IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D40A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,5 km
 
1.   Marika Mikkola Kalevan Rasti  FIN  11:10:00   30:32  
2.   Päivi Kulmala Rajamäen Rykmentti  FIN  11:11:00   30:48  
3.   Mervi Pötry Kalevan Rasti  FIN  11:32:00   31:23  
4.   Johanna Asklöf Lynx  FIN  11:27:00   32:03  
5.   Heidi Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  11:43:00   32:14  
6.   Sari Saarijärvi Tampereen Pyrintö  FIN  12:02:00   32:54  
7.   Tessa Pulli Rastivarsat  FIN  12:23:00   33:03  
8.   Kirsi Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  12:22:00   33:09  
9.   Mia Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  11:46:00   33:59  
10.   Kirsi Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:55:00   34:18  
11.   Mirka Haataja Espoon Suunta  FIN  12:29:00   34:48  
12.   Kati Yli-Sipilä Lauttakylän Luja  FIN  11:21:00   35:05  
13.   Line Nybakken Norway  NOR  11:12:00   35:16  
14.   Virpi Palmen Espoon Suunta  FIN  11:24:00   35:31  
15.   Åsa Bengtsson OK Raseborg  SWE  11:37:00   35:54  
16.   Anne Polso Vetelin Urheilijat  FIN  12:28:00   35:57  
17.   Kirsi Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  12:09:00   36:12  
18.   Annamari Heikkilä Lynx  FIN  11:39:00   36:36  
19.   Anastasia Skopinskaya Russia  RUS  11:23:00   36:45  
20.   Sirpa Torvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  11:33:00   36:59  
21.   Tuula Nieminen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  12:24:00   37:00  
22.   Tiina Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  12:06:00   37:15  
23.   Kirsi Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  11:29:00   37:18  
24.   Astra Francke Espoon Suunta  FIN  11:49:00   37:22  
25.   Minna Konttila Koovee  FIN  12:17:00   38:28  
26.   Paula Hartman Suunta Jyväskylä  FIN  11:54:00   38:37  
27.   Krista Mäkinen MS Parma  FIN  11:16:00   38:48  
28.   Lotta Wasström Solf IK  FIN  11:53:00   38:49  
29.   Heli Ketola Koovee  FIN  12:13:00   38:59  
30.   Mirjam Gründler Switzerland  SUI  11:15:00   39:02  
31.   Lenka Kamenicka Czech Republic  CZE  11:17:00   39:08  
32.   Hannele Tiira Lynx  FIN  11:18:00   39:25  
33.   Judith Suter Switzerland  SUI  11:28:00   39:34  
34.   Sari Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  11:48:00   40:06  
35.   Sanna Multala Suunta Jyväskylä  FIN  11:07:00   40:25  
36.   Satu Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  11:09:00   40:50  
37.   Marja-Leena Ojanaho Keminmaan Urheilijat  FIN  11:40:00   41:23  
38.   Piia Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:01:00   41:27  
39.   Mari Rintanen Kangasala SK  FIN  11:44:00   41:51  
40.   Nina Vinnytska Switzerland  SUI  11:08:00   41:59  
41.   Sari Sundqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  11:42:00   42:10  
41.   Nathalie Berlinger Switzerland  SUI  12:01:00   42:10  
43.   Iina Oja Pihkaniskat  FIN  12:03:00   42:11  
44.   Karin Rantamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  11:13:00   42:18  
45.   Marja Räsänen Nilsiän Nujakka  FIN  11:57:00   42:21  
46.   Jarna Savolainen Lynx  FIN  11:51:00   42:29  
47.   Mia Haavisto Hyvinkään Rasti  FIN  11:35:00   42:39  
48.   Satu Turtinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  11:19:00   42:52  
49.   Sanna Sarkkinen-Vuorinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:59:00   42:56  
50.   Christine Luescher Switzerland  SUI  11:30:00   43:01  
51.   Katri Louhi Turun Suunnistajat  FIN  12:20:00   43:05  
52.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  11:20:00   43:08  
53.   Leena Sippo Kangasniemen Kalske  FIN  11:34:00   43:52  
54.   Terhi Koivu-Tikkanen Espoon Suunta  FIN  11:02:00   44:45  
55.   Mari Tonder SK Vuoksi  FIN  12:26:00   45:11  
56.   Mervi Suni Rastivarsat  FIN  11:47:00   45:32  
57.   Ekatarina Krasilnikova Russia  RUS  12:25:00   45:53  
58.   Salla Lehto Lynx  FIN  11:03:00   46:10  
59.   Maarit Leskelä Oulunsalon Vasama  FIN  11:22:00   47:06  
60.   Sanita Vilcina Latvia  LAT  11:41:00   47:56  
61.   Laura Sumanen Hyvinkään Rasti  FIN  12:16:00   48:04  
62.   Mari Ahola Rastiketut  FIN  12:04:00   48:26  
63.   Elina Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  12:11:00   54:02  
64.   Maarika Taipalus Rasti-Kurikka  FIN  11:05:00   57:05  
65.   Minna Haapalainen Rastiketut  FIN  12:08:00   57:25  
66.   Päivi Torrkulla IF Femman  FIN  11:56:00   58:18  
66.   Ulla-Mari Heiskanen Kangasniemen Kalske  FIN  12:05:00   58:18  
68.   Tarja Lindgren Kauhavan Wisa  FIN  11:00:00   58:23  
69.   Nina Tupitsa Helsingin Suunnistajat  FIN  12:12:00   1:02:00  
70.   Anastasia Meskina Russia  RUS  12:21:00   1:06:02  
71.   Tuija Aho Lievestuoreen Kisa  FIN  11:45:00   1:09:34  
72.   Hanne Kobernus Norway  NOR  11:14:00   1:09:48  
73.   Teija Sahlström Espoon Akilles  FIN  11:38:00   1:15:26  
   Tatjana Eskolin Pargas IF  FIN  11:04:00   ei läht.  
   Hanna Kahanpää Espoon Suunta  FIN  11:31:00   hylätty  
   Kati Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  12:10:00   ei läht.  
   Malin Danielsson OK Raseborg  FIN  12:15:00   ei läht.  
   Marianne Senn Switzerland  SUI  12:18:00   ei läht.  
   Teija Siltanen-Ström Vehkalahden Veikot  FIN  12:27:00   keskeytti  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English