IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D16E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,2 km
 
1.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  15:52:00   48:04  
2.   Noora Koskinen Hiisirasti  FIN  15:27:00   48:51  
3.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  14:04:00   50:12  
4.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF  FIN  15:51:00   50:16  
5.   Zlata Malysheva Russia  RUS  15:29:00   50:44  
6.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  14:22:00   50:53  
7.   Ekaterina Babyeva Russia  RUS  14:20:00   52:08  
8.   Anni Valtonen MS Parma  FIN  14:50:00   53:03  
9.   Inna Antikainen Turun Suunnistajat  FIN  15:26:00   53:20  
10.   Salla Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  15:25:00   53:22  
11.   Ella-Noora Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  15:11:00   53:38  
12.   Vilma Annala Kangasala SK  FIN  14:58:00   53:49  
13.   Alexandra Enlund IF Femman  FIN  15:45:00   54:16  
14.   Amy Nymalm Pargas IF  FIN  15:23:00   54:25  
15.   Ronja Kontkanen Kangasala SK  FIN  16:01:00   54:27  
16.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:40:00   54:46  
17.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  16:20:00   54:57  
18.   Iiris Taubert Koovee  FIN  14:48:00   55:02  
18.   Elena Pisarenko Russia  RUS  15:20:00   55:02  
20.   Emilia Ståhlberg Espoon Suunta  FIN  16:06:00   55:36  
21.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  15:24:00   56:03  
22.   Sanni Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  14:16:00   56:23  
23.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat  FIN  15:30:00   56:24  
24.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti  FIN  14:12:00   56:36  
25.   Heini Rintanen Kangasala SK  FIN  15:02:00   57:27  
26.   Karoliina Martikainen IF Sibbo-Vargarna  FIN  16:10:00   57:35  
27.   Gabriella Gustafsson Sweden  SWE  15:32:00   57:46  
28.   Aino Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  15:46:00   57:52  
29.   Moona Lehtola Kangasala SK  FIN  14:56:00   57:57  
30.   Ellen Myrskog IK Kronan  FIN  15:06:00   58:47  
31.   Essi Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:26:00   58:58  
32.   Milla Rajala Lapuan Virkiä  FIN  15:19:00   59:33  
33.   Aurora Näsi SK Pohjantähti  FIN  15:55:00   1:00:05  
34.   Enni Jalava Vakka-Rasti  FIN  14:46:00   1:00:11  
35.   Elsi Pöllänen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:37:00   1:00:19  
36.   Heidi Plit Lynx  FIN  14:08:00   1:00:33  
37.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  15:08:00   1:00:54  
38.   Liisa Nenonen SK Vuoksi  FIN  14:42:00   1:01:01  
39.   Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu  FIN  15:36:00   1:01:20  
40.   Iida Heiskanen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:59:00   1:01:29  
41.   Simona Aebersold Switzerland  SUI  14:00:00   1:01:32  
42.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:49:00   1:01:50  
43.   Iita Pulkkinen Navi  FIN  14:11:00   1:01:53  
44.   Jonna Fors Sweden  SWE  14:37:00   1:02:22  
44.   Roosa Hyvärinen Rastivarsat  FIN  15:53:00   1:02:22  
46.   Sanna Koskela Rasti-Jussit  FIN  16:00:00   1:03:16  
47.   Saara Siren Rasti-Nokia  FIN  15:10:00   1:03:26  
48.   Saana Lahdelma Navi  FIN  15:04:00   1:03:30  
49.   Angelina Goncharenko Russia  RUS  16:19:00   1:03:38  
50.   Jutta Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  14:28:00   1:03:47  
51.   Emmi Oksanen Siilin Rasti  FIN  15:09:00   1:03:59  
52.   Selja Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN  15:14:00   1:04:19  
53.   Maiju Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:35:00   1:04:28  
54.   Petra Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  15:40:00   1:04:50  
55.   Pihla Pasanen Rasti-Jussit  FIN  16:17:00   1:04:58  
56.   Roosa Similä SK Vuoksi  FIN  14:39:00   1:05:05  
57.   Eveliina Ahola Navi  FIN  14:03:00   1:05:08  
58.   Roosa Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  14:27:00   1:05:21  
59.   Iina Hasu OK Orient  FIN  14:34:00   1:05:27  
60.   Alisa Laitinen Navi  FIN  16:11:00   1:06:00  
61.   Miina Rautakorpi Kangasala SK  FIN  15:07:00   1:06:38  
62.   Marikki Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  13:53:00   1:06:45  
63.   Ekaterina Koltunova Russia  RUS  14:23:00   1:06:48  
64.   Emmi Hiltunen Siikaisten Sisu  FIN  16:08:00   1:07:11  
65.   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  16:09:00   1:07:32  
66.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  16:22:00   1:07:38  
67.   Inka Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:33:00   1:07:43  
68.   Camilla Fingerroos Paimion Rasti  FIN  16:13:00   1:08:02  
69.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat  FIN  15:28:00   1:08:17  
70.   Moona Harju Pudasjärven Urheilijat  FIN  14:53:00   1:08:31  
71.   Kia-Lotta Hirvonen Rastivarsat  FIN  14:15:00   1:08:58  
71.   Veera Korteniemi Pellon Ponsi  FIN  14:44:00   1:08:58  
