFIN36:57+19:20
555603Kasperi MatinlauriHaukiputaan HeittoFIN37:07+19:30
565622Jami RonkainenKoskelankylän RientoFIN37:48+20:11
575587Arttu KettunenKalevan RastiFIN41:18+23:41
585626Topi SillanpääSK PohjantähtiFIN44:15+26:38
595618Valtteri ReinivuoPaimion RastiFIN45:23+27:46
605572Ivan DeminRussiaRUS45:42+28:05
615646Vladimir VisherskiyRussiaRUS46:31+28:54
625596Olavi LahtinenKeuruun KisailijatFIN53:23+35:46
635569egor beregovskiyRussiaRUS54:06+36:29
645600Oskari LindroosKalevan RastiFIN54:48+37:11
655591Alexey KrylovRussiaRUS1:12:58+55:21
665625Onni SiljanderVehkalahden VeikotFIN1:13:08+55:31
5630Paavo SuorsaKajaanin SuunnistajatFINei läht.
5579Erkki IkäläinenOunasvaaran HiihtoseuraFINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English