IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D8RR

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
6562Hilla HeikkinenSotkamon JymyFIN17:01:0011:32:0014:37:009:40:00   183190
6571Nelli AaltonenLynxFIN16:48:0012:10:0014:41:008:55:00   190884
6572Siiri AarniosaloNaviFIN16:00:0012:07:00     180204
6573Selina ArolaPaimion RastiFIN15:41:0012:18:0015:15:009:16:00   110882
6574Elizaveta BabyevaRussiaRUS16:43:0011:38:0015:47:008:31:00   143523
6575Patricia BiskopKokkolan SuunnistajatFIN16:33:0011:28:0015:52:008:44:00   153146
6576Emma BrockKokkolan SuunnistajatFIN15:58:0011:53:0016:04:008:36:00   48194
6577Matleena GomanVesaisen PojatFIN16:13:0012:02:0014:47:009:32:00   131693
6578Ronja GröhnHollolan Urheilijat -46FIN15:50:0012:29:0015:00:009:17:00   186467
6579Sveta GusevaRussiaRUS15:56:0011:52:0015:49:008:45:00   140849
6580Laura HaakanaTarpian SuuntaFIN17:05:0011:19:0015:05:009:05:00   170194
6581Anna HaapamäkiKauhajoen KarhuFIN15:44:0012:31:0015:35:008:46:00   143486
6582Mette HaikolaKajaanin SuunnistajatFIN16:37:0012:25:0014:49:008:53:00   136384
6583Elina HamppuHelsingin SuunnistajatFIN16:10:0012:34:0015:41:008:16:00   1
6584Maria HarjuPellon PonsiFIN16:58:0011:44:0015:24:00    166810
6585Aino HasuOK OrientFIN16:12:0011:18:0015:31:009:30:00   175664
6586Roosa HeikkinenVehkalahden VeikotFIN16:59:0011:17:0015:21:009:01:00   40611
6587Aino HellstenSalon VilpasFIN16:21:0011:15:0015:36:009:22:00   169206
6588Mai HemmiSK PohjantähtiFIN16:34:0012:38:0015:01:008:34:00   182964
6589Saara HirvikallioLuumäen RastiFIN15:45:0011:34:0015:50:009:20:00   167983
6590Pilvi-Maria HolappaYlikiimingin NuijamiehetFIN16:29:0011:46:0016:06:008:11:00   193260
6591Veera HolappaVesaisen PojatFIN16:04:0011:21:0015:40:009:25:00   47231
6592Lottaliina HolmViitasaaren SuuntaFIN16:07:0011:16:0016:00:009:12:00   190786
6593Sanni HoskariRastiketutFIN16:50:0011:50:0015:16:008:38:00   177610
6594Hilma HurstiEspoon SuuntaFIN16:46:0011:39:0015:30:008:37:00   192655
6595Vilma HyvönenKuopion SuunnistajatFIN16:09:0012:30:0014:45:009:13:00   190217
6596Ella HämäläinenOlavin RastiFIN16:42:0011:12:0015:46:008:54:00   189811
6597Hertta JuntunenKalevan RastiFIN15:53:0012:08:0015:54:008:40:00   194136
6598Emma JussilaTampereen PyrintöFIN16:19:0012:21:0015:42:008:14:00   41172
6599Outi KankkunenSavon RastiFIN15:43:0012:13:0015:02:009:33:00   191655
6600Olivia KareloEspoon SuuntaFIN15:38:0011:57:0015:53:008:58:00   191804
6601Inkeri KarttilaMS ParmaFIN15:59:0012:20:0014:58:009:14:00   176897
6602Silva KemppiRajamäen RykmenttiFIN16:54:0011:31:0014:48:009:19:00   172904
6603Lumi KenttäOK77FIN16:28:0011:48:0016:02:008:17:00   166094
6604Emilia KiintolaKouvolan SuunnistajatFIN16:47:0012:11:0014:51:008:47:00   191912
6605Eevi KiljunenRastivarsatFIN16:24:0011:14:0015:10:009:38:00   190791
6606Aida KoivistoKortesjärven Järvi-VeikotFIN16:53:0012:03:0015:23:008:10:00   190408
6607Venla KoivulaLaihian LujaFIN16:26:0012:16:0014:46:008:59:00   152347
6608Kirsi KontioKangasala SKFIN17:07:0011:10:0015:29:008:50:00   188562
6609Pinja KorjamoEspoon SuuntaFIN16:08:0012:06:0014:52:009:27:00   43564
6610Hanni KoskiKooveeFIN  15:37:00    131506
6611Senni KukkonenIisalmen VisaFIN16:41:0012:36:0015:13:008:13:00   190077
6612Meeri KurttilaNaviFIN15:51:0012:04:0015:14:009:23:00   168062
6613Verena KöhleSwitzerlandSUI16:56:0011:30:0014:55:009:09:00   143841
6614Venla LaakkonenIlomantsin UrheilijatFIN16:27:0012:33:0014:59:008:43:00   81655
6615Liisa LaaksoKalvolan KeihäsFIN15:46:0012:35:0015:19:009:03:00   133960
