IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D50B

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
4596Tarja AaltoSuunta JurvaFIN14:06:0014:19:0013:22:0011:32:00   50197
4597Mervi AhoHelsingin Poliisi-VoimailijatFIN14:19:0014:29:0013:42:0010:52:00   52645
4598Paula AlanenRasti-KurikkaFIN14:25:0014:03:0013:10:0011:34:00   95975
4599Marja-Liisa AnnalaKauhavan WisaFIN14:45:0014:15:0013:17:0010:55:00   55379
4600Anne BarskOunasvaaran HiihtoseuraFIN14:22:0014:32:0013:41:0010:48:00   139429
4601Monika BrynerSwitzerlandSUI14:08:0014:04:0013:46:0011:18:00   48805
4602Heidy CorrodiSwitzerlandSUI 14:37:0013:01:0011:13:00   48762
4603Barbara DawsonAustraliaAUS 14:06:0013:45:00    48804
4604Ritva ForsellOK RaseborgFIN14:35:0013:53:0013:23:0011:25:00   169530
4605Rose-Maj FrimanSolf IKFIN14:13:0014:20:0013:16:0011:29:00   82891
4606Lena GranholmSolf IKFIN14:37:0014:01:0013:44:0010:58:00   47332
4607Outi HonkimaaEspoon SuuntaFIN14:38:0013:48:0013:25:0011:33:00   48801
4608Raija HänninenHiidenkiertäjätFIN14:05:0014:38:0013:34:0011:01:00   77574
4609Taina HäyhäKeravan UrheilijatFIN14:30:0014:08:0013:08:0011:31:00   148170
4610Christine JenzerSwitzerlandSUI14:34:0014:26:0013:28:0010:53:00   48816
4611Ulla KallioKeravan UrheilijatFIN14:41:0014:16:0013:27:0010:54:00   128314
4612Elina KarantaOunasvaaran HiihtoseuraFIN14:02:0014:12:0013:14:0011:38:00   145856
4613Lea KiveläVakka-RastiFIN14:46:0014:17:0013:26:0010:49:00   148901
4614Eira KoistinenSomeron EsaFIN14:29:0014:25:0013:12:0011:00:00   40695
4615Marja KosolaSK PohjantähtiFIN14:42:0014:05:0013:07:0011:19:00   82762
4616Tiina KuusholmaHiisirastiFIN14:01:0014:34:0013:37:0011:03:00   45617
4617Kirsi LaitinenKangasniemen KalskeFIN14:27:0014:23:0013:30:0010:51:00   144503
4618Arja Lehto-LinnaHauhon SisuFIN14:36:0013:54:0013:43:0011:04:00   166076
4619Sirpa LeinonenRastiketutFIN14:17:0014:31:0013:04:0011:22:00   40296
4620Ritva LepolaLapin VeikotFIN14:33:0014:09:0013:06:0011:27:00   181746
4621Eija LeppäSuunta JurvaFIN 13:49:0013:40:0011:05:00   112017
4622Sirpa Mahlanen-PeltolaLapuan VirkiäFIN14:44:0013:51:0013:35:0011:10:00   74196
4623Marja MartikainenKeuruun KisailijatFIN14:20:0013:55:0013:33:0011:30:00   54740
4624Airi MattilaKaustisen Pohjan-VeikotFIN14:04:0014:24:0013:29:0011:14:00   51472
4625Seija OjajärviHelsingin SuunnistajatFIN14:15:0014:02:0013:49:0011:11:00   153745
4626Seija PeltomäkiSiikaisten SisuFIN14:12:0014:11:0013:21:0011:35:00   50524
4627Nora PerkinsIrlandIRL14:40:0014:21:0013:18:0010:57:00   48791
4628Jutta PoutanenAngelniemen AnkkuriFIN14:14:0014:22:0013:15:0011:28:00   40705
4629Tuija RaitanenTuusulan Voima-VeikotFIN14:18:0014:13:0013:05:0011:36:00   140704
4630Marjo RajamäkiRastikarhutFIN14:48:0013:57:0013:31:0011:02:00   140436
4631Tuula RavaskaHaapaveden UrheilijatFIN14:28:0013:58:0013:13:0011:37:00   153394
4633Rosi RudolfSwitzerlandSUI14:10:0014:30:0013:20:0011:16:00   48810
4634Sari SiivolaEspoon AkillesFIN14:03:0014:14:0013:47:0011:07:00   127794
4635Anne SorsaPihkaniskatFIN14:16:0014:27:0013:09:0011:21:00   179251
4636Leena TikkanenLammin SäkiäFIN14:49:0014:07:0013:00:0011:17:00   41994
4637Anna-Leena TuomistoVaasan SuunnistajatFIN14:47:0013:50:0013:11:0011:23:00   75799
4638Outi HolopainenSuunta-VeikotFIN14:00:0014:33:0013:24:0011:20:00   180798
4644Jolanda WehrliSwitzerlandSUI14:26:0014:35:0013:03:0011:09:00   48760
4645Deppeler Heidi VonwilSwitzerlandSUI14:32:0014:00:0013:48:0010:59:00   48786
4646Anna-Maija VuorinenKauhavan WisaFIN14:07:0014:36:0013:19:0011:12:00   40399
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English