IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D40A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,1 km
 
1.   Marika Mikkola Kalevan Rasti  FIN  16:06:00   36:03  
2.   Johanna Asklöf Lynx  FIN  16:33:00   36:40  
3.   Mia Saarilaakso Lappeen Riento  FIN  16:53:00   38:15  
4.   Sari Saarijärvi Tampereen Pyrintö  FIN  16:12:00   38:48  
5.   Mervi Pötry Kalevan Rasti  FIN  16:25:00   39:24  
6.   Mirka Haataja Espoon Suunta  FIN  16:18:00   40:19  
7.   Sirpa Torvinen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  16:45:00   40:21  
8.   Mari Rintanen Kangasala SK  FIN  16:57:00   40:44  
9.   Kirsi Niskanen Vehkalahden Veikot  FIN  15:29:00   40:53  
10.   Heidi Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  16:43:00   40:56  
11.   Krista Mäkinen MS Parma  FIN  16:44:00   41:01  
12.   Åsa Bengtsson OK Raseborg  SWE  16:32:00   41:07  
13.   Hannele Tiira Lynx  FIN  16:39:00   41:13  
14.   Tessa Pulli Rastivarsat  FIN  16:22:00   41:14  
15.   Kati Yli-Sipilä Lauttakylän Luja  FIN  16:56:00   41:31  
16.   Kirsi Koivuniemi Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:47:00   41:46  
17.   Tuula Nieminen Lounais-Hämeen Rasti  FIN  16:23:00   42:20  
18.   Päivi Kulmala Rajamäen Rykmentti  FIN  16:48:00   42:25  
19.   Tiina Jussila Tampereen Pyrintö  FIN  16:14:00   43:13  
20.   Virpi Palmen Espoon Suunta  FIN  15:39:00   44:09  
21.   Heli Ketola Koovee  FIN  16:28:00   44:29  
22.   Kirsi Ilmonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  15:30:00   44:41  
23.   Kati Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  16:30:00   44:46  
24.   Mirjam Gründler Switzerland  SUI  15:56:00   44:52  
25.   Annamari Heikkilä Lynx  FIN  16:35:00   45:09  
26.   Lenka Kamenicka Czech Republic  CZE  16:07:00   46:00  
27.   Marja-Leena Ojanaho Keminmaan Urheilijat  FIN  16:40:00   46:11  
28.   Astra Francke Espoon Suunta  FIN  15:57:00   46:37  
29.   Sari Lilja Suunta Jyväskylä  FIN  16:16:00   46:43  
30.   Nina Vinnytska Switzerland  SUI  15:50:00   46:44  
31.   Anne Polso Vetelin Urheilijat  FIN  15:28:00   46:48  
32.   Paula Hartman Suunta Jyväskylä  FIN  16:38:00   47:02  
33.   Terhi Koivu-Tikkanen Espoon Suunta  FIN  16:13:00   47:23  
34.   Satu Tala Helsingin Suunnistajat  FIN  16:00:00   47:39  
35.   Kirsi Vesterinen Hyvinkään Rasti  FIN  16:31:00   47:55  
36.   Katri Louhi Turun Suunnistajat  FIN  16:10:00   48:13  
37.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot  FIN  16:29:00   48:30  
38.   Maarika Taipalus Rasti-Kurikka  FIN  16:17:00   48:42  
39.   Mia Haavisto Hyvinkään Rasti  FIN  16:51:00   48:54  
40.   Sanna Multala Suunta Jyväskylä  FIN  16:36:00   49:14  
41.   Karin Rantamäki Helsingin Suunnistajat  FIN  16:11:00   50:04  
42.   Salla Lehto Lynx  FIN  15:51:00   50:12  
43.   Laura Sumanen Hyvinkään Rasti  FIN  15:32:00   52:02  
44.   Anastasia Skopinskaya Russia  RUS  15:45:00   53:05  
45.   Christine Luescher Switzerland  SUI  15:38:00   54:12  
46.   Judith Suter Switzerland  SUI  16:27:00   54:13  
47.   Minna Konttila Koovee  FIN  15:54:00   54:21  
48.   Nina Tupitsa Helsingin Suunnistajat  FIN  16:26:00   54:27  
49.   Sari Sundqvist Lahden Suunnistajat-37  FIN  15:37:00   54:36  
50.   Mari Ahola Rastiketut  FIN  16:55:00   54:51  
51.   Hanna Kahanpää Espoon Suunta  FIN  16:50:00   55:11  
52.   Ulla-Mari Heiskanen Kangasniemen Kalske  FIN  15:35:00   55:12  
53.   Mari Tonder SK Vuoksi  FIN  15:31:00   55:29  
54.   Iina Oja Pihkaniskat  FIN  15:48:00   55:39  
55.   Jarna Savolainen Lynx  FIN  15:49:00   56:00  
56.   Teija Siltanen-Ström Vehkalahden Veikot  FIN  16:01:00   56:21  
57.   Mervi Suni Rastivarsat  FIN  16:09:00   57:57  
58.   Leena Sippo Kangasniemen Kalske  FIN  15:40:00   58:17  
59.   Nathalie Berlinger Switzerland  SUI  16:02:00   58:24  
60.   Ekatarina Krasilnikova Russia  RUS  15:52:00   1:01:04  
61.   Henna Plit Lynx  FIN  15:53:00   1:01:17  
62.   Lotta Wasström Solf IK  FIN  16:46:00   1:01:44  
63.   Malin Danielsson OK Raseborg  FIN  15:33:00   1:04:14  
64.   Sanita Vilcina Latvia  LAT  16:41:00   1:04:55  
65.   Sanna Sarkkinen-Vuorinen Kokkolan Suunnistajat  FIN  15:59:00   1:05:05  
66.   Elina Sillanpää SK Pohjantähti  FIN  15:42:00   1:05:48  
67.   Tarja Klemetti Liperin Taimi  FIN  16:15:00   1:07:01  
68.   Anastasia Meskina Russia  RUS  16:24:00   1:07:19  
69.   Tuija Aho Lievestuoreen Kisa  FIN  15:44:00   1:10:17  
70.   Minna Haapalainen Rastiketut  FIN  15:36:00   1:18:27  
71.   Tarja Lindgren Kauhavan Wisa  FIN  16:49:00   1:23:28  
72.   Päivi Torrkulla IF Femman  FIN  16:34:00   1:29:11  
73.   Teija Sahlström Espoon Akilles  FIN  16:52:00   1:42:01  
   Piia Parkkinen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  15:58:00   ei läht.  
   Marianne Senn Switzerland  SUI  16:08:00   ei läht.  
   Line Nybakken Norway  NOR  16:21:00   keskeytti  
   Marja Räsänen Nilsiän Nujakka  FIN  16:37:00   ei läht.  
   Tatjana Eskolin Pargas IF  FIN  16:42:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English