6616Lumi-Kukka LahdelmaKärkölän Kisa-VeikotFIN15:48:0012:27:0015:08:009:10:00   191107
6617Enni LaineHiidenkiertäjätFIN17:03:0011:51:0015:12:008:24:00   145586
6618Lotta LaitamäkiHämeenlinnan TarmoFIN17:00:0011:45:0014:38:009:11:00   176966
6619Inka LakanenPerhon KiriFIN16:14:0011:54:0014:56:009:24:00   177776
6620Venla LehtonenUlvilan UraFIN16:06:0012:32:0015:39:008:18:00   53508
6621Anni Liisa LeskeläOulunsalon VasamaFIN 12:09:0015:07:00    107208
6622Venla LintunenRaja-Karjalan SuunnistajatFIN16:49:0011:26:0015:33:008:49:00   128045
6623Mimosa MatinlauriHaukiputaan HeittoFIN15:52:0012:22:0015:38:008:42:00   53802
6624Kia MbembelaLynxFIN15:40:0011:29:0015:43:009:35:00   178262
6625Viivi MikkolaKarkki-RastiFIN15:47:0012:01:0015:18:009:28:00   45067
6626Emmi MultalaKuopion SuunnistajatFIN16:55:0011:56:0015:17:008:25:00   180058
6627Sissi OikkonenOunasvaaran HiihtoseuraFIN17:04:0011:43:0015:25:008:29:00   190263
6628Aura OjalaUlvilan UraFIN16:02:0012:39:0014:43:009:07:00   180203
6629Linnea OjalaKalvolan KeihäsFIN16:44:0012:24:0015:03:008:23:00   182757
6630Eeva-Liina OjanahoOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:18:0011:59:0015:59:008:20:00   154660
6631Anna ParkkinenYlikiimingin NuijamiehetFIN16:15:0011:24:0015:56:009:04:00   181909
6632Iina PohjamoSK VuoksiFIN16:57:0011:11:0015:11:009:15:00   166374
6633Sara PohtolaYlistaron Kilpa-VeljetFIN16:22:0011:49:0016:05:008:12:00   192867
6634Ulrika RautioEspoon SuuntaFIN16:20:0012:23:0014:54:009:02:00   166703
6635Anni RintanenKangasala SKFIN15:54:0012:19:0015:09:009:06:00   178012
6636Venny RissanenSonkajärven PahkaFIN16:39:0012:28:0015:20:008:19:00   190742
6637Vieno RistimäkiKalvolan KeihäsFIN15:39:0011:47:0015:27:009:36:00   186673
6638Senni RuuskanenMäntsälän UrheilijatFIN16:17:0012:37:0015:26:008:22:00   191643
6639Minna SennSwitzerlandSUI16:05:0012:15:0014:40:009:21:00   180682
6640Selina SimiläSK PohjantähtiFIN16:32:0011:41:0016:01:008:27:00   191013
6641Viliina SundbergLynxFIN16:16:0011:13:0016:03:009:08:00   413414
6642Iida SuntioinenKarkki-RastiFIN16:35:0012:14:0014:57:008:51:00   183451
6643Aada SuuronenMS ParmaFIN16:45:0011:37:0015:45:008:21:00   182387
6644Beatriz TavaresPortugalPOR16:01:0011:22:0015:48:009:18:00   143118
6645Milla TupitsaHelsingin SuunnistajatFIN16:31:0011:42:0014:44:009:37:00   51281
6646Aada ViitasaariKokkolan SuunnistajatFIN15:55:0012:05:0015:04:009:26:00   192860
6647Minea AnttilaSK PohjantähtiFIN16:11:0012:12:0014:39:009:31:00   58271
6648Sari RantojaRastiketutFIN16:40:0011:35:0015:57:008:30:00   156004
6649Uliana BaranovaRussianRUS17:06:0012:00:0014:50:008:41:00   131094
6650Iina VaaraLapin VeikotFIN15:49:0012:17:0015:32:008:48:00   52240
6651Jenny KrappeMS ParmaFIN16:25:0012:26:0015:06:008:39:00   170499
6652Sini HietalaLapuan VirkiäFIN 11:40:0015:55:00    191654
6653Jasmin NivukoskiYlistaron Kilpa-VeljetFIN16:38:0011:33:0014:42:009:39:00   191983
6654Anniina VehkalaSiikaisten SisuFIN15:42:0011:58:0015:51:008:56:00   50529
6655Suvi VehomäkiOlavin RastiFIN16:23:0011:25:0015:22:009:29:00   189826
6656Emmi VirtalaPargas IFFIN16:03:0011:55:0014:53:009:34:00   177041
6657Annika WirzSwitzerlandSUI16:30:0011:23:0015:44:008:57:00   143463
6658Saana ViskariHiidenkiertäjätFIN16:52:0011:36:0015:34:008:33:00   165930
6659Alyssia WymerFranceFRA16:51:0011:20:0015:28:008:52:00   143746
6660Ninni ÅbergHyvinkään RastiFIN15:57:0011:27:0016:07:009:00:00   51737
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English