IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D18E

Nro Nimi Seura   1. päivä 2. päivä 3. päivä 4. päivä Emit
68036803   9:56:00 
 Eliisa AlataloTampereen PyrintöFIN16:15:0012:02:0016:03:009:26:31   127973
 Hilla AntikainenMäntsälän UrheilijatFIN16:56:0011:33:0014:36:0010:13:00   173643
 Pinja AntikainenMäntsälän UrheilijatFIN17:24:0012:16:0014:34:0010:11:00   180286
 Tiina AnttilaSuomusjärven SisuFIN16:43:0011:42:0016:20:009:43:00   177982
 Nicola BlatchfordAustraliaAUS 11:21:0015:34:0010:21:00   144993
 Agneta BoxströmIF Sibbo-VargarnaFIN15:48:0012:14:0015:56:0010:04:00   182391
 Niamh CorbettIrlandIRL15:47:0012:07:0016:12:0010:22:00   158228
 Stefania CorradiniItalyITA16:39:0012:52:0014:41:0010:23:00   158248
 Maria EspoKouvolan SuunnistajatFIN16:18:0012:18:0014:53:009:24:48   154653
 Tiina HaapakoskiRastikarhutFIN15:55:0012:26:0015:41:009:26:50   128012
 Anna HaatajaOunasvaaran HiihtoseuraFIN16:50:0011:35:0016:18:0010:24:00   179717
 Essi HakalaMS ParmaFIN16:54:0012:37:0015:08:009:14:30   173502
 Helena HakalaKortesjärven Järvi-VeikotFIN16:13:0012:40:0014:45:009:33:00   90173
 Outi HasuOK OrientFIN15:36:0012:11:0015:18:009:38:00   58899
 Venla HeikkiläMäntsälän UrheilijatFIN15:43:0011:44:0016:22:009:09:33   173357
 Teija HeiskanenSonkajärven PahkaFIN15:52:0011:55:0015:57:009:46:00   152009
 Terhi HeiskanenSonkajärven PahkaFIN16:21:0011:19:0015:49:009:35:00   169513
 Suvi HeittolaRasti-KurikkaFIN17:08:0012:13:0014:47:009:28:03   159998
 Pinja HietanenKouvolan SuunnistajatFIN16:12:0012:51:0014:38:009:17:36   177007
 Kristyna HlubuckovaCzech RepublicCZE16:45:0012:46:0015:10:009:27:14   158250
 Niina HulkkonenPihkaniskatFIN15:57:0011:30:0015:53:009:12:39   161666
522Petra HuttunenKooveeFIN16:07:0012:25:00     137905
 Inkeri HyttinenRasti E4FIN16:47:0012:48:0014:33:009:55:00   130630
 Noora HyyrynenKouvolan SuunnistajatFIN15:58:0012:28:0015:24:009:10:38   129269
 Virpi HyytiäinenOlavin RastiFIN16:16:0011:07:0015:44:0010:17:00   402593
 Anna-Kaisa IsolahtiSK PohjantähtiFIN17:19:0011:25:0014:52:0010:12:00   129953
 Pia IsolähteenmäkiRastikarhutFIN17:00:0011:03:0016:23:009:44:00   90808
528Lisa SundströmSwedenSWE 12:36:00     131617
 Evgenia IvanovaRussiaRUS16:40:0012:47:0015:03:009:28:37   158251
 Emmi JokelaSuunta-SepotFIN16:24:0011:06:0015:28:0010:25:00   128030
 Jutta JussilaTampereen PyrintöFIN16:36:0012:42:0014:46:0010:01:00   41157
 Iina KaitolaRastiketutFIN17:10:0012:10:0014:40:0010:26:00   177650
 Ida KallurSwedenSWE15:35:0011:28:0016:24:0010:27:00   158259
 Elli-Noora KamppuriTampereen PyrintöFIN16:52:0011:26:0014:51:0010:18:00   154444
 Lotta KirvesmiesLahden Suunnistajat-37FIN17:22:0011:10:0015:35:009:00:00   189289
 Tuulia KivistöIF Sibbo-VargarnaFIN15:53:0012:43:0015:39:009:51:00   119943
 Jemina KokkinenJämsän Retki-VeikotFIN16:30:0011:52:0015:01:0010:19:00   154486
 Julia KorhonenRaja-Karjalan SuunnistajatFIN16:23:0012:32:0015:27:0010:02:00   144355
 Veera Koski-SänttiRasti-KurikkaFIN16:17:0012:44:0015:31:0010:28:00   81046
 Daria KrasilnikovaRussiaRUS17:20:0012:12:0014:58:0010:29:00   189427
 Noora KurriSavon RastiFIN16:00:0011:53:0016:00:0010:10:00   408029
 Hanna LehtoLapuan VirkiäFIN17:01:0011:12:0015:13:009:34:00   120253
 Milla LohikainenRastivarsatFIN16:11:0012:29:0015:46:009:39:00   185125
 Roisin LongIrlandIRL17:21:0012:01:0015:17:009:47:00   148444
 Elin LövdalIF FemmanFIN15:40:0012:50:0015:04:009:45:00   189957
546Hanne ManderbackaVaasan SuunnistajatFIN 11:29:0014:48:00    153413
 Sanni MarttinenNaviFIN15:46:0011:37:0016:13:009:50:00   145777
 Helena MatilainenHelsingin SuunnistajatFIN17:17:0011:31:0015:45:009:11:45   169168
 Aoife McCavanaIrlandIRL15:39:0011:34:0016:10:0010:08:00   181319
 Heidi MikkolaKankaanpään SuunnistajatFIN16:09:0011:56:0016:15:009:48:00   170465
 Tanja MoserTampereen PyrintöFIN17:12:0012:04:0015:16:009:19:51   188547
