IOF World Orienteering Championships Vuokatti Finland 6.-14.7.2013

47. Kainuun Rastiviikko 2013 Sotkamo

D16E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,8 km
 
1.   Veera Klemettinen Suunta Jyväskylä  FIN  13:30:00   29:12  
2.   Ella-Noora Rahkola Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:04:00   29:31  
3.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä  FIN  14:05:00   30:18  
4.   Noora Koskinen Hiisirasti  FIN  12:24:00   31:14  
5.   Simona Aebersold Switzerland  SUI  12:23:00   31:18  
6.   Riikka Haltia Rajamäen Rykmentti  FIN  12:44:00   31:21  
7.   Ellen Myrskog IK Kronan  FIN  12:21:00   31:28  
8.   Alexandra Enlund IF Femman  FIN  12:12:00   31:33  
9.   Gabriella Gustafsson Sweden  SWE  13:50:00   31:34  
10.   Ekaterina Babyeva Russia  RUS  12:36:00   31:44  
11.   Liinu Nummela Mäntsälän Urheilijat  FIN  13:27:00   32:30  
12.   Iita Pulkkinen Navi  FIN  12:54:00   32:32  
13.   Johanna Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  13:46:00   32:38  
14.   Anni Haanpää Tampereen Pyrintö  FIN  13:13:00   32:54  
14.   Salla Pitkänen Tampereen Pyrintö  FIN  14:13:00   32:54  
16.   Ida-Marie Cederberg Pargas IF  FIN  13:34:00   32:56  
17.   Sara Niva Laitasaaren Veto  FIN  14:20:00   33:03  
18.   Enni Jalava Vakka-Rasti  FIN  13:25:00   33:10  
19.   Sanni Norrbacka Hyvinkään Rasti  FIN  14:23:00   33:27  
20.   Amy Nymalm Pargas IF  FIN  12:20:00   33:31  
21.   Juliaana Näsi SK Pohjantähti  FIN  12:53:00   33:44  
22.   Saana Lahdelma Navi  FIN  12:45:00   34:00  
23.   Jonna Fors Sweden  SWE  11:50:00   34:09  
24.   Anni Valtonen MS Parma  FIN  13:16:00   34:10  
25.   Annika Pajula Kangasala SK  FIN  13:42:00   34:28  
26.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat  FIN  12:19:00   34:45  
27.   Heidi Plit Lynx  FIN  12:52:00   34:48  
28.   Sanna Koskela Rasti-Jussit  FIN  12:55:00   34:54  
29.   Emilia Ståhlberg Espoon Suunta  FIN  13:10:00   34:55  
30.   Jutta Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  14:22:00   35:19  
31.   Vilma Annala Kangasala SK  FIN  14:02:00   35:34  
32.   Zlata Malysheva Russia  RUS  12:05:00   35:44  
33.   Anna Korzhavina Russia  RUS  13:09:00   35:59  
34.   Eveliina Nurmi Rastiketut  FIN  13:58:00   36:03  
35.   Inna Antikainen Turun Suunnistajat  FIN  12:43:00   36:13  
36.   Alisa Laitinen Navi  FIN  12:08:00   36:24  
37.   Kiia Isokallio Rasti-Nokia  FIN  12:41:00   36:33  
38.   Henna Yliluikki Suomusjärven Sisu  FIN  12:06:00   36:39  
39.   Laura Holmberg Rastikarhut  FIN  14:07:00   36:40  
40.   Essi Roininen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:37:00   36:50  
41.   Maiju Oksanen Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  14:24:00   36:56  
42.   Marikki Nygård Kuopion Suunnistajat  FIN  12:57:00   36:57  
43.   Karoliina Martikainen IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:33:00   37:08  
43.   Veera Korteniemi Pellon Ponsi  FIN  14:19:00   37:08  
45.   Camilla Fingerroos Paimion Rasti  FIN  13:38:00   37:09  
46.   Hanne-Line Ekström MS Parma  FIN  12:59:00   37:24  
47.   Milla Rajala Lapuan Virkiä  FIN  14:10:00   37:25  
48.   Elena Pisarenko Russia  RUS  13:01:00   37:34  
49.   Moona Harju Pudasjärven Urheilijat  FIN  12:07:00   37:39  
50.   Anni Malinen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  12:25:00   37:41  
51.   Anna Kuronen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:17:00   37:46  
51.   Roosa Ruoti Vehkalahden Veikot  FIN  14:18:00   37:46  
53.   Annika Kirvesmies Kuopion Suunnistajat  FIN  12:40:00   38:31  
54.   Sannimaari Paavola Valkeakosken Haka  FIN  13:33:00   38:37  
55.   Ronja Kontkanen Kangasala SK  FIN  11:52:00   38:41  
56.   Kia-Lotta Hirvonen Rastivarsat  FIN  13:59:00   38:51  
57.   Hanna-Mari Saalo Mäntsälän Urheilijat  FIN  14:17:00   38:53  
58.   Sanni Romu Someron Esa  FIN  14:04:00   38:55  
59.   Inka Salonen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:55:00   38:56  
60.   Selja Kaartinen Angelniemen Ankkuri  FIN  12:31:00   39:01  
61.   Tiina Mäntylä Rastiketut  FIN  13:32:00   39:04  
62.   Anna Hiltunen Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  13:47:00   39:15  
63.   Miina Rautakorpi Kangasala SK  FIN  13:49:00   39:34  
63.   Henriikka Haapasalo SK Pohjantähti  FIN  14:09:00   39:34  
65.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat  FIN  12:58:00   39:35  
66.   Jenna Himanka Lapuan Virkiä  FIN  14:03:00   40:03  
67.   Sini-Pauliina Juopperi Lapin Veikot  FIN  12:28:00   40:19  
68.   Anni Pakkanen IF Sibbo-Vargarna  FIN  12:00:00   40:22  
69.   Liisa Nenonen SK Vuoksi  FIN  12:16:00   40:32  
70.   Roosa Hyvärinen Rastivarsat  FIN  12:46:00   40:44  
71.   Aino Prittinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:22:00   40:48  
72.   Emmi Oksanen Siilin Rasti  FIN  12:51:00   40:50  
73.   Riikka Mäkinen Mäntsälän Urheilijat  FIN  12:37:00   40:53  
74.   OIga Hannunen Suunta Jyväskylä  FIN  13:21:00   41:06  
75.   Heini Rintanen Kangasala SK  FIN  12:38:00   41:08  
75.   Saana Backman Haukiputaan Heitto  FIN  13:00:00   41:08  
77.   Mathilda Åman OK Botnia  FIN  13:07:00   41:16  
78.   Pihla Pasanen Rasti-Jussit  FIN  11:49:00   41:24  
79.   Nella Rontu Angelniemen Ankkuri  FIN  14:14:00   41:36  
80.   Emma Muhonen Vaasan Suunnistajat  FIN  14:00:00   42:12  
81.   Angelina Goncharenko Russia  RUS  11:55:00   42:22  
81.   Varpu Vehomäki Olavin Rasti  FIN  12:30:00   42:22  
83.   Roosa Similä SK Vuoksi  FIN  12:09:00   42:34  
84.   Veera Stenius Laitasaaren Veto  FIN  12:17:00   42:47  
84.   Riikka Haverinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:31:00   42:47  
86.   Ekaterina Koltunova Russia  RUS  13:11:00   42:52  
87.   Anna Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:29:00   43:03  
88.   Petra Väliheikki Laitasaaren Veto  FIN  13:53:00   43:05  
89.   Aasheim Tonje Nymark Norway  NOR  13:06:00   43:10  
90.   Saara Siren Rasti-Nokia  FIN  14:25:00   43:14  
91.   Caoimhe OBoyle Irland  IRL  13:28:00   43:40  
91.   Aino Reiman Angelniemen Ankkuri  FIN  13:43:00   43:40  
93.   Katariina Aaltonen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:24:00   44:04  
94.   Milja Jaatinen Haukiputaan Heitto  FIN  13:12:00   44:07  
95.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä  FIN  13:26:00   44:16  
96.   Ronja Friman Hyvinkään Rasti  FIN  12:39:00   44:23  
97.   Elsi Pöllänen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:06:00   44:26  
98.   Iida Heiskanen Helsingin Suunnistajat  FIN  13:22:00   44:29  
99.   Saara Korhonen Tuusulan Voima-Veikot  FIN  12:48:00   44:34  
100.   Iina Ridanpää Espoon Suunta  FIN  12:26:00   44:58  
101.   Laura Kotila Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:02:00   45:11  
102.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia  FIN  14:12:00   45:16  
103.   Sofia Kallio Kalvolan Keihäs  FIN  13:03:00   45:19  
104.   Moona Lehtola Kangasala SK  FIN  11:58:00   45:20  
105.   Emmi Hiltunen Siikaisten Sisu  FIN  12:03:00   46:03  
106.   Kaisa Hankala Ikaalisten Nouseva-Voima  FIN  13:48:00   46:54  
107.   Sonia Juutilainen SK Vuoksi  FIN  13:15:00   47:24  
108.   Elina Nissinen Navi  FIN  12:10:00   47:41  
109.   Julia Torrkulla IF Femman  FIN  13:19:00   47:48  
110.   Ella Mahlamäki Espoon Suunta  FIN  12:42:00   48:16  
111.   Janni Ollikainen Navi  FIN  12:49:00   48:42  
112.   Sofia Niinimäki Kyrös-Rasti  FIN  12:18:00   49:20  
113.   Iida Varmavuo Rajamäen Rykmentti  FIN  13:05:00   49:46  
114.   Petra Heinjoki Jämsän Retki-Veikot  FIN  13:56:00   50:01  
115.   Emma-Noora Jaakola Pudasjärven Urheilijat  FIN  13:44:00   50:37  
116.   Anni Muhonen Vaasan Suunnistajat  FIN  13:08:00   50:40  
117.   Sonja Laasonen Tampereen Pyrintö  FIN  13:23:00   50:55  
118.   Iina Rautasalo Kalevan Rasti  FIN  13:57:00   51:59  
119.   Nella Laurikkala Koovee  FIN  12:50:00   52:18  
120.   Erika Reijonen Ounasvaaran Hiihtoseura  FIN  13:51:00   53:26  
121.   Veera Paasikivi Kangasala SK  FIN  12:34:00   53:47  
122.   Annika Uusitalo Ylikiimingin Nuijamiehet  FIN  14:16:00   54:58  
123.   Isabel Donner OK77  FIN  13:20:00   55:47  
124.   Evelina Furubacka OK Botnia  FIN  13:36:00   56:45  
125.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee  FIN  14:21:00   1:00:11  
126.   Johanna Paasi Tampereen Pyrintö  FIN  12:27:00   1:00:18  
127.   Katariina Aumo Kalvolan Keihäs  FIN  12:11:00   1:01:20  
128.   Meabh Perkins Irland  IRL  14:08:00   1:12:58  
   Iina Hasu OK Orient  FIN  11:51:00   ei läht.  
   Joela Väisänen Rajamäen Rykmentti  FIN  11:56:00   ei läht.  
   Hilla Vahvelainen Tampereen Pyrintö  FIN  11:57:00   ei läht.  
   Julia Koivisto Kortesjärven Järvi-Veikot  FIN  12:02:00   hylätty  
   Anni Kyrö Rastivarsat  FIN  12:32:00   ei läht.  
   Aurora Näsi SK Pohjantähti  FIN  12:56:00   hylätty  
   Noora Hakala Lapuan Virkiä  FIN  13:14:00   ei läht.  
   Eveliina Ahola Navi  FIN  13:41:00   keskeytti  
   Fanny Rönnqvist OK Botnia  FIN  13:45:00   ei läht.  
   Laura Jerkku Turun Suunnistajat  FIN  13:52:00   ei läht.  
   Anni Kivilaakso Lynx  FIN  14:01:00   keskeytti  
   Sanna-Mari Purola Alajärven Ankkurit  FIN  14:11:00   ei läht.  
   Sanni Alatalo Tampereen Pyrintö  FIN  14:26:00   ei läht.  
Tulosten muoto:
Suomi  Svenska  English