73.   Annika Pajula Kangasala SK  FIN  15:47:00   1:09:26  
74.   Ronja Friman Hyvinkään Rasti  FIN  15:16:00   1:09:27  
75.   Aasheim Tonje Nymark Norway  NOR  15:01:00   1:09:32  
76.   Laura Kotila Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  15:03:00   1:09:37  
77.   Anni Malinen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  15:48:00   1:10:00  
78.   Julia Torrkulla IF Femman  FIN  15:00:00   1:10:11  
79.   Veera Stenius Laitasaaren Veto  FIN  15:50:00   1:10:36  
80.   Sara Niva Laitasaaren Veto  FIN  13:57:00   1:10:54  
81.   Riikka Haverinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  16:07:00   1:11:21  
82.   Nella Rontu Angelniemen Ankkuri  FIN  14:51:00   1:11:46  
83.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia  FIN  13:50:00   1:12:45  
84.   OIga Hannunen Suunta Jyväskylä  FIN  14:17:00   1:13:17  
85.   Eveliina Nurmi Rastiketut  FIN  13:54:00   1:13:40  
85.   Varpu Vehomäki Olavin Rasti  FIN  15:31:00   1:13:40  
87.   Sini-Pauliina Juopperi Lapin Veikot  FIN  15:15:00   1:13:56  
88.   Anna Korzhavina Russia  RUS  16:21:00   1:14:18  
89.   Sanni Romu Someron Esa  FIN  14:19:00   1:14:46  
90.   Anni Pakkanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  14:47:00   1:15:46  
91.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee  FIN  14:07:00   1:16:04  
92.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  15:18:00   1:16:20  
93.   Sonia Juutilainen SK Vuoksi  FIN  14:55:00   1:16:30  
94.   Erika Reijonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  14:57:00   1:16:33  
95.   Jenna Himanka Lapuan Virkiä  FIN  15:41:00   1:16:34  
96.   Katariina Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  14:54:00   1:16:44  
97.   Tiina Mäntylä Rastiketut  FIN  14:52:00   1:16:59  
98.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia  FIN  14:18:00   1:18:00  
99.   Milja Jaatinen Haukiputaan Heitto  FIN  16:15:00   1:18:26  
100.   Hanna-Mari Saalo Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:45:00   1:18:43  
101.   Emma Muhonen Vaasan Suunnistajat  FIN  14:36:00   1:19:18  
102.   Katariina Aaltonen Helsingin Suunnistajat  FIN  15:49:00   1:20:23  
103.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  14:41:00   1:20:35  
104.   Iina Ridanpää Espoon Suunta  FIN  13:47:00   1:20:42  
105.   Anna Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  15:33:00   1:21:00  
106.   Janni Ollikainen Navi  FIN  16:05:00   1:21:36  
107.   Aino Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  15:54:00   1:22:48  
108.   Emma-Noora Jaakola Pudasjärven Urheilijat  FIN  14:38:00   1:23:30  
109.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä  FIN  14:24:00   1:23:35  
110.   Saana Backman Haukiputaan Heitto  FIN  14:05:00   1:23:40  
111.   Evelina Furubacka OK Botnia  FIN  14:10:00   1:23:54  
112.   Nella Laurikkala Koovee  FIN  15:56:00   1:24:42  
113.   Mathilda Åman OK Botnia  FIN  13:59:00   1:24:50  
114.   Sannimaari Paavola Valkeakosken Haka  FIN  15:58:00   1:25:26  
115.   Kaisa Hankala Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:32:00   1:26:06  
115.   Isabel Donner OK77  FIN  15:57:00   1:26:06  
117.   Anni Muhonen Vaasan Suunnistajat  FIN  16:12:00   1:27:43  
118.   Iida Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  13:48:00   1:28:25  
119.   Sofia Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  16:04:00   1:28:57  
120.   Hanne-Line Ekström MS Parma  FIN  14:14:00   1:29:43  
121.   Sofia Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  13:45:00   1:29:58  
122.   Saara Korhonen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  15:44:00   1:32:47  
123.   Johanna Paasi Tampereen Pyrintö  FIN  15:38:00   1:34:07  
124.   Veera Paasikivi Kangasala SK  FIN  14:13:00   1:35:48  
125.   Iina Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  14:02:00   1:38:25  
126.   Annika Uusitalo Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  15:22:00   1:50:05  
127.   Anna Hiltunen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  14:09:00   2:05:34  
   Sanni Alatalo Tampereen Pyrintö  FIN  13:55:00   ei läht.  
   Meabh Perkins Irland  IRL  13:56:00   keskeytti  
   Laura Holmberg Rastikarhut  FIN  14:01:00   ei läht.  
   Anna Kuronen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:21:00   hylätty  
   Anni Kivilaakso Lynx  FIN  14:25:00   ei läht.  
   Laura Jerkku Turun Suunnistajat  FIN  14:29:00   ei läht.  
   Fanny Rönnqvist OK Botnia  FIN  14:30:00   ei läht.  
   Sanna-Mari Purola Alajärven Ankkurit  FIN  14:43:00   ei läht.  
   Elina Nissinen Navi  FIN  15:13:00   keskeytti  
   Joela Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  15:17:00   keskeytti  
   Anni Kyrö Rastivarsat  FIN  15:34:00   ei läht.  
   Petra Heinjoki Jämsän Retki-Veikot  FIN  15:42:00   keskeytti  
   Caoimhe OBoyle Irland  IRL  15:43:00   keskeytti  
   Hilla Vahvelainen Tampereen Pyrintö  FIN  16:14:00   ei läht.  
   Noora Hakala Lapuan Virkiä  FIN  16:16:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English