IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D21E

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
 Marika AirilaKalevan RastiFIN15:02:0013:18:0014:22:0011:08:00   183740
 Sanna AndelinLahden TaimiFIN14:50:0013:42:0013:24:0010:21:33   190015
103Jennie AndersonCanadaCAN14:32:0014:03:00     158141
 Sari AnttonenKeuruun KisailijatFIN15:17:0013:54:0013:31:0010:10:52   80984
 Frida BakkmanSwedenSWE15:25:0013:04:0014:04:0011:09:00   158148
 Tori BorishAustriaAUT15:14:0013:09:0014:24:0010:57:00   158145
 Dominique BucherSwitzerlandSUI14:20:0013:24:0014:26:0010:52:00   158149
 Lisa DavydovaRussiaRUS14:16:0013:40:0014:31:0010:38:00   158133
 Rachel EngelerSwitzerlandSUI14:38:0013:31:0014:32:0011:10:00   158168
 Maria FederovaRussiaRUS14:30:0013:07:0014:20:0010:49:00   158156
 Isabelle FeerKangasala SKSUI15:23:0013:15:0013:32:0011:11:00   142962
 Matleena FinckeAngelniemen AnkkuriFIN15:12:0013:03:0013:50:0010:29:36   161556
 Yvonne GantenbeinSwitzerlandSUI14:40:0012:52:0014:11:0010:53:00   155073
114Yvonne GunellPargas IFFIN14:46:0013:38:0013:27:0010:13:55   412809
 Katja GygaxSwitzerlandSUI14:25:0013:27:0013:49:0010:37:00   158136
 Heidi HaapasaloTampereen PyrintöFIN14:42:0013:39:0014:21:0010:17:26   139013
 Eeva-Liisa HakalaKortesjärven Järvi-VeikotFIN15:21:0013:20:0014:14:0010:44:00   154204
 Anni HeikkonenRastikarhutFIN15:19:0013:58:0013:20:0010:12:24   183467
 Eveliina HirvonenPaimion RastiFIN15:33:0013:25:0013:53:0010:42:00   188550
 Laura HokkaSK PohjantähtiFIN14:33:0012:54:0014:13:0010:50:00   480695
 Anni HonkimaaEspoon SuuntaFIN15:00:0014:04:0013:33:0010:35:00   157466
 Vlad?na HrstkováCzech RepublicCZE15:13:0012:58:0014:19:0010:31:00   149322
 Henna HöglundKalevan RastiFIN15:10:0013:57:0013:42:0010:32:00   153194
 Karolina HöjsgaardSwedenSWE15:05:0013:00:0013:47:0010:12:38   144990
 Marttiina JoensuuSK PohjantähtiFIN14:59:0013:49:0013:36:0010:00:00   181586
 Emma JugaIF Sibbo-VargarnaFIN14:31:0013:50:0013:46:0010:30:00   177356
 Naoko KanoJapanJPN15:24:0013:11:0014:12:0010:58:00   483354
 Sanna KauppilaVehkalahden VeikotFIN14:43:0014:00:0013:21:0010:36:00   158801
 Tytti KirvesmiesTampereen PyrintöFIN15:03:0014:01:0013:34:0011:01:00   183385
 Miitu KorhonenKuopion SuunnistajatFIN14:52:0012:50:0014:10:0010:48:00   177797
 Laura LakanenSK PohjantähtiFIN14:55:0013:33:0013:28:0011:02:00   166685
 Laura LammilaPaimion RastiFIN15:35:0012:48:0013:38:0010:09:23   190337
 Kristiina LampinenHelsingin SuunnistajatFIN15:08:0012:56:0014:33:0011:12:00   189303
 Laura LeijolaHiidenkiertäjätFIN14:49:0013:56:0013:30:0010:39:00   173815
135Julia BjörkstrandIF FemmanFIN 13:13:0014:25:00    56926
 Marjo LiikanenRajamäen RykmenttiFIN15:11:0013:23:0014:17:0010:09:38   88650
 Katri LindeqvistPaimion RastiFIN14:47:0014:02:0014:00:0011:03:00   407127
 Sonja LiukkonenHiidenkiertäjätFIN15:16:0013:46:0013:39:0010:46:00   188664
