IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D9RR 2. päivä

Yhteisajat

16546Enni PetreliusOunasvaaran HiihtoseuraFIN22:21
26515Siiri JulkunenLounais-Hämeen RastiFIN23:15+54
36502Lotte-Line EkströmMS ParmaFIN24:46+2:25
46554Veera TurakainenHelsingin SuunnistajatFIN25:25+3:04
56549Katarina SallilaHelsingin SuunnistajatFIN25:44+3:23
66550Sini SalmiTurun SuunnistajatFIN26:16+3:55
76565Siiri ViskariHiidenkiertäjätFIN27:12+4:51
86534Melissa LönnströmOK OrientFIN27:27+5:06
96500Annika AarrejokiSuunta JyväskyläFIN28:03+5:42
106521Meeri KokkonenKajaanin SuunnistajatFIN28:54+6:33
116528Veera LepoSuunta JyväskyläFIN29:05+6:44
126533Elli LuomaUlvilan UraFIN29:11+6:50
136505Maijukka HanhijärviEspoon AkillesFIN30:09+7:48
146504Inka HaikamaHämeenlinnan SuunnistajatFIN30:25+8:04
156543Veera OlkkonenKangasala SKFIN30:37+8:16
166525Elina LauriOunasvaaran HiihtoseuraFIN31:03+8:42
176542Metsämaria OjalaOunasvaaran HiihtoseuraFIN31:05+8:44
186508Lisa HubmannSwitzerlandSUI31:08+8:47
196516Saara KaarioSuunta JyväskyläFIN31:31+9:10
206506Tiia HelminenMäntän Seudun EräpirkatFIN31:48+9:27
216557Marika RantojaRastiketutFIN32:11+9:50
226567Doris VäisänenHelsingin SuunnistajatFIN32:37+10:16
236538Saana NieminenTampereen PyrintöFIN33:27+11:06
246518Iiris KarppiLaihian LujaFIN33:33+11:12
256553Oona TonderSK VuoksiFIN33:58+11:37
266539Valeria NosovaRussiaRUS34:25+12:04
276523Nora KytäjäHiidenkiertäjätFIN34:26+12:05
286512Salla IsoherranenLynxFIN34:51+12:30
296529Liisa LiljaSuunta JyväskyläFIN34:54+12:33
306526Enna LehmusvuoriLahden Suunnistajat-37FIN34:59+12:38
316558Kerttu TuomistoMS ParmaFIN35:05+12:44
326555Tatiana TyulenevaRussiaRUS35:24+13:03
336503Katya GusevaRussiaRUS35:30+13:09
346564Monique WesterbergVihtavuoren PamausFIN36:09+13:48
356548Ella RantalaHelsingin SuunnistajatFIN36:42+14:21
366524Elmiina LaaksoKalvolan KeihäsFIN39:24+17:03
376517Anastasia KarchevskayaRussiaRUS40:31+18:10
386535Liisa MatinheikkiTampereen PyrintöFIN40:58+18:37
6547Merianna RantakokkoHelsingin SuunnistajatFIN40:58+18:37
406513Ilona JaatinenHaukiputaan HeittoFIN41:41+19:20
416569Nea ÅbergHyvinkään RastiFIN44:31+22:10
426527Noora LeinonenSavon RastiFIN46:53+24:32
6563Maija VarmavuoRajamäen RykmenttiFIN46:53+24:32
446511Heidi HäkliLynxFIN47:11+24:50
456536Maria Mäki-PetäysEspoon AkillesFIN47:12+24:51
466552Venla SyrjäläinenHelsingin SuunnistajatFIN49:07+26:46
476556Netta KorhonenMäntsälän UrheilijatFIN50:27+28:06
486537Fanni MäättäläEspoon SuuntaFIN50:32+28:11
496540Siru NumminenEspoon AkillesFIN51:30+29:09
506531Siiri LindrothKarkki-RastiFIN52:45+30:24
516510Liina HyyppäKokkolan SuunnistajatFIN55:15+32:54
526568Iida-Maria VäisänenKalevan RastiFIN55:52+33:31
536541Irina OjalaRasti-KurikkaFIN1:00:18+37:57
546514Anette Jauhojärvi MarkussenNorwayNOR1:07:32+45:11
556522Ilona KukkonenVehkalahden VeikotFIN1:09:14+46:53
566532Outi LukkariRajamäen RykmenttiFIN1:36:16+1:13:55
6507Iris HosioKarjaan UraFINei läht.
6566Lotta VoutilainenJämsän Retki-VeikotFINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English