IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D40A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,3 km
 
1.   Marika Mikkola Kalevan Rasti  FIN  15:44:00   48:10  
2.   Päivi Kulmala Rajamäen Rykmentti  FIN  15:43:00   50:30  
3.   Heidi Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:56:00   54:08  
4.   Mervi Pötry Kalevan Rasti  FIN  14:44:00   55:00  
4.   Johanna Asklöf Lynx  FIN  14:49:00   55:00  
6.   Åsa Bengtsson OK Raseborg  SWE  15:35:00   55:01  
7.   Mia Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  14:55:00   56:13  
8.   Sari Saarijärvi Tampereen Pyrintö  FIN  14:41:00   56:35  
9.   Kirsi Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37  FIN  14:53:00   59:12  
10.   Tessa Pulli Rastivarsat  FIN  14:47:00   1:00:14  
11.   Kirsi Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  15:29:00   1:01:07  
12.   Kati Yli-Sipilä Lauttakylän Luja  FIN  15:15:00   1:02:14  
13.   Heli Ketola Koovee  FIN  14:50:00   1:02:17  
14.   Mirjam Gründler Switzerland  SUI  15:49:00   1:02:19  
15.   Astra Francke Espoon Suunta  FIN  15:48:00   1:03:14  
16.   Anne Polso Vetelin Urheilijat  FIN  15:22:00   1:03:37  
17.   Kirsi Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  15:26:00   1:04:35  
18.   Kati Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  15:06:00   1:05:18  
19.   Mirka Haataja Espoon Suunta  FIN  14:57:00   1:05:47  
19.   Krista Mäkinen MS Parma  FIN  15:04:00   1:05:47  
21.   Paula Hartman Suunta Jyväskylä  FIN  14:46:00   1:05:53  
22.   Sari Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  15:42:00   1:06:23  
23.   Mari Rintanen Kangasala SK  FIN  14:31:00   1:07:02  
24.   Tiina Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  15:32:00   1:07:15  
25.   Anastasia Skopinskaya Russia  RUS  15:45:00   1:07:18  
26.   Satu Turtinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  15:46:00   1:07:51  
27.   Tuula Nieminen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  15:07:00   1:08:17  
28.   Satu Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  15:23:00   1:08:22  
29.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  15:03:00   1:08:27  
30.   Nina Vinnytska Switzerland  SUI  15:56:00   1:09:08  
31.   Laura Sumanen Hyvinkään Rasti  FIN  15:33:00   1:10:05  
32.   Hannele Tiira Lynx  FIN  15:00:00   1:10:29  
33.   Kirsi Isoherranen Lynx  FIN  14:52:00   1:11:17  
34.   Piia Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  15:51:00   1:11:19  
35.   Katri Louhi Turun Suunnistajat  FIN  15:19:00   1:11:35  
36.   Virpi Palmen Espoon Suunta  FIN  15:40:00   1:11:39  
37.   Salla Lehto Lynx  FIN  15:54:00   1:11:40  
38.   Karin Rantamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  15:31:00   1:12:00  
39.   Minna Konttila Koovee  FIN  15:20:00   1:12:46  
40.   Jarna Savolainen Lynx  FIN  15:50:00   1:14:25  
41.   Marja-Leena Ojanaho Keminmaan Urheilijat  FIN  15:25:00   1:14:59  
42.   Sanna Multala Suunta Jyväskylä  FIN  15:39:00   1:16:27  
43.   Line Nybakken Norway  NOR  15:13:00   1:16:55  
44.   Marja Räsänen Nilsiän Nujakka  FIN  15:10:00   1:18:30  
45.   Annamari Heikkilä Lynx  FIN  15:17:00   1:18:37  
46.   Sirpa Torvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:28:00   1:18:48  
47.   Sari Sundqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:57:00   1:18:51  
48.   Teija Siltanen-Ström Vehkalahden Veikot  FIN  14:51:00   1:18:53  
49.   Kirsi Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  15:14:00   1:19:41  
50.   Maarika Taipalus Rasti-Kurikka  FIN  15:21:00   1:20:27  
51.   Lenka Kamenicka Czech Republic  CZE  15:37:00   1:21:01  
52.   Nathalie Berlinger Switzerland  SUI  14:39:00   1:22:30  
53.   Iina Oja Pihkaniskat  FIN  14:32:00   1:24:45  
54.   Päivi Torrkulla IF Femman  FIN  14:54:00   1:25:11  
55.   Maarit Leskelä Oulunsalon Vasama  FIN  15:36:00   1:26:12  
56.   Hanna Kahanpää Espoon Suunta  FIN  14:48:00   1:26:34  
57.   Mari Ahola Rastiketut  FIN  15:01:00   1:27:31  
58.   Terhi Koivu-Tikkanen Espoon Suunta  FIN  15:55:00   1:28:49  
59.   Sanita Vilcina Latvia  LAT  14:38:00   1:28:53  
60.   Tuija Aho Lievestuoreen Kisa  FIN  15:52:00   1:29:01  
61.   Leena Sippo Kangasniemen Kalske  FIN  15:47:00   1:30:04  
62.   Hanne Kobernus Norway  NOR  14:59:00   1:32:53  
63.   Elina Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  15:02:00   1:33:06  
64.   Sanna Sarkkinen-Vuorinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:29:00   1:38:25  
65.   Mervi Suni Rastivarsat  FIN  14:58:00   1:38:32  
66.   Malin Danielsson OK Raseborg  FIN  15:18:00   1:40:45  
67.   Mari Tonder SK Vuoksi  FIN  15:09:00   1:41:11  
68.   Minna Haapalainen Rastiketut  FIN  15:11:00   1:41:41  
69.   Lotta Wasström Solf IK  FIN  14:42:00   1:48:33  
70.   Nina Tupitsa Helsingin Suunnistajat  FIN  14:35:00   1:49:10  
71.   Judith Suter Switzerland  SUI  14:34:00   1:49:57  
72.   Ekatarina Krasilnikova Russia  RUS  14:37:00   1:52:54  
73.   Ulla-Mari Heiskanen Kangasniemen Kalske  FIN  15:41:00   1:56:29  
74.   Teija Sahlström Espoon Akilles  FIN  14:30:00   2:39:53  
   Anastasia Meskina Russia  RUS  15:12:00   keskeytti  
   Tarja Lindgren Kauhavan Wisa  FIN  15:27:00   keskeytti  
   Marianne Senn Switzerland  SUI  15:28:00   ei läht.  
   Tatjana Eskolin Pargas IF  FIN  15:30:00   ei läht.  
   Christine Luescher Switzerland  SUI  15:34:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English