 Milla MattilaHelsingin SuunnistajatFIN14:36:0013:06:0013:55:0010:40:00   191149
 Eija MeriläinenHelsingin SuunnistajatFIN15:18:0013:59:0013:23:0011:13:00   186455
 Katja MjösundMS ParmaFIN14:24:0013:29:0013:40:0011:04:00   413234
 Elmira MoldashevKazakhstanKAZ15:04:0014:05:0013:48:0010:56:00   145043
 Regula MüllerSwitzerlandSUI14:27:0013:10:0014:29:0010:55:00   131569
 Sofia HaajanenSK PohjantähtiFIN15:31:0012:53:0013:56:0011:05:00   179888
 Alena NeradovaRajamäen RykmenttiFIN15:29:0013:44:0013:22:0010:54:00   88023
 Marjo NiittynenKooveeFIN14:22:0013:43:0013:41:0010:24:55   191537
 Miia NiittynenKooveeFIN14:34:0013:28:0013:35:0010:26:44   184960
 Saara NorrgrannPaimion RastiFIN 13:01:0014:02:0011:14:00   148725
 Sari NurmelaVehkalahden VeikotFIN14:23:0013:16:0014:27:0010:18:11   190611
 Liliana OliveiraPortugalPOR15:28:0013:26:0013:25:0011:00:00   144481
 Laura PajunenAnttolan UrheilijatFIN14:18:0013:30:0014:28:0010:43:00   99301
 Sanna PaukkunenMS ParmaFIN14:51:0013:45:0013:29:0010:18:43   138128
 Tuuli PaunonenKooveeFIN15:26:0013:22:0013:57:0010:27:41   141811
 Mari PenttiläHämeenlinnan SuunnistajatFIN15:34:0013:08:0014:09:0010:59:00   173361
 Johanna PietiläPaimion RastiFIN14:56:0013:51:0013:58:0011:06:00   408005
 Saana-Maria RahkoSK PohjantähtiFIN15:27:0012:49:0014:15:0010:22:12   74887
 Hanna RaitanenRajamäen RykmenttiFIN14:53:0013:53:0013:16:0011:07:00   142893
 Tatiana RozovaIF Sibbo-VargarnaFIN14:19:0013:14:0014:16:0010:51:00   183431
 Heini SaarimäkiAngelniemen AnkkuriFIN14:37:0013:35:0013:18:0010:24:28   130472
 Eva-Lina SandellIK KronanFIN15:15:0013:17:0014:35:0010:47:00   95978
 Outi SareilaMS ParmaFIN14:57:0012:47:0014:23:0010:07:47   126500
 Anna Shafer-SkeltonUSAUSA15:07:0013:55:0013:26:0011:15:00   144482
 Maija SianojaMS ParmaFIN15:22:0012:57:0013:54:0010:08:23   54249
 Emma SilvennoinenPaimion RastiFIN14:45:0012:46:0014:06:0010:24:59   152230
 Jenni SimolaSwedenFIN14:35:0014:06:0014:08:0010:41:00   404863
 Ida-Marie SkogvikIK KronanFIN14:39:0013:05:0013:59:0011:16:00   95980
 Alona SukharevskaUkraineUKR14:54:0013:47:0013:19:0010:45:00   145062
 Maryna SuzdalovaUkraineUKR14:21:0013:36:0013:45:0011:17:00   144096
 Mia TainiKooveeFIN14:17:0013:41:0013:52:0010:25:22   409362
 Susanna TervoMS ParmaFIN14:44:0013:52:0014:07:0010:34:00   191949
 Monika TopinkovaCzech RepublicCZE14:28:0013:48:0014:05:0010:33:00   193391
 Ulrika UotilaKooveeFIN14:29:0013:21:0014:03:0010:01:38   180457
 Anna NärhiHiidenkiertäjätFIN15:09:0012:59:0013:51:0010:11:22   186751
 Alexandra VoytovaRasti-KurikkaRUS15:01:0013:19:0013:17:0010:28:57   175394
 Heini WennmanSK PohjantähtiFIN14:15:0013:37:0014:34:0010:03:23   411950
 Tuulia VibergMS ParmaFIN14:48:0012:55:0014:01:0010:08:15   58940
 Salla FageruddPaimion RastiFIN15:32:0013:32:0013:43:0010:11:13   411123
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English