IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D21A 1. päivä

Maali 6,7 km

12942Kaisa LaitinenYlikiimingin NuijamiehetFIN45:17
22902Matleena BoströmRajamäen RykmenttiFIN46:22+1:05
32957Elisa MurtolaVehkalahden VeikotFIN46:23+1:06
42962Maija OjanenKangasala SKFIN47:27+2:10
52928Elina KilpeläinenVehkalahden VeikotFIN48:00+2:43
62956Tiia MiettinenMS ParmaFIN48:02+2:45
72927Lotta KarholaTampereen PyrintöFIN48:45+3:28
82984Mia SmedsNärpes OKFIN49:04+3:47
92932Johanna KriikkulaÄhtärin UrheilijatFIN49:30+4:13
102900Henna AutioRasTiimiFIN49:53+4:36
112953Frida LönnbergPargas IFFIN50:04+4:47
123002Sari VääränenKouvolan SuunnistajatFIN50:13+4:56
132946Piia Latva-KiskolaRasti-KurikkaFIN50:18+5:01
142998Erika UotilaKooveeFIN50:25+5:08
2969Reeta RantanenMS ParmaFIN50:25+5:08
162993Anni ToiviainenSK VuoksiFIN50:37+5:20
172968Eveliina PusaLappeen RientoFIN50:38+5:21
182901Olga BorodulinaRussiaRUS50:43+5:26
192996Salla TöyryläVehkalahden VeikotFIN50:53+5:36
202899Anna-Kaisa AsikainenKalevan RastiFIN50:56+5:39
2952Salla LähteenmäkiRasti E4FIN50:56+5:39
222980Marika SavukoskiKeuruun KisailijatFIN50:58+5:41
232947Sara LaxSK PohjantähtiFIN51:06+5:49
243012Tiina VäreSomeron EsaFIN51:12+5:55
2976Milla SaarimäkiAngelniemen AnkkuriFIN51:12+5:55
262966Jaana PulkkinenYlistaron Kilpa-VeljetFIN51:46+6:29
272986Nadya SuhovaRussiaRUS51:52+6:35
282903Nadezda DvorkoRussiaRUS51:59+6:42
292904Linda EkonojaOK BotniaFIN52:21+7:04
302988Riikka SuomalainenLappeen RientoFIN52:28+7:11
312992Johanna TervoRajamäen RykmenttiFIN52:32+7:15
322915Maria ItkonenEspoon SuuntaFIN53:15+7:58
332987Ann-Sofie SundelinOK BotniaFIN53:16+7:59
342936Kaisa KurittuKangasniemen KalskeFIN53:24+8:07
352924Matleena JuvonenRaja-Karjalan SuunnistajatFIN53:27+8:10
362907Irina GulyavaRussiaRUS53:42+8:25
373009Elina VarinenIF BraheFIN53:46+8:29
382912Satu HeittolaRasti-KurikkaFIN54:22+9:05
392954Mirkka MaisilaMS ParmaFIN54:27+9:10
402975Lotta RåbergKankaanpään SuunnistajatFIN54:44+9:27
412934Joosefiina KukkonenAngelniemen AnkkuriFIN54:54+9:37
422965Johanna Pensas-MaajärviLappeen RientoFIN54:56+9:39
432991Kaisa TeerikoskiLauttakylän LujaFIN55:03+9:46
2948Sanni LepolaOK OrientFIN55:03+9:46
452911Annemari HeikkinenKuusamon Erä-VeikotFIN55:26+10:09
462943Maria LaitinenYlikiimingin NuijamiehetFIN55:44+10:27
472994Johanna TuosaLappeen RientoFIN55:51+10:34
482971Johanna RitanotkoTurun MetsänkävijätFIN56:36+11:19
492944Hilla LamminpääPaimion RastiFIN57:03+11:46
502926Hanna-Mari KalliokoskiHalsuan ToivoFIN57:11+11:54
2949Laura LeppäläHämeenlinnan SuunnistajatFIN57:11+11:54
522938Leena KuusipohjaLahden Suunnistajat-37FIN57:13+11:56
532958Anne NorrkniiviläTuusulan Voima-VeikotFIN57:25+12:08
542923Suvi-Päivikki JuopperiLapin VeikotFIN57:38+12:21
552913Anina HirzelSwitzerlandSUI58:05+12:48
562972Hanna RuhanenHelsingin SuunnistajatFIN58:09+12:52
572963Pirita OrkolaHiidenkiertäjätFIN58:35+13:18
583011Laura VirekunnasTampereen PyrintöFIN58:38+13:21
592961Sini NärväLynxFIN58:58+13:41
602939Polina KuznetsovaHämeenlinnan SuunnistajatRUS59:14+13:57
612918Maria JakovlevaIF Sibbo-VargarnaFIN59:25+14:08
622910Heli HeikkiläMS ParmaFIN59:39+14:22
632933Teija KujanpääLynxFIN59:43+14:26
642979Elena SavenkovaRussiaRUS59:45+14:28
652945Reetta LassilaRasTiimiFIN59:55+14:38
662916Marina IvanovaSK VuoksiRUS1:00:04+14:47
672906Elina GrahnNärpes OKFIN1:00:11+14:54
682973Miina RuokolainenOK77FIN1:00:42+15:25
692995Saara TurkkaKouvolan SuunnistajatFIN1:00:59+15:42
702960Suvi NurmelaVehkalahden VeikotFIN1:01:12+15:55
712982Annemarie SieberSwitzerlandSUI1:01:43+16:26
722937Anna KurkelaOunasvaaran HiihtoseuraFIN1:03:04+17:47
732922Linda JunnikkalaKalajoen JunkkaritFIN1:03:05+17:48
742919Emmi JokinenHämeenlinnan SuunnistajatFIN1:04:32+19:15
752925Saara JuvonenRaja-Karjalan SuunnistajatFIN1:04:55+19:38
762897Satu AlasuvantoKalajoen JunkkaritFIN1:05:24+20:07
772941Katja LahtinenHelsingin SuunnistajatFIN1:05:58+20:41
783010Stefanie WassmerSwitzerlandSUI1:06:00+20:43
792955Minna MarttinenVaalan KarhuFIN1:06:02+20:45
802950Gisa LinhartAustriaAUT1:08:58+23:41
812978Milla SaloYlläksen RastiFIN1:09:31+24:14
822921Päivi JulkuKymin SuunnistajatFIN1:12:26+27:09
832898Sanna AntellKeravan UrheilijatFIN1:13:11+27:54
842985Carmen StrubSwitzerlandSUI1:13:40+28:23
852967Heini PulliainenAnttolan UrheilijatFIN1:13:53+28:36
862974Hanna-Mari RuotsalainenEspoon SuuntaFIN1:14:33+29:16
872930Virpi KomulainenAustraliaAUT1:17:22+32:05
882981Isabelle SchenkelSwitzerlandSUI1:18:19+33:02
892964Ritva PartanenIisalmen VisaFIN1:20:43+35:26
902929Anna-Sofia KoivuniemiMS ParmaFIN1:22:40+37:23
912997Anu UhotoinenHiidenkiertäjätFIN1:40:53+55:36
2931Veera KortelainenRaja-Karjalan SuunnistajatFINei läht.
2935Yulia KupchenokRussiaRUSei läht.
2990Liene TamuzsLatviaLATei läht.
2970Elizaveta ReshetniakRussiaRUSei läht.
2908Jenni HakulinenVehkalahden VeikotFINei läht.
2951Charlotta LinnailaOK OrientFINei läht.
2983Hanna SivénÄhtärin UrheilijatFINei läht.
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English