IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D40A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,7 km
 
1.   Mervi Pötry Kalevan Rasti  FIN  9:20:00   40:37  
2.   Päivi Kulmala Rajamäen Rykmentti  FIN  8:57:00   42:57  
3.   Virpi Palmen Espoon Suunta  FIN  9:12:00   43:56  
4.   Marika Mikkola Kalevan Rasti  FIN  8:55:00   44:18  
5.   Mia Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  8:22:00   45:26  
6.   Kirsi Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  8:17:00   45:28  
7.   Johanna Asklöf Lynx  FIN  9:07:00   46:02  
8.   Sari Saarijärvi Tampereen Pyrintö  FIN  9:09:00   46:54  
9.   Line Nybakken Norway  NOR  9:19:00   48:00  
10.   Mirjam Gründler Switzerland  SUI  8:49:00   48:19  
11.   Kirsi Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37  FIN  9:24:00   49:27  
12.   Kati Yli-Sipilä Lauttakylän Luja  FIN  8:21:00   49:39  
13.   Maarika Taipalus Rasti-Kurikka  FIN  9:10:00   51:45  
14.   Mari Rintanen Kangasala SK  FIN  8:23:00   51:54  
15.   Tiina Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  8:09:00   53:23  
16.   Minna Konttila Koovee  FIN  8:15:00   53:52  
17.   Astra Francke Espoon Suunta  FIN  8:13:00   54:28  
17.   Satu Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  9:26:00   54:28  
19.   Kirsi Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  8:42:00   54:50  
20.   Karin Rantamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  9:15:00   55:45  
21.   Åsa Bengtsson OK Raseborg  SWE  8:07:00   55:48  
22.   Lenka Kamenicka Czech Republic  CZE  9:08:00   56:05  
23.   Sanna Multala Suunta Jyväskylä  FIN  8:19:00   56:27  
24.   Katri Louhi Turun Suunnistajat  FIN  8:11:00   56:57  
25.   Jarna Savolainen Lynx  FIN  8:12:00   57:09  
26.   Paula Hartman Suunta Jyväskylä  FIN  8:28:00   57:10  
27.   Hannele Tiira Lynx  FIN  8:59:00   57:22  
28.   Mervi Suni Rastivarsat  FIN  9:14:00   57:25  
29.   Nina Vinnytska Switzerland  SUI  8:51:00   57:38  
30.   Kirsi Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  8:35:00   57:55  
31.   Tuula Nieminen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  8:08:00   58:18  
32.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  9:16:00   58:55  
33.   Teija Siltanen-Ström Vehkalahden Veikot  FIN  8:40:00   58:58  
34.   Heidi Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  8:33:00   59:04  
35.   Piia Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  9:06:00   59:11  
36.   Krista Mäkinen MS Parma  FIN  8:53:00   59:27  
37.   Marja-Leena Ojanaho Keminmaan Urheilijat  FIN  8:01:00   59:46  
38.   Terhi Koivu-Tikkanen Espoon Suunta  FIN  8:46:00   59:54  
39.   Heli Ketola Koovee  FIN  8:25:00   1:00:23  
40.   Mari Tonder SK Vuoksi  FIN  8:54:00   1:00:51  
41.   Sirpa Torvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  9:01:00   1:02:14  
42.   Kati Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  8:05:00   1:02:41  
43.   Tessa Pulli Rastivarsat  FIN  8:29:00   1:03:13  
44.   Laura Sumanen Hyvinkään Rasti  FIN  8:34:00   1:04:16  
45.   Sari Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  8:04:00   1:04:20  
46.   Annamari Heikkilä Lynx  FIN  8:16:00   1:04:23  
47.   Marja Räsänen Nilsiän Nujakka  FIN  8:03:00   1:04:30  
48.   Mirka Haataja Espoon Suunta  FIN  8:20:00   1:05:24  
49.   Nathalie Berlinger Switzerland  SUI  9:21:00   1:05:38  
50.   Leena Sippo Kangasniemen Kalske  FIN  8:43:00   1:06:10  
51.   Elina Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  9:05:00   1:08:33  
52.   Anne Polso Vetelin Urheilijat  FIN  8:38:00   1:09:00  
53.   Sari Sundqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  8:32:00   1:10:15  
54.   Iina Oja Pihkaniskat  FIN  9:29:00   1:11:28  
55.   Ulla-Mari Heiskanen Kangasniemen Kalske  FIN  8:27:00   1:13:48  
56.   Sanita Vilcina Latvia  LAT  8:45:00   1:15:03  
57.   Mari Ahola Rastiketut  FIN  8:00:00   1:16:27  
58.   Lotta Wasström Solf IK  FIN  8:26:00   1:16:53  
59.   Judith Suter Switzerland  SUI  9:23:00   1:17:05  
60.   Tuija Aho Lievestuoreen Kisa  FIN  8:18:00   1:20:42  
61.   Päivi Torrkulla IF Femman  FIN  8:24:00   1:20:50  
62.   Ekatarina Krasilnikova Russia  RUS  9:03:00   1:20:53  
63.   Malin Danielsson OK Raseborg  FIN  8:41:00   1:25:09  
64.   Minna Haapalainen Rastiketut  FIN  9:02:00   1:25:31  
65.   Tarja Lindgren Kauhavan Wisa  FIN  8:37:00   1:26:51  
66.   Hanna Kahanpää Espoon Suunta  FIN  8:44:00   1:27:39  
67.   Anastasia Skopinskaya Russia  RUS  8:48:00   1:31:56  
68.   Nina Tupitsa Helsingin Suunnistajat  FIN  8:39:00   1:32:34  
69.   Teija Sahlström Espoon Akilles  FIN  8:47:00   1:32:52  
70.   Sanna Sarkkinen-Vuorinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  9:27:00   1:36:33  
71.   Hanne Kobernus Norway  NOR  8:56:00   1:36:50  
   Anastasia Meskina Russia  RUS  8:02:00   ei läht.  
   Marianne Senn Switzerland  SUI  8:06:00   ei läht.  
   Satu Turtinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  8:30:00   ei läht.  
   Tatjana Eskolin Pargas IF  FIN  8:31:00   ei läht.  
   Salla Lehto Lynx  FIN  9:04:00   ei läht.  
   Christine Luescher Switzerland  SUI  9:18:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English