IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H10RR 4. päivä

Yhteisajat

15574Riku GröhnHollolan Urheilijat -46FIN48:50
25612Arttu PeltolaLynxFIN50:52+2:02
35584Topias KemppiRajamäen RykmenttiFIN52:59+4:09
45621Aarni RonkainenJämsän Retki-VeikotFIN56:26+7:36
55590Aku KoskenvuoEspoon SuuntaFIN57:05+8:15
65604Karim MbembelaLynxFIN57:11+8:21
75593Hannes KärkkäinenLammin SäkiäFIN57:40+8:50
85620Väinö RistimäkiKalvolan KeihäsFIN58:37+9:47
95633Benjamin TasaKaakon RastiFIN1:01:09+12:19
105619Erno-Kalle RissanenSonkajärven PahkaFIN1:01:21+12:31
115616Jussi RantalaOunasvaaran HiihtoseuraFIN1:01:35+12:45
125629Karri StevanderKuortaneen KuntoFIN1:02:51+14:01
135635Jussi ToivonenLammin SäkiäFIN1:03:14+14:24
145589Matias KoponenLynxFIN1:03:16+14:26
155624Tuomas RuuskanenMäntsälän UrheilijatFIN1:03:26+14:36
165594Martin KöhleSwitzerlandSUI1:03:44+14:54
175606Vertti-Vilhelm MyllärinenLappeen RientoFIN1:03:55+15:05
185614Atte RahikkalaOulunsalon VasamaFIN1:04:17+15:27
195577Jerry HyvönenKuopion SuunnistajatFIN1:05:24+16:34
205592Heikki KumaraLaihian LujaFIN1:05:33+16:43
215648Aleksi VälimaaRasti 88FIN1:05:45+16:55
225567Vasily AlekseevRussiaRUS1:07:57+19:07
235582Luca KallelaHelsingin SuunnistajatFIN1:08:17+19:27
245565Rasmus AhoniemiHyvinkään RastiFIN1:09:46+20:56
255595Aamos LaavainenMS ParmaFIN1:09:55+21:05
265645Anton VehkalahtiIkaalisten Nouseva-VoimaFIN1:12:05+23:15
275631Taavi SuutariVehkalahden VeikotFIN1:12:13+23:23
285598Roope LembergRasti-JussitFIN1:12:52+24:02
295637Elias NurmiSiilin RastiFIN1:14:32+25:42
305578Aaron HäggmanIF FemmanFIN1:14:42+25:52
315611Valtteri NikkanenHiidenkiertäjätFIN1:14:53+26:03
325568Alexey BakhaevRussiaRUS1:15:13+26:23
335585Nooa KenttäOK77FIN1:16:26+27:36
345636Perttu JokinenNaviFIN1:16:32+27:42
355571Gavin BrockKokkolan SuunnistajatFIN1:17:26+28:36
365588Eerik KinnunenSK PohjantähtiFIN1:18:16+29:26
375617Valtteri RantalaKalvolan KeihäsFIN1:18:58+30:08
385564Miska AhoKangasniemen KalskeFIN1:19:34+30:44
395599Topi LindqvistKouvolan SuunnistajatFIN1:19:37+30:47
405586Otto KeronenKangasala SKFIN1:21:16+32:26
415580Lauri IsokallioRasti-NokiaFIN1:22:47+33:57
425602Viljami MarjalaSK PohjantähtiFIN1:23:38+34:48
435603Kasperi MatinlauriHaukiputaan HeittoFIN1:26:09+37:19
445615Miika RajaniemiSaloisten ReipasFIN1:27:11+38:21
455628Otto SoiniKymin SuunnistajatFIN1:30:38+41:48
465566Valtteri AikioKuusamon Erä-VeikotFIN1:31:42+42:52
475610Niilo NiinimäkiSK PohjantähtiFIN1:31:58+43:08
485581Vesa JärvinenHiisirastiFIN1:34:33+45:43
495613Akseli PietiläKajaanin SuunnistajatFIN1:36:33+47:43
505644Eemi VaherlehtoTuusulan Voima-VeikotFIN1:37:10+48:20
515570Robert BiskopKokkolan SuunnistajatFIN1:38:00+49:10
525600Oskari LindroosKalevan RastiFIN1:39:44+50:54
535627Severi SimiläSK PohjantähtiFIN1:41:06+52:16
545646Vladimir VisherskiyRussiaRUS1:42:59+54:09
555605Leevi MutikainenRasti-JussitFIN1:45:56+57:06
565587Arttu KettunenKalevan RastiFIN1:48:15+59:25
575576Juuso HimankaKalajoen JunkkaritFIN1:48:22+59:32
585626Topi SillanpääSK PohjantähtiFIN1:55:46+1:06:56
595591Alexey KrylovRussiaRUS2:00:55+1:12:05
605572Ivan DeminRussiaRUS2:03:00+1:14:10
615618Valtteri ReinivuoPaimion RastiFIN2:03:32+1:14:42
625634Viljami TeiniRasti-LukkoFIN2:05:19+1:16:29
635622Jami RonkainenKoskelankylän RientoFIN2:09:01+1:20:11
645596Olavi LahtinenKeuruun KisailijatFIN2:19:48+1:30:58
655569egor beregovskiyRussiaRUS2:33:55+1:45:05
665625Onni SiljanderVehkalahden VeikotFIN2:45:43+1:56:53
5630Paavo SuorsaKajaanin SuunnistajatFINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English