IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

H10RR 4. päivä

Maali 3,8 km

15574Riku GröhnHollolan Urheilijat -46FIN18:38
25612Arttu PeltolaLynxFIN19:50+1:12
35584Topias KemppiRajamäen RykmenttiFIN20:44+2:06
45621Aarni RonkainenJämsän Retki-VeikotFIN20:48+2:10
55616Jussi RantalaOunasvaaran HiihtoseuraFIN21:00+2:22
65593Hannes KärkkäinenLammin SäkiäFIN21:01+2:23
75604Karim MbembelaLynxFIN22:10+3:32
85635Jussi ToivonenLammin SäkiäFIN22:16+3:38
95606Vertti-Vilhelm MyllärinenLappeen RientoFIN22:17+3:39
105624Tuomas RuuskanenMäntsälän UrheilijatFIN22:26+3:48
115633Benjamin TasaKaakon RastiFIN22:36+3:58
125620Väinö RistimäkiKalvolan KeihäsFIN22:46+4:08
135629Karri StevanderKuortaneen KuntoFIN23:05+4:27
145637Elias NurmiSiilin RastiFIN23:11+4:33
155577Jerry HyvönenKuopion SuunnistajatFIN23:15+4:37
165590Aku KoskenvuoEspoon SuuntaFIN23:20+4:42
175589Matias KoponenLynxFIN23:28+4:50
185619Erno-Kalle RissanenSonkajärven PahkaFIN23:38+5:00
195648Aleksi VälimaaRasti 88FIN23:51+5:13
205594Martin KöhleSwitzerlandSUI24:07+5:29
215614Atte RahikkalaOulunsalon VasamaFIN24:19+5:41
225573Lucas FinskasIF FemmanFIN24:41+6:03
235565Rasmus AhoniemiHyvinkään RastiFIN25:04+6:26
245592Heikki KumaraLaihian LujaFIN25:30+6:52
255631Taavi SuutariVehkalahden VeikotFIN25:46+7:08
265645Anton VehkalahtiIkaalisten Nouseva-VoimaFIN26:12+7:34
275600Oskari LindroosKalevan RastiFIN26:17+7:39
285585Nooa KenttäOK77FIN26:27+7:49
295615Miika RajaniemiSaloisten ReipasFIN26:50+8:12
305582Luca KallelaHelsingin SuunnistajatFIN26:51+8:13
315595Aamos LaavainenMS ParmaFIN26:54+8:16
325588Eerik KinnunenSK PohjantähtiFIN27:49+9:11
335598Roope LembergRasti-JussitFIN28:08+9:30
345599Topi LindqvistKouvolan SuunnistajatFIN28:27+9:49
355578Aaron HäggmanIF FemmanFIN28:30+9:52
365611Valtteri NikkanenHiidenkiertäjätFIN28:42+10:04
375586Otto KeronenKangasala SKFIN28:47+10:09
385570Robert BiskopKokkolan SuunnistajatFIN29:27+10:49
395636Perttu JokinenNaviFIN29:36+10:58
405571Gavin BrockKokkolan SuunnistajatFIN30:21+11:43
415591Alexey KrylovRussiaRUS30:26+11:48
425603Kasperi MatinlauriHaukiputaan HeittoFIN30:33+11:55
435617Valtteri RantalaKalvolan KeihäsFIN30:43+12:05
445632Emil TakaloOulunsalon VasamaFIN30:54+12:16
455607Matias MäenpääTampereen PyrintöFIN31:07+12:29
465602Viljami MarjalaSK PohjantähtiFIN31:53+13:15
475646Vladimir VisherskiyRussiaRUS32:31+13:53
485580Lauri IsokallioRasti-NokiaFIN32:50+14:12
495567Vasily AlekseevRussiaRUS33:05+14:27
505568Alexey BakhaevRussiaRUS33:08+14:30
515628Otto SoiniKymin SuunnistajatFIN35:04+16:26
525610Niilo NiinimäkiSK PohjantähtiFIN35:05+16:27
535581Vesa JärvinenHiisirastiFIN35:07+16:29
545613Akseli PietiläKajaanin SuunnistajatFIN36:31+17:53
555644Eemi VaherlehtoTuusulan Voima-VeikotFIN36:54+18:16
565583Leevi KarppinenRajamäen RykmenttiFIN37:06+18:28
575627Severi SimiläSK PohjantähtiFIN37:11+18:33
585564Miska AhoKangasniemen KalskeFIN37:49+19:11
595572Ivan DeminRussiaRUS38:03+19:25
605566Valtteri AikioKuusamon Erä-VeikotFIN38:13+19:35
615579Erkki IkäläinenOunasvaaran HiihtoseuraFIN39:52+21:14
625618Valtteri ReinivuoPaimion RastiFIN42:11+23:33
635626Topi SillanpääSK PohjantähtiFIN44:47+26:09
645605Leevi MutikainenRasti-JussitFIN44:51+26:13
655587Arttu KettunenKalevan RastiFIN46:00+27:22
665596Olavi LahtinenKeuruun KisailijatFIN46:50+28:12
675576Juuso HimankaKalajoen JunkkaritFIN47:06+28:28
685634Viljami TeiniRasti-LukkoFIN55:04+36:26
695622Jami RonkainenKoskelankylän RientoFIN55:40+37:02
705608Tommi MäkinenKeuruun KisailijatFIN58:39+40:01
715625Onni SiljanderVehkalahden VeikotFIN1:00:17+41:39
725569egor beregovskiyRussiaRUS1:03:34+44:56
5630Paavo SuorsaKajaanin SuunnistajatFINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English