 Julia MunckOlavin RastiFIN16:55:0011:04:0015:55:0010:15:00   78137
 Tanja MäntyläRastiketutFIN16:01:0012:22:0015:33:009:49:00   41528
 Laura NeuvonenTurun SuunnistajatFIN16:08:0012:38:0014:57:009:21:19   54200
 Jenna-Maria NivalaYlivieskan KuulaFIN16:05:0011:50:0016:01:0010:03:00   185407
 Aasheim Toril NymarkNorwayNOR17:18:0011:38:0014:35:009:58:00   192400
 Suvi OikarinenOunasvaaran HiihtoseuraFIN15:56:0012:24:0015:12:009:27:30   153819
558Ida SundströmSwedenSWE 11:32:00     126092
 Pihla OtsamoHelsingin SuunnistajatFIN16:28:0012:19:0015:58:0010:30:00   185354
 Salla PajulaLapuan VirkiäFIN16:48:0011:43:0014:54:009:40:00   74197
 Minttu PaunuTampereen PyrintöFIN16:38:0011:11:0016:09:0010:14:00   58386
 Mariya PerepelytsyaUkraineUKR17:25:0011:58:0015:09:0010:00:00   145784
563Anastasia PesegovaRussiaRUS16:22:0012:03:0014:49:009:57:00   126616
 Maria PetrushkoRussiaRUS16:42:0012:45:0015:20:009:14:04   158260
 Maja ProchazkovaCzech RepublicCZE15:54:0011:49:0016:05:009:24:27   158221
 Saina PöyhönenHiisirastiFIN16:49:0012:39:0014:55:009:59:00   82896
 Netta RajamäkiKangasala SKFIN16:41:0011:39:0014:56:009:19:10   157273
 Emilia RantanenMS ParmaFIN17:23:0012:20:0015:02:009:22:03   154089
 Essi RautasaloKalevan RastiFIN16:27:0011:02:0016:25:009:16:09   189945
 Tiia-Maria RauttolaHiidenkiertäjätFIN16:35:0011:17:0016:06:0010:16:00   182724
 Jenny RayOK77FIN 12:33:0015:05:0010:31:00   179820
 Nelli RehnLynxFIN16:44:0011:46:0015:59:0010:09:00   190752
 Malin ReichenbergSwedenSWE17:03:0011:00:0015:23:0010:32:00   158261
 Anni ReimanAngelniemen AnkkuriFIN15:51:0012:30:0015:37:009:31:00   99789
 Niina ReponenPaimion RastiFIN16:34:0011:54:0014:37:009:36:00   48081
 Anna-Reetta ReunanenTampereen PyrintöFIN15:38:0012:31:0015:32:009:52:00   146001
 Jessika RoligHauhon SisuFIN15:45:0012:34:0015:25:0010:33:00   146200
 Noora RäisänenSaloisten ReipasFIN16:58:0012:41:0015:11:009:32:00   111284
 Sarah RöthlisbergerSwitzerlandSUI16:46:0012:49:0015:14:009:24:37   158264
 Salla SaarijärviTampereen PyrintöFIN15:41:0012:06:0015:06:009:29:32   157261
 Caroline SandelinNärpes OKFIN17:07:0011:57:0014:59:0010:34:00   161842
582Emmi SantamäkiKangasala SKFIN  15:51:00    148832
 von Katja SchoultzOK77FIN16:04:0012:15:0015:52:009:15:38   51027
 Sarianna Sievi-KorteHiisirastiFIN15:42:0011:47:0015:43:009:22:18   144369
 Anniina SimonenKalevan RastiFIN16:03:0011:27:0015:54:009:41:00   161108
 Laura SinisaloMäntsälän UrheilijatFIN17:15:0011:01:0015:29:009:29:12   188442
 Pinja SipiläinenSuunta JyväskyläFIN16:29:0011:13:0015:26:0010:05:00   166331
 Irina StroganovaRussiaRUS16:10:0012:08:0016:17:0010:07:00   158274
 Aino SummanenHelsingin SuunnistajatFIN16:31:0011:20:0015:48:0010:35:00   58980
 Heini TarvainenNaviFIN15:34:0011:22:0016:21:0010:20:00   158498
 Annabella TolonenRajamäen RykmenttiFIN16:20:0012:05:0014:44:009:12:02   176942
 Mirabella TolonenRajamäen RykmenttiFIN15:59:0011:51:0016:08:009:53:00   153504
 Karoliina UkskoskiPerhon KiriFIN16:26:0012:27:0015:47:009:03:09   178011
 Amanda UusitaloKooveeFIN16:19:0011:15:0016:07:009:37:00   169522
 Josefina BäckOK RaseborgFIN16:59:0011:05:0015:21:009:56:00   188509
 Liisa Sassi-PäkkiläSK PohjantähtiFIN17:16:0012:17:0015:07:009:26:37   182415
 Petra AhoNaviFIN17:04:0011:36:0014:50:009:30:00   142317
 Martina ValisovaCzech RepublicCZE15:37:0012:23:0015:22:009:54:00   158279
 Viivi ValkonenKangasniemen KalskeFIN16:51:0011:48:0014:43:009:22:31   413138
 Johanna ViiloTampereen PyrintöFIN16:32:0011:09:0015:50:009:22:43   99500
 Essi VäisänenSK VuoksiFIN16:53:0011:24:0016:11:009:17:36   183019
 Aino VäyrynenKymin SuunnistajatFIN15:49:0012:09:0016:04:009:19:55   189234
 Taru YlikoskiKortesjärven Järvi-VeikotFIN16:25:0012:35:0014:42:0010:06:00   90160
611Annija Anna ZalaiskalnaKazakhstanKAZ17:02:0011:18:00     134